سرم های شیری خشمگین هستند – آنچه در این زمینه باید بدانید و امتحان کنید

در حال حاضر بهمراه کفال و آب حاوی کلروفیل ، سرمهای شیری در رده نخست لیست زیبایی قرار دارند. گرچه این گروه از سرم ها ضخیم تر از نمونه های سنتی است – آنها همچنین تمایل به داشتن رنگ سفید و شیری دارند – ما اندرو شمین ، بنیانگذار و مدیرعامل نام تجاری جدید IDEO Skincare را متمرکز بر زیست شناسی قرار دادیم تا بدانیم چه چیز دیگری این سرم ها را از هم متمایز می کند.

شمین می گوید: “برخلاف یک سرم آبکی یا ژل دار ، این سرم ها از نظر ظاهر ، بافت و احساس شیری هستند” ، توضیح می دهد که هر ماده پودری دلیل اصلی ایجاد بافت منحصر به فرد است ، در مقابل گزینه های شفاف تری مانند اسکوالان یا اسید هیالورونیک. “برای ضخیم شدن سرم ، مواد پودر شده به حالت تعلیق در می آیند. محلول ها شفاف هستند ، به این معنی که از طریق آنها می توانید ببینید ، در حالی که یک سیستم تعلیق بسته به نوع و غلظت ماده اصلی ، کدر یا کدر به نظر می رسد. ” به گفته شمین ، مزیت دیگری برای این سرم ها وجود دارد؟ “این نوع فرمول های شیری خشک کننده نیستند و به استفاده بهتر از مراحل بعدی در برنامه مراقبت از پوست کمک می کنند.” پیش رو ، 11 مورد مورد علاقه ما برای چرخش است.

1
/
11

Algenist Algae Niacinamide Moisture Veil (52 دلار)

این سرم کاهنده روغن به عنوان مرطوب کننده به شکل شیری ، بهینه سازی آب بدن را انجام می دهد و به حفظ سد حساس پوست کمک می کند. در فرمول گنجانده شده است: آبرسانیک اسید آبرسانی ، کنسانتره جلبکی متعادل کننده و نیاسینامید روشن کننده.

3
/
11

Eadem Milk Marvel Dark Spot Serum (68 دلار)

این سرم که برای پوستی غنی از ملانین ساخته شده است ، ادعا می کند که لکه های تیره را محو می کند و به لطف جلبک های کهربا ، نیاسینامید و ویتامین C کپسوله شده از بروز موارد جدید جلوگیری می کند.

4
/
11

ذخیره خودکار پیشرفته سرم بازیابی پیشرفته (25 دلار)

این سرم که به طور خاص برای استفاده در طول روز ساخته شده است ، می تواند در بهبود خطوط ریز و چین و چروک پوست کار کند و همزمان لکه های تحریک شده را تسکین دهد. در مطالعه ای که توسط این مارک انجام شد و از افراد بین 35 تا 65 سال استفاده شد ، 94 درصد موافقت کردند که وضوح پوست آنها بهبود یافته است.

6
/
11

لوسیون تون کننده شیری Good Light Moon Glow (22 دلار)

برای لایه برداری ملایم ترین لایه از پوست ، این روغن دانه گل مروارید و سرم تزریق شده با قارچ برف را روی پوست پس از پاکسازی بکشید و شاهد تغییر چهره خود از خشک به مرطوب باشید.

7
/
11

سرم پروبیوتیک لایه ها (89 دلار)

مانند یک نوشیدنی از کومبوچا پر از پروبیوتیک برای پوست شما ، این سرم تخمیر لاکتوباسیلوس و عصاره های گیاهی را در خود جای داده است تا گردش سلولی را برای پوستی درخشان و درخشان افزایش دهد.

8
/
11

سرم تسکین دهنده پوست آربون Super Calm (50 دلار)

ماده اصلی تشکیل دهنده این سرم مجلل ، علف ببر است ، که یک گرماگیر سنگین است و به دلیل خاصیت تسکین دهنده و تسکین دهنده آن معروف است. نه تنها در عرض چند ثانیه قرمزی ما را از بین می برد ، بلکه دارای پوست حساس است.

9
/
11

سرم ویتامین C Covey Next Up (59 دلار)

یک تا دو پمپ از این سرم غلیظ را برای احساس تمیز و شسته شده بعد از تمیز کردن پوست استفاده کنید. رنگ آمیزی شده با موادی مانند ویتامین E و عصاره انگور ، چهره شما به میزان قابل توجهی ترمیم و روشن می شود.

10
/
11

سرم تسکین دهنده کنبا Alba Botanica (12 دلار)

برای تسکین پوست استرس ، این کنسانتره به سرعت کار می کند – بهتر است قبل از چرت زدن استفاده شود و باعث می شود تا درخشش سالم Insta شایسته صبح شود.

11
/
11

IDEO Skin Memory Serum (175 دلار)

در یک مطالعه بالینی شخص ثالث با استفاده از این کمپلکس ، کاربران شاهد بهبود 63 درصدی در قرمزی ، 50 درصدی در بهبود رنگ آمیزی و 67 درصدی در رنگ پوست بودند.

یک دکتر پیدا کنید

یک زیبایی جدید پیدا کنید “بهترین دکتر زیبایی” نزدیک تو


Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>