سوتین بعد از افزودن پستان: نکاتی برای دانستن و اجتناب از آن

همراه با استراحت کافی و پیروی از دستورالعمل های جراح پلاستیک پس از عمل ، انتخاب یک سوتین مناسب پس از افزایش پستان برای بهبودی مطلوب بسیار مهم است. در حالی که پزشک بلافاصله پس از جراحی شما را در یک سوتین ساپورت جراحی قرار می دهد – حداکثر تا شش هفته ، این کار را فقط برای دوش گرفتن انجام می دهید – از جراحان ارشد پلاستیک برای به دست آوردن بینش در مورد سوتین های همه چیز ، پس از اتمام بهبودی ، درخواست کردیم.

دنبال چه چیزی میگردی

پزشکان از جمله مختار اسعدی ، جراح پلاستیک نیویورک ، به بیماران خود توصیه می کنند که سه یا چند هفته اول پس از فارغ التحصیلی از سوتین جراحی ، از یک سوتین ورزشی نرم با دهانه در جلو استفاده کنند. جراح پلاستیک نیویورک ، ب. آویوا پرمینگر ، موافق است ، و یک مجموعه عالی از سوتین های ورزشی با زیپ جلو که با توجه به نیازهای بعد از ماکتومی ایجاد شده اند ، مجموعه Empower Bra Athleta (54 تا 58 دلار) را ارائه می دهد ، به عنوان یک گزینه عالی.

به همان اندازه راحتی مهم ، پشتیبانی کافی از فاکتورهای کلیدی است که باید هنگام خرید یک سوتین ورزشی یا هر نوع سوتین در نظر بگیرید. دکتر پرمینگر اضافه می کند: “انتخاب سوتینی که از سینه های بزرگ پشتیبانی کافی نداشته باشد ، می تواند به تأثیر گرانش بر روی پستان مانند علائم کشش و افتادگی کمک کند.” میزان مناسب پشتیبانی و فشرده سازی همچنین اطمینان حاصل می کند که ایمپلنت ها در جای خود نگه داشته می شوند و در جای خود قرار می گیرند و بهبود می یابند.

چه چیزی باید اجتناب شود

Engelwood ، جراح پلاستیک NJ ، شواتامبارا پاراخ ، MD ادعا می کند که بیماران باید از سوتین های زیر سیم یا فشار بالا دور باشند تا از بین بردن هرگونه وقفه با بهبود جای زخم و ایجاد فشرده سازی ملایم. وی اضافه می کند: “از آنجا که بافت اطراف جیب ایمپلنت در حال بهبود است ، شما باید از پوشیدن سوتین فشار آورنده که فشار غیرطبیعی روی ایمپلنت ها ایجاد می کند خودداری کنید.

باتون روژ ، جان ویلیامز ، جراح پلاستیک LA ، اضافه کرد که پوشیدن سوتین سیمی یا فشار بالا می تواند به طور بالقوه از نشستن ایمپلنت ها در موقعیت صحیح جلوگیری کند. “اگر این نوع سوتین ها برای مدت طولانی در طول بهبودی پوشیده شوند ، ممکن است منجر به سو mal جایگذاری ایمپلنت ها شود و برای اصلاح موقعیت کاشت پستان نیاز به جراحی اضافی خواهد بود.”

دکتر پاراخ همچنین برای تشویق بهبود بهتر اسکار ، به بیماران خود توصیه می کند که از دو یا سه هفته پس از جراحی نوارهای سیلیکونی استفاده کنند. “این نوارها – اطمینان حاصل کنید که از نظر پزشکی صد در صد هستند – اسکار را هیدراته می کنند و تولید کلاژن سالم را تقویت می کنند. وقتی به مدت 12 هفته از نظر مذهبی استفاده می شود ، قطعاً تفاوت مثبتی در ظاهر زخم ها ایجاد می کنند. ” مارک هایی مانند Silagen ، ScarAway و Embrace گزینه های با کیفیت و بررسی شده ای هستند.

قوانین پس از بازیابی

پس از بهبودی کامل از پستان ، پزشکان معمولاً توصیه می کنند که از سوتین های فشار آور یا زیر سیمی دور شوید و در عوض یکی از آنها را با فشرده سازی ملایم کاملاً متناسب با خود پیدا کنید. مارک هایی مانند Cosabella و Soma گزینه های بی سیم و در عین حال حمایتی را برای طیف گسترده ای از اندازه نیم تنه ارائه می دهند و شامل راهنماهای اندازه گیری آنلاین و کمک شخصی در فروشگاه ها هستند.

دکتر ویلیامز با بیان اینکه هر چند وقت یکبار رسیدن به سوتین فشار کاملاً قابل قبول است.

یک دکتر پیدا کنید

یک زیبایی جدید پیدا کنید “دکتر برتر زیبایی” نزدیک تو
Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>