زن ادعا می کند این تعویض دوش ساده به پاک کردن مادام العمر آکنه کمک کرده است

مانند ایمیل روزانه گزارش ها ، ناتالیا ، یک زن 30 ساله استرالیایی ، ادعا می کند که نصب یک فیلتر دوش تصفیه آب نه تنها آکنه او را پاک کرده بلکه موهای او را صاف کرده است. (تصاویر را در اینجا مشاهده کنید.)

می نویسد: “ناتالیا از زمان نوجوانی با شکست های دردناکی رنج می برد و ادعا می کند هزاران دلار در طول سالها برای یافتن درمانی هزینه کرده است. ایمیل روزانه. با شروع شفاف شدن پوست ، او در سال 2018 از سیدنی به انگلستان نقل مکان کرد و باعث شد آکنه طی چند هفته آینده از “بدون لک به وحشتناک” تبدیل شود. هنگامی که وی اخباری را شنید که فیلترهای دوش می تواند برخی از نگرانی های پوستی را درمان کند ، فیلتر دوش HELLO KLEAN (49 دلار) را خریداری کرد ، دستگاهی با نصب آسان که به شیر متصل می شود و مواد شیمیایی مضر و باکتری های موجود در آب را فیلتر می کند.

اگرچه مارینا پردو ، متخصص پوست نیویورک ، دکتر می گوید آب در ایجاد آکنه بزرگترین عامل نیست ، اما او توضیح می دهد که مواد شیمیایی سخت در آب قطعاً می تواند یک عامل موثر باشد. او می گوید: “بیشتر آب در ایالات متحده سخت است.” وی گفت: “مشكل آب سخت این است كه محتوای بالای مواد از جلوگیری از صابون صحیح صابون جلوگیری می كند و در عوض یك لایه صابونی در بالای پوست ایجاد می شود. این می تواند باعث تغییر منافذ پوست با تغییر روغن های طبیعی پوست به موم و تحریک پوست و ایجاد آکنه شود. ”

در حالی که دکتر پردو می گوید یک فیلتر قطعاً می تواند به آکنه کمک کند ، اما نیدی ، متخصص پوست ، هیدی والدورف ، دکتر NY می گوید که رتینوئیدهای خود را بیرون نریزید. وی افزود: “تصفیه آب مورد استفاده برای نوشیدن یا پاك كردن تاثیری در آكنه نخواهد داشت مگر اینکه آب اصلی شما آلوده باشد.”

همانطور که دکتر پردو پیش بینی کرد ، ناتالیا پس از نصب فیلتر جدید خود متوجه کوچک شدن منافذ پوست شد. او می گوید: “من همچنین می توانستم تفاوت موهایم را هنگام بازدید از خانه نسبت به حالت معمول آن در لندن احساس کنم.” “این قطعاً از نظر جسمی بر من تأثیر می گذارد و اکنون از نظر ذهنی احساس نمی کنم که اگر فیلتر ندارم به طور مناسب دوش می گیرم یا تمیز می کنم!”

یک دکتر پیدا کنید

یک زیبایی جدید پیدا کنید “دکتر برتر زیبایی” نزدیک تو
Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>