سلفی بدون آرایش لیندزی وون نشان می دهد که زیبایی از درون می آید

در پست اخیر اینستاگرامی ، لیندزی وون اسکی باز سابق المپیک عکس های کنار هم و درخشش تمام رخ و درخشش کاملا طبیعی خود را به اشتراک گذاشت و اثبات کرد که آرایش تنها در سطح سطح است و زیبایی واقعی در پوست عمیق است.

“36 ساله در پست خود می نویسد:” همان فرد ، در همان روز … آنچه تغییر کرد آرایش بود. ” “من عاشق این هستم که هنگام عکسبرداری و رویدادها مورد توجه قرار بگیرم ، اما در زیر آن هنوز همان شخصی هستم که احساسات و چیزهایی را تجربه می کنم.”

وی می افزاید: “در دنیای فیلترهای IG و هک های آرایشی ، من همیشه به خودم یادآوری می کنم که زیبایی واقعی شخصیتی است که شما به هر اتاق می آورید.” “همه چیز دیگر شسته می شود!”

پیام وون در مورد عشق به خود مورد استقبال گسترده طرفدارانش قرار گرفت. یک نفر اظهار داشت: “شما در هر دو عکس به همان اندازه زیبا هستید” و شخص دیگری نوشت “زیبایی طبیعی به تمام معنا. برای شما خوب است که به غرایز خود اعتماد کرده و از آن پیروی می کنید. ”

در حالی که پست دیروز واقعاً اعتماد به نفس او را به تصویر می کشید ، شناخته شده است که Vonn در گذشته از طریق رسانه های اجتماعی عشق به خود و واقعی را منتشر می کند. در ماه فوریه ، اسکی باز یک سلفی درخشان را با عنوان نوشت: “امروز من بر دوست داشتن خانواده ، دوستانم و مهمتر از همه خودم متمرکز شده ام. شاد بودن و لذت بردن از زندگی … نه فقط امروز ، بلکه هر روز. امیدوارم همه شما هم سعادت و عشق را پیدا کنید! ” اگر این انگیزه ای نیست که امروز کمی بیشتر خودمان را دوست داشته باشیم ، نمی دانیم چیست.

یک دکتر پیدا کنید

یک زیبایی جدید پیدا کنید “بهترین دکتر زیبایی” نزدیک تو
Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>