زارا در حال راه اندازی یک خط زیبایی است و همه چیز کمتر از 25 دلار است

اگر شما عاشق همه چیز زارا و یک صاحب نظر زیبایی هستید ، پس ما یک خبر خوب برای شما داریم: امپراتوری سریع مد در 12 ماه مه خط آرایش را راه اندازی می کند. اگر این برای شما کافی نیست تقویم ها ، فقط سری به صف محصولات بزنید – همه چیز از 7 تا 25 دلار است ، با شارژ مجدد از 5 دلار شروع می شود – از اولین جهش نام تجاری به صنعت انتظار می رود.

مطابق با گزارش زویی، زارا برای ایجاد این مجموعه با آرایشگر دایان کندال همکاری کرد – او همه را از مدلهای باند فرودگاه گرفته تا افراد مشهور مورد تحسین قرار داده است. آنچه که این دو نفره ارائه داده اند یک خط جامع ، تمیز و با کیفیت است که با افزودن بسته بندی قابل تعویض نیز بر پایداری متمرکز شده است.

کندال می گوید: “وقتی زارا برای هدایت مسیر خلاقیت زارا بیوتی به من نزدیک شد ، من فرصتی را دیدم تا چیزی را بسازم که همه دوست دارند از آن استفاده کنند.” گزارش زویی. “زارا همیشه به چنین مخاطبان متنوعی رسیده است ، و من می خواستم همان چشم انداز بزرگ را با مجموعه ای تمیز ، قابل تعویض و برای همه در دسترس زیبایی قرار دهم. من واقعاً به آنچه خلق کرده ایم افتخار می کنم: مجموعه ای گسترده از فرمول های آگاهانه منحصر به فرد برای چشم ها ، لب ها ، صورت و ناخن ها. “

این خط دارای مجموعه گسترده ای از موارد ضروری است: شش رژ لب ، چهار محصول صورت و چشم ، 39 سایه لاک ناخن و شش برس آرایش. با شروع از دسته رژ لب ، این برند رژ لب مات Ultimatte ، رژ لب Satin رژ لب ، رژ لب نیمه مات Stiletto و رژ لب مرهم Tented را ایجاد کرده است. فرمول های مات ، ساتن و مات نیمه مات همه به زیبایی رنگدانه شده اند ، در حالی که مومیایی رنگ رنگ کمی به گلدان می دهد. زارا همچنین یک روغن لب ژله ای مغذی و یک براق کننده لب رنگی مخملی را راه اندازی کرده است تا سایر ملزومات جدید شایسته بوسه خود را ارائه دهد.

با احترام به زارا

از نظر آرایش صورت ، زارا از راه اندازی پالت رژگونه ، Cheek Color in 3 Palette و همچنین یک برنز کامپکت خبر داد ، که در 9 رنگ مختلف وجود دارد و طیف گسترده ای از رنگ پوست را برآورده می کند. می نویسد ، آخرین در گروه چهره ، دو برجسته “مروارید” است گزارش زویی. در حوزه چشم ، این برند دو پالت مختلف را اعلام کرد: Eye Color in 6 Eyeshadow Palette ، که در پنج رنگ مختلف وجود دارد و Eye Color in 2 Eyeshadow Duo ، که در نه ترکیب مختلف موجود است.

با احترام به زارا

یک دکتر پیدا کنید

یک زیبایی جدید پیدا کنید “بهترین دکتر زیبایی” نزدیک تو


Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>