ری دراموند می گوید این 10 نکته در چهار ماه کاهش 43 پوند به او کمک کرده است

ری دراموند ، وبلاگ نویس و مجری برنامه های آشپزی ، که همچنین به عنوان زن پیشگام شناخته می شود ، در مورد سفر لاغری 43 پوندی خود در وب سایت خود ، 10 اعتبار اساسی را که به او کمک کرد تا پوند را کاهش دهد ، معرفی کرد.

این 52 ساله می نویسد: “اول ، من نمی توانم به اندازه کافی بر این مسئله تأکید کنم: هر چیزی که می خواهم بیرون بیاورم برای من مفید بود و اگر هر یک از آنها به شما کمک کند یا به شما الهام بخشد ، فوق العاده است” “اما آن را به عنوان انجیل در نظر نگیرید و قطعاً قبل از شروع هر کار جدید با پزشک خود صحبت کنید. شما بهتر از هرکس خود و خودتان را می شناسید! “

اینستاگرام: زن پیشگام

او کالری کمتری می خورد

به جای مشارکت در رژیم غذایی مانند کتو ، روزه داری متناوب یا هر برنامه کاهش وزن دیگر ، دراموند می گوید که او به سادگی کالری کمتری مصرف کرده است. وی در پست وبلاگ خود می نویسد: “من بیشتر روزها سعی کردم کمبود کالری را بدست آورم ، این بدان معناست که من کالری بیشتری صرف کردم (با ورزش و فعالیتهای روزمره اساسی) بیش از میزان مورد نیاز بدن برای حفظ وزن آن زمان.” “من از ماشین حساب های آنلاین استفاده کردم تا بتوانم تصور تقریبی از میزان کالری نگهدارنده وزن داشته باشم ، (البته این فقط یک قانون کلی است) ، سپس سعی کردم این تعداد را در اکثر روزها کم بکارم.” دراموند می گوید که این امر به او کمک کرد تا از آنچه روزانه مصرف می کند دست یابد.

او غذای خود را وزن کرد

دراموند از یک مقیاس غذایی دیجیتال – که او همیشه بر حسب گرم اندازه گیری می کرد – استفاده کرد تا تمام غذای خود را وزن کند. “این واقعاً مرا در بخشهایی که به خوردن غذا عادت کرده بودم بیدار کرد! همانند کالری ، من کاملاً حجم مصرفی خود را از دست داده بودم – بنابراین این آموزش در همان چند هفته اول بود. “

او کار کرد

برای پیشگیری از احساس ناهنجاری ، زن پیشگام ورزش را بخشی از برنامه روزمره خود قرار داد. چند مورد از تمریناتی که او بین آنها چرخید: پیاده روی طولانی با سگها (حدود دو تا سه مایل) ، ماشین قایقرانی یا پیلاتس حصیری.

او عضله ساخته است

“حدوداً شش هفته بعد ، درست بعد از تصادف لاد ، به فلات بزرگ کاهش وزن رسیدم. برای یک هفته مستقیم به علاوه ، حتی اگر چیزی تغییر نکرده باشم ، ناگهان کاهش وزن را متوقف کردم. به جای ناامید شدن (خوب ، من کمی ناامید شدم. باشه ، من دیوانه بودم) ، من گوگل کردم و تحقیق کردم و در نهایت تعیین کردم که من نیاز به ایجاد توده عضلانی بیشتری دارم زیرا عضله کالری بیشتری از چربی می سوزاند. ” پس از عضله سازی در پاها و لب به لب ، آشپز در واقع می توانست قدرت جدید او را ببیند و احساس کند.

او پروتئین بیشتری مصرف کرد

اذعان داشت که قبل از هرگز ردیابی پروتئین خود ، دراموند شروع به یادداشت مصرف روزانه خود کرد ، که پروتئین را از 30 تا 40 درصد کاهش داد. “داستان کوتاه: بین ساخت عضله و افزایش پروتئین ، من فقط چند روز بعد فلات خود را تحت فشار قرار دادم (و چند هفته بعد یک فلات دیگر) … و این دو عامل به تنهایی بازی را برای پیشرفت من تغییر داد.”

او قند را دور انداخت

زن پیشگام این مرحله را بدون هیچ مشکلی خواند و شروع به انتخاب غذایی کرد که قند نداشته باشد زیرا این ماده به تنهایی مقدار زیادی کالری او را در طول روز می خورد.

او الكل را كاهش داد

خاموش کردن تکیلا برای پیاده روی طولانی و پیلاتس یکی دیگر از عوامل در کاهش وزن دراموند بود. او می گوید ، حالا او از نوشیدنی اینجا و آنجا لذت خواهد برد ، اما فقط اگر این آب Ranch Water باشد ، نوشیدنی متشکل از تکیلا شفاف Casamigos ، آهک فشرده تازه و آب معدنی گازدار و سرد Topo Chico.

او خودش را وزن کرد

اگرچه او دوست ندارد همه کارهایی را که انجام می دهد وارد کند ، اما دراموند در طول سفر وزن خود را ثبت کرد. “من به نوعی در برنامه Happy Scale اتفاق افتادم ، و بگذارید به شما بگویم که این یک تغییر بازی از نظر انگیزه دادن به من برای ادامه کار بود … به شما نمی گوید چگونه برای کاهش وزن ، و کالری ، ورزش یا چیز دیگری به غیر از وزن روزانه شما را ردیابی نمی کند. “

او از یک میز ایستاده استفاده کرد

درموند با توجه به اینکه میز ایستاده به او کمک می کند در طول روز حرکت کند ، گفت که این کار به او در هدف حرکت روزانه کمک می کند و همچنین به او کمک می کند تا استراحت بیشتری داشته باشد و انگیزه خود را حفظ کند.

او هنوز هم می رود

او می نویسد: “از امروز ، من 43 پوند وزن کم کردم.” “من حتی از گفتن این تعداد دریغ می کنم ، زیرا برای من ، احساسی که امروز احساس می کنم ، در مورد کاهش وزن نیست.” متعهد می شود که به طور مداوم وزن کند ، تمام اطلاعات لازم برای نگه داشتن پوند را دارد.

یک دکتر پیدا کنید

یک زیبایی جدید پیدا کنید “بهترین دکتر زیبایی” نزدیک تو


Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>