سلما هایک جزئیات نبرد “نزدیک به مرگ” خود را با COVID-19 به اشتراک می گذارد

سلما هایک سال پر فراز و نشیبی را پشت سر گذاشته است. در گفتگو با تنوع امروز منتشر شد ، این بازیگر فاش کرد که قسمت بهتری از سال گذشته را برای بهبودی از یک مورد جدی COVID-19 – که وی آن را “تقریباً کشنده” توصیف کرده است.

هایک به یاد می آورد: “دکتر من به من التماس کرد که به بیمارستان بروم زیرا این وضعیت بسیار بد بود.” “من گفتم ،” نه ، متشکرم. من ترجیح می دهم در خانه بمیرم. “” پس از گذراندن هفت هفته در انزوا – حتی در یک نقطه اکسیژن هم به او داده شد – 54 ساله در حال اصلاح است ، اگرچه او هنوز در تلاش است تا انرژی قبلی خود را پیدا کند.

در طول مصاحبه خود ، بازیگر همچنین جزئیات مقاله سال 2017 خود را به اشتراک می گذارد مجله نیویورک تایمز با آزار و اذیت جنسی و آزار و اذیت جنسی توسط هاروی وینستین ، با اشاره به اینکه پس از انتشار افسردگی قابل توجهی داشته است. “این خیلی سخت بود زیرا من تصمیم گرفتم که قربانی نشوم حتی اگر یک قربانی باشم. من باید خودم را متقاعد کنم که من یک مبارز هستم و بیش از هر چیز یک بازمانده هستم. ” “وقتی همه این اتفاقات با داستان هاروی افتاد ، من نمی دانستم که برای بسیاری از زنان اتفاق افتاده است. ماهها چنین افسردگی داشتم. واقعاً لشکری ​​از زنان به طول انجامید تا من ببینم که من یک بازمانده واقعی ، و یک مبارز واقعی هستم. “

هایک به خاطر حمایت شوهرش از وصیت او در این مدت سخت اعتبار دارد. “اگرچه او از اینكه من جزئیات آنچه را كه گذرانده ام به او نگفتم شوكه شده بود و از اینكه من به او نگفتم و ما در اطراف هستیم ناراحت شد. [Weinstein]، او شگفت انگیز بود. خیلی ها از من ناراحت بودند. دوستان از من ناراحت بودند که من به آنها نگفتم واقعاً چه اتفاقی افتاده است. سپس فکر کردم ، باید آن را انجام دهم. پس از آن ، افراد زیادی برای من نامه نوشتند. بسیاری از صنعت گفتند: “این برای من اتفاق افتاد.”

اما همه اینها مانع کار پیشکسوت صنعت نشده است. هایک ماه آینده با بازی در فیلم پاتریک هیوز به صفحه نمایش بزرگ بازمی گردد. محافظ همسر هیتمن در کنار رایان رینولدز و ساموئل ال جکسون. برخلاف پیش درآمد فیلم محافظ هیتمن، فیلم به شدت بر روی شخصیت هایک ، سونیا کینکاید تمرکز خواهد کرد ، نقشی که خانم بازیگر می گوید دستی بسیار بزرگ در ساخت آن داشته است.

“گفتم [to Hughes]، “بیایید آن را بسیار جالب کنیم و در مورد یائسگی به روشی خنده دار صحبت کنیم.” تصور کنید اگر شخصیتی دارید که دیوانه شده است و سپس آن هورمون ها را اضافه کنید. “هایک به گفت تنوع. محافظ همسر هیتمن قرار است در تاریخ 16 ژوئن اکران شود.

یک دکتر پیدا کنید

یک زیبایی جدید پیدا کنید “بهترین دکتر زیبایی” نزدیک تو


Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>