سلفی برهنه بدون ویرایش Lizzo امیدوار است که بتواند در رسانه های اجتماعی تغییر ایجاد کند

لیزو دوباره اینترنت را خراب کرده است. این بار ، از طریق یک عکس برهنه و امیدوار است که مکالمه را در مورد استانداردهای زیبایی تغییر دهد.

ژست گرفتن با قهوه در دست و موهای پرده ای کاملا جدید ، حقیقت تلخ است خواننده می نویسد ، “به طور معمول شکم خود را درست می کنم و پوست خود را صاف می کنم ، اما عزیزم می خواستم به شما نشان دهم که چگونه این کار را به صورت طبیعی انجام می دهم.”

با مشارکت کمپین Dove “The Selfie Talk” که امروز راه اندازی شد ، این ستاره امیدوار است “رسانه های اجتماعی را به مکانی مثبت و قدرتمند برای نسل بعدی تبدیل کند”. طبق مطالعه جدید پروژه عزت نفس کبوتر ، 80 درصد عظیم دختران قبل از ارسال عکس هایشان تا 13 سالگی عکس هایشان را ویرایش کرده اند.

لیزو در زیرنویس خود ادامه می دهد: “من از همکاری با @ dove و # پروژه خود احترام کبوتر خوشحالم که به شما کمک می کند تا تأثیرات منفی شبکه های اجتماعی را تغییر داده و مکالمه در مورد استانداردهای زیبایی را تغییر دهد.”

“با توجه به بحث و گفتگو در مورد دستکاری تصویر و فشار برای ارسال نسخه های ویرایش شده خود به صورت آنلاین ، هرگز زمان مهم تری برای اقدام و کمک به ایجاد رسانه های اجتماعی برای یک مکان مثبت و قدرتمند برای جوانان با بحث سلفی وجود نداشته است” بیانیه کبوتر

به وقت مطبوعات ، پست خواننده بیش از 20،000 نظر را به خود اختصاص داده است ، از جمله یادداشت های پشتیبانی از مارک جیکوبز و جاناتان ون نس از اعضای لیست A.

طرفداران نیز در نظرات قدردانی کرده اند. یکی از آنها می گوید: “از اینکه به عادی سازی هر نوع بدن کمک کردید متشکرم.” دیگری می خواند: “از اینکه شما هستید و به همه یادآوری می کنید که خود باشند” متشکرم. “شما همیشه در هیئت الهام من هستید.”

یک دکتر پیدا کنید

یک زیبایی جدید پیدا کنید “بهترین دکتر زیبایی” نزدیک تو


Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>