سرم هوشمند جدید Dermalogica آنچه پوست شما نیاز دارد را حس می کند تا مجبور نشوید

زمان گرانبهاست و اکثر ما موافق هستیم که به دنبال صرفه جویی در وقت هرچه بیشتر در کارهای زیبایی خود هستیم. روزهای رژیم های 10 مرحله ای گذشته است و کارشناسانی که اخیراً با آنها صحبت کردم می گویند پیروان و مشتریان آنها خواستار محصولات بیشتر چند منظوره هستند که ساده تر و نه پیچیده تر است. بنابراین اگر به شما بگویم که اکنون سرمی وجود دارد که چهار نگرانی اصلی پوست – خطوط ریز و چین و چروک ، لکه های تیره ، کم آبی و قرمزی – را با یک فرمول هوشمند برطرف می کند چه؟ وارد سرم پاسخ هوشمند Dermalogica شوید.

آنجلا مورفی ، معاون فناوری و توسعه محصول Dermalogica می گوید: “این یکی از نوآورترین محصولاتی است که من تاکنون روی آن کار کرده ام.” “پوست ما وقتی در سطح میکروسکوپی آسیب ببیند ، به طور مداوم سیگنال هایی را ارسال می کند که به صورت خطوط ریز ، لکه های تیره ، کم آبی ، قرمزی و غیره ظاهر می شوند.”

اما تا زمانی که آسیب را در آینه ببینیم ، غالباً “خیلی دیر” است ، زیرا تصحیح آن دشوارتر خواهد بود و به زمان بیشتری نیاز دارد. فقط اگر ما بتوانیم آسیب را زودتر درک کنیم و جلوی آن را بگیریم. خوب ، این کاری است که این سرم انجام می دهد. مورفی می گوید: “ما باید به فکر دستگاه های هوشمندی باشیم که قبل از انجام کار آنچه را که می خواهیم پیش بینی کنند و ما باید همان سطح هوش را در مراقبت از پوست داشته باشیم ، همان کاری که با این محصول انجام داده ایم.” وی افزود: “آنچه پوست شما به آن نیاز دارد ، ارائه می دهد و می تواند نیازهای متغیر پوست را کنترل کند ، بنابراین مجبور نیستید. این شخصی سازی مقیاس پذیر واقعی در یک بطری است. “

بنابراین دقیقاً چگونه کار می کند؟ مورفی می گوید: “هر بیماری پوستی سیگنال های منحصر به فرد خود را ارائه می دهد و این سرم از فناوری انقلابی SmartResponse برای پاسخ به این سیگنال ها استفاده می کند.” مواد تشکیل دهنده برای مقابله با این کار ماموت. “در مورد چین و چروک ، هنگامی که پوست جوان است ، فیبروبلاست ها واقعا خوب کار می کنند ، اما وقتی آن زودرس پیر می شود ، فیبروبلاست ها انرژی را کاهش می دهند. مانوز-6-فسفات یک فعال است که این انرژی کم را تشخیص می دهد و یک واکنش شیمیایی برای فعال سازی مجدد کلاژن ایجاد می کند. ”

برای لکه های تیره ، ماده فعال آن آرد گندم هیدرولیز شده است – غنی از arabinoxylo-oligosaccharides – که مقدار زیادی از آنزیمی را که به افزایش ملانین کمک می کند ، شناسایی می کند تا تولید بیش از حد را کنترل کرده و اثر روشن کنندگی ایجاد کند. برای قرمزی ، اسید گالیک گیلاس کرنلیای ژاپنی التهاب و استرس اکسیداتیو را در پوست تشخیص داده و سلول ها را به حالت آرام تری برمی گرداند. و برای کمبود آب ، الیگوساکاریدهای حاصل از بتا گلوکان هیدرولیز شده ، کمبود سد پوستی را که باعث کم آبی بدن می شود ، تشخیص داده و همچنین تولید اسید هیالورونیک را در پوست تحریک می کنند. اما شاید از خود بپرسید که اگر من این چهار نگرانی را یک باره نداشته باشم چه می شود؟ مورفی می گوید: “اگر سیگنالی برای شرایط خاص وجود نداشته باشد ، فعال پاسخ نخواهد داد.” “فقط در صورت نیاز روشن و فعال می شود.” خیلی باحال!

در این کمپین ، چهره مدل ها چهار رنگ آبی ، بنفش ، نارنجی و صورتی را نشان می دهد تا چهار نگرانی مورد هدف سرم را نشان دهد و تغییرات مختلف نقشه برداری صورت رنگی نیز روی بسته بندی محصول نشان داده می شود. هیجان زده اید که خودتان آن را امتحان کنید؟ سرم جدید (135 دلار) از اوایل 3 ژوئن در dermalogica.com ، ulta.com و sephora.com در دسترس خواهد بود و در ضمن می توانید برای تجزیه و تحلیل پوست خود اینجا کلیک کنید و یک نقشه رنگی تعاملی به شما نشان می دهد که پوست شما در کجا قرار دارد می تواند از آبرسانی ، سفت کننده ، روشن کننده یا تسکین دهنده بهره مند شود.

علاوه بر این ، امشب در ساعت 9 بعد از ظهر EST ، Dermalogica بصورت مستقیم پخش خواهد شد و دسترسی سریع اولیه به سرم جدید خود را فقط برای یک ساعت ارائه می دهد. (به علاوه ، یک سفر رایگان Dynamic Skin Recovery SPF50 در اندازه سفر رایگان با خرید.)

یک دکتر پیدا کنید

یک زیبایی جدید پیدا کنید “بهترین دکتر زیبایی” نزدیک تو


Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>