سه عمل جراحی پلاستیک در مکزیک خطرات جهانگردی پزشکی را برجسته می کند

همیشه وقتی با مرگ قابل اجتناب به دلیل جراحی انتخابی که در نهایت می توان از آن جلوگیری کرد ، گزارش می دهیم ، غمگین است. با ناراحتی بیشتر حتی گزارش مواردی که بخشی از رشته جراحی های گلوله ای است که باعث شده سه بیمار که به خارج از آمریکا سفر کرده اند بیمار ، بد شکل و در مورد کیوانا ویور 38 ساله ، حتی مرگ باشند.

بر اساس سن دیگو اتحادیه تریبون ، سه زن کالیفرنیایی در ژانویه برای انجام کارهای جراحی پلاستیک به تیووانا ، مکزیک سفر کردند و متأسفانه یکی از آنها در حین عمل جان خود را از دست داد ، یکی با نارسایی کلیه به خانه آمد و دیگری به مدت سه هفته به علت سپتی سمی در بیمارستان بستری شد.

ویور ، که هرگز نتوانست به کالیفرنیا بازگردد ، در همان روز دوست خود ، کانیشا دیویس ، با دکتر Jesús Manuel Báez López در Tijuana برنامه ریزی شکم کرد. این زنان با هم برای جراحی خود سفر کردند و دیویس ابتدا تحت عمل جراحی قرار گرفت و برای بهبودی در اتاق هتل اعزام شد ، اما او گفت اتحادیه تریبون وی می دانست که وقتی آنها این عمل را انجام داده اند بدون اینکه او را با دستگاهی متصل کنند و یا هیچ عمل خونی انجام دهند تا مطمئن شود که وی ویور عمل جراحی خود را بلافاصله پس از جراحی دیویس انجام داده است ، مشکلی دارد. علت مرگ وی به عنوان “انسفالوپاتی هیپوکسیک ثانویه” ذکر شد ، به این معنی که او اکسیژن و خون رسانی کافی برای زنده ماندن نداشت.

سومین بیمار که در همان روز توسط همان پزشک تحت عمل جراحی قرار گرفت ، اسمرالدا اینیگوئز گفت که چند روز بعد او را از مرز عبور داده و به یک اتاق اورژانس در چولا ویستا ، کالیفرنیا منتقل کرده اند ، زیرا بدنش دچار شوک سپتیک شده است.

Báez López به عنوان یک جراح پلاستیک تبلیغ می کند ، اما در لیست جراحان پلاستیک مکزیک قرار ندارد ، به نام Asociación Mexicana de Cirugía Plástica ، Estética y Reconstructiva، AC این سه زن قربانی خطرهای گردشگری پزشکی هستند ، که بارها بیمار احتمالی تسلیم وعده های جراحی ارزان تری می شود که به سرعت توسط پزشکان فاقد صلاحیت انجام می شود.

جراح پلاستیک نیویورک ، B. Aviva Preminger ، دکتر ، می گوید: “این داستان متأسفانه در نوع خود بسیار است.” وی افزود: آنچه در اینجا رخ داده غم انگیز است و می توان جلوی آن را گرفت. این امر بر اهمیت انجام تکالیف درسی قبل از انتخاب جراح پلاستیک و اطمینان از مراجعه به کسی که نه تنها دارای مجوز هیئت مدیره است ، بلکه به طور خاص دارای مجوز هیئت مدیره در جراحی پلاستیک است. “

جف پلاستیک ، جراح پلاستیک نیویورک ، دکتر ، از تجربه خود گفت که او بیشتر از ضرر ناشی از جراحی های خارج از ایالات متحده آسیب دیده است. “تقریباً هر هفته یک بیمار با زخم باز ، عفونت و سایر عوارض به ER مراجعه می کند. در نتیجه سفر به خارج از ایالات متحده برای جراحی پلاستیک ارزان ، “او می گوید. “طبیعی است که بخواهید پس انداز کنید ، اما گوشه هایی وجود دارد که نمی توانید برش دهید.”

دکتر پریمینگر خاطرنشان می کند که هرچند این مورد غم انگیز است ، اما مشکلات جستجوی پزشک فقط بر اساس شبکه های اجتماعی را برجسته می کند. وی افزود: بسیاری از تبلیغات در رسانه های اجتماعی به درستی بررسی نشده است. هرچه می بینی باور نکن. مدارک را بررسی کنید! همچنین همیشه خوب است که بتوانید از دوستی که جراحی کرده است یا از پزشک پزشکی خود توصیه کنید. “

دکتر Yager برای جلوگیری از این شرایط جراح خود به طور مناسب دامپزشکی را بررسی می کند تا مطمئن شوید که جراح شما دارای گواهینامه ایالات متحده است ، پلاستیک جراحی را بررسی کنید. “در خارج از کشور ، به دنبال سازمان جراحی پلاستیک برای آن کشور باشید و با آنها مشورت کنید.”

یک دکتر پیدا کنید

یک زیبایی جدید پیدا کنید “بهترین دکتر زیبایی” نزدیک تو


Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>