سوفیا علی ، مواد شیمیایی و لایه بردار خاویار می گوید: “واقعاً کار می کند”

شر در بی سر و صدا. جنسیت و شهر کری بردشاو سرنا ون در وودسن ، راشل گرین و فران فاین (برای اضافه کردن چند نفر دیگر). یک لیست طولانی از شخصیت های زن وجود دارد که بسیار شیک پوش و شیفته زیبایی هستند ، حتی اگر جنبه عملی مغز ما می داند که این یک بازیگری به خوبی به تصویر کشیده شده است ، ما می خواهیم نگاهی به کمد های انبار شده آنها و کابینت های دارویی مربوطه بیندازیم. . جدیدترین موارد اضافه شده به لیست: Fatin “رشته-اما شیک” سوفیا علی در Amazon Prime Video وحشی هاکم شده-ملاقات-ارباب مگسها داستان زنده ماندن با سوخت زنانه که با فشردگی “چه زمانی -فصل دو-در دسترس خواهد بود؟” این فصل پخش را زیر سوال ببرید. ما اخیراً با علی ، که برخی از اسرار جدی مراقبت از پوست از مجموعه استرالیا ، و همچنین آنچه در مورد قسمت بعدی می داند ، صحبت کردیم.

شما بسیار شیفته زیبایی هستید وحشی ها آیا در زندگی “واقعی” شبیه فاتین هستید؟
من دوست دارم آزمایش کنم و مدل های مختلف آرایش و مدل مو ایجاد کنم. سرگرم کننده و رسا است. من نمی گویم که من کاملاً در حد زیبایی زیبایی فاتین هستم. من هنوز چهره تازه را ترجیح می دهم.

آیا کالاهایی برای استفاده در مجموعه دارید؟
بعضی شب ها یک لایه برداری شیمیایی انجام می دهم تا لکه ها و یک کرم خاویار را در طول روز از بین ببرم. من می دانم که گذاشتن خاویار روی پوست عجیب به نظر می رسد ، اما کار می کند! اخیراً ، من سایه چشم قرمز را نیز حفاری کرده ام.

در طول COVID چه کارهایی از نظر سلامتی انجام داده اید؟
من مرتباً سعی می کنم و تمرین می کنم. اما چیزی که من واقعاً عاشق آن هستم یک تمرین خوب مغزی است. این فعال یا مغذی نیست ، اما با چیزهای جدید خودم را به چالش می کشم – یادگیری فتوشاپ ، زبان ، ویرایش فیلم – تقریباً احساس سلامتی نسبت به وزنه برداری باعث می شود. مثل اینکه مغز هنوز عضله ای است که نیاز به دویدن دارد.

آیا می توانید در مورد آنچه بینندگان می توانند در فصل 2 منتظر باشند چیزی به اشتراک بگذارید؟
من هنوز حتی کاملاً مطمئن نیستم که چه اتفاقی خواهد افتاد! من به همان اندازه تماشاگران هیجان زده و مضطرب هستم. می توانم تعریف کنم ، از آنچه تاکنون توانسته ام بخوانم ، شدت آن زیاد است و سهم مخاطبان به نوعی حتی بیشتر می شود.

یک دکتر پیدا کنید

یک زیبایی جدید پیدا کنید “دکتر برتر زیبایی” نزدیک تو
Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>