سوپرمدل نیکی تیلور چهره جدید CoverGirl است

در سال 1998 در سن 23 سالگی ، نیکی تیلور به عنوان چهره جدید CoverGirl معامله ای را انجام داد و تبدیل به جوانترین سفیر تاریخ این برند شد که حرفه مدلینگ او را به اوج جدیدی رساند. اگرچه او قبلاً یک مدل موفق بود – در هفته مد پاریس قدم می زد و جلد آن را می گرفت وگ در سن 16 سالگی – برخی این نقطه عطف را زمانی می دانند که وضعیت تیلور به “سوپرمدل” رسید. و اکنون ، در سن 46 سالگی ، حرفه تیلور کاملاً حلقوی می شود زیرا او دوباره به خانواده CoverGirl به عنوان چهره مجموعه Simply Ageless این برند پیوست.

با توجه به این مارک ، تیلور به اشتراک گذاشت که یکی از جالبترین قسمت های همکاری جدید او این بوده است که خودش با آیفون خود در خانه خودش فیلمبرداری تبلیغات را انجام دهد (نگاه کنید به زیر). “من حتی آرایش خودم را انجام داده ام ، بنابراین کل تجربه بسیار آسان و نسیم بوده است!” تیلور گفت: “من از نوجوانی طرفدار CoverGirl بوده ام و بسیار افتخار و افتخار می کنم که سالها بعد به عنوان چهره خط آرایش مناسب پوستشان ، به سادگی بدون سن ، دوباره به این مارک برجسته آمریکایی پیوستم.”

در تبلیغات تجاری ، تیلور از بنیاد ضد پیری این خط استفاده کرده است ، که از اسید هیالورونیک برای کمک به فرمول جلوگیری از رسوب در خطوط ریز روی پوست خشک و / یا بالغ استفاده می کند.

https://www.youtube.com/watch؟v=nQQ13agiDHs

یک دکتر پیدا کنید

یک زیبایی جدید پیدا کنید “بهترین دکتر زیبایی” نزدیک تو


Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>