زیبایی هارد راک دارد به اولتا برخورد می کند – و ما برای آن اینجا هستیم

به دهه 80 میلادی سخت می فهمید که یک لباس محبوب تر از کافه Hard Rock Cafe T پیدا کنید (متاسفم ، هایپر رنگ). در زمانی قبل از خرید آنلاین – یا این را تصور کنید: رایانه های خانگی رایج ترند و اینترنت ، به عبارت دقیق تر از اینترنت – بیانیه مد مورد جستجو و پر از آرم وجود دارد – فقط برای کسانی که به اندازه کافی خوش شانس هستند که در کافه قدم می زنند ، اختصاص دارد. درها

نسخه میامی منفج – فیروزه ای نئون من مدتهاست که از بین رفته است ، اما Hard Rock International به تازگی از همکاری با Red Carpet Manicure برای راه اندازی خط تولید جدیدی خبر داد که از این ماه به طور انحصاری در فروشگاه های زیبایی ULTA در دسترس خواهد بود و مطمئناً اعتصاب خواهد کرد وتر با دوستداران نوستالژی.

بنیتو مندز ، معاون رئیس بازرگانی ، تجارت الکترونیکی و صدور مجوز در هارد راک ، گفت: “هارد راک از کار در کنار مانیکور Red Carpet و به ثمر رساندن این همکاری در مقیاس گسترده ای که محصولات ما را در دسترس مشتریان ULTA خواهد دید ، هیجان زده است.” بین المللی در بیانیه ای. “مارک هارد راک افسانه ای است ، طرفداران گسترده ای را در سراسر جهان پرورش می دهد و این همکاری که شریک آژانس ما Cronus Global برای ما ایجاد کرده است ، عشق مارک ما به اشکال بی نظیر و سرگرم کننده بیان خود را دوباره تأکید می کند.”

مجموعه Red Carpet Manicure & Hard Rock دارای شش سایه لهستانی فصلی شامل کرم ها و براق کننده ها است که در فرمول های Fortify & Protect و Color Dip موجود است.

یک دکتر پیدا کنید

یک زیبایی جدید پیدا کنید “بهترین دکتر زیبایی” نزدیک تو


Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>