سرم Blackhead Steph Shep قسم می خورد

استفانی شپرد سوگانامی یا همانطور که دوستان و اینترنت او را می شناسند ، استف شپ ، تغییرات زیادی را در زندگی خود ایجاد کرده است. او با شروع کار خود به عنوان دستیار اجرایی کیم کارداشیان و انتقال به سمت مدیر عامل ، زندگی کاری خود را با صدای بلند آغاز کرد. مطابق با برش، او اکنون با تمرکز بر آموزش اقلیم از طریق سازمان غیرانتفاعی و غیرانتفاعی Future Earth خود ، چیز دیگری را تجربه کرده است. با این اقدام جدید ، او در حال تغییر روال زیبایی خود بوده است – و اینها محصولاتی است که او دوست داشته است (بدون گناه!).

این خانم 30 ساله با از بین بردن روال آرایش خود شروع می کند. وی با مایل شدن به رنگ گونه جیلیان دمپسی در “گلبرگ” (28 دلار) ، می گوید ، “شما می توانید آن را واقعاً روی تمام صورت خود قرار دهید – می توانید از آن روی لب های خود استفاده کنید ، می توانید روی گونه های خود قرار دهید. من فقط از انگشتانم استفاده می کنم و آن را نیز بوی خوبی می دهم. من نمی دانم چگونه توصیف کنم ، اما واقعاً تازه است. ”

همچنین در ترکیب او قلم مو شماره 7 لوازم آرایشی و بهداشتی IT Cosmetics Heavenly Luxe Complexion Perfection (40 دلار) وجود دارد که برای استفاده از پایه و کانسیلر بسیار مناسب است ، اما او دوست دارد از آن برای مخلوط کردن استیک کانتور Westman Atelier Face Trace Cream (48 دلار) استفاده کند. “بیسکویت سایه کامل است. من رنگ نارنجی را دوست ندارم ، و این رنگ کمی خاکستری تر است ، بنابراین طبیعی تر می خواند. ” برش.

در مرحله بعدی او محصولات مراقبت از پوست خود را به اشتراک می گذارد ، و شروع می کند به مجموعه فوق العاده مرطوب کننده ReFa 3-Piece Mist Set (380 دلار) ، یک محصول قابل استفاده مجدد که به گفته وی در طی همه گیر شدن ، صورت خود را جایگزین کرده است. وی افزود: “من یک چهره پرداز بسیار باورنکردنی در LA ، اینارا لوپیتایت در L’inara Skin Care دارم ، و او از محصولات Biologique Recherche استفاده می کند ، بنابراین من را به خط می کشاند.” آب میسلار مورد علاقه او

برای مرطوب کننده ، Shep عاشق کرم ضد آفتاب Codex Antu Brightening (85 دلار) است و کرم ضد آفتاب وی Biossance Squalane + Zinc Sheer Mineral Sunscreen SPF 30 PA +++ (30 دلار) است. او می گوید: “این ضد آفتاب مورد علاقه من است.” “این یکی دیگر از مارک های زیبایی پاک است که من واقعاً آن را دوست دارم. به نظر من محصولات آنها بسیار کارآمد است. ”

سرانجام ، او درباره COSRX BHA Blackhead Liquid (25 دلار) ابراز تمایل کرد و گفت: “من هر چیزی را احساس می کنم که احساس می کند واقعا پوست خود را تمیز می کنم ، دوست دارم و این لایه برداری می کند بدون اینکه احساس کنم در واقع لایه برداری می کنم.” برای اضافه کردن همه چیز ، او Celluma PRO با ارزش سرمایه گذاری (1795 دلار) را قبل از خواب استفاده می کند تا به همه چیز فرو رود.

یک دکتر پیدا کنید

یک زیبایی جدید پیدا کنید “بهترین دکتر زیبایی” نزدیک تو


Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>