سیندی کرافورد در سن 55 سالگی ، بالا بردن بازی مراقبه و محصول زیر چشم که در یخچال ذخیره می کند

وقتی از سیندی کرافورد در مورد ارتباط سخنگوی دیرینه خود با مارک مراقبت از پوست معنادار زیبایی س askedال می شود ، او مودبانه شما را تصحیح می کند و تأکید می کند که او در واقع یکی از توسعه دهندگان این خط است – موضعی که از زمان راه اندازی MB 15 مورد عجیب و غریب جدی گرفته است سالها پیش. آنچه که به عنوان یک درمان مبتنی بر ویتامین در مطب آغاز شد ، اکنون به یک مجموعه کامل از محصولات ، با یک ترکیب آنتی اکسیدانی تبدیل شده است که کرافورد به عنوان راز چهره درخشان خود ، اعتقاد دارد. این خانم 54 ساله اخیراً با ما گفتگو کرده است که باید زیر چشمان جدید خود را به اشتراک بگذارد ، چرا او نمی تواند تمام روز را در شلوار عرق بماند و چه چیزی ذهن او را به پایان می رساند زیرا اواخر این ماه 55 ساله شد.

شما همه چیز را آنجا آزمایش کرده اید. چه چیزی زیبایی معنی دار را متفاوت می کند؟
وقتی خط تولید را شروع کردیم ، آن را زیبایی معنی دار نامیدیم زیرا دقیقاً همان چیزی بود که من می خواستم این خط باشد – محصولی که تفاوت چشمگیری در ظاهر و سلامت پوست شما ایجاد می کند. همه چیز به دلیل رابطه من با دکتر ژان لوئیس سباغ ، مرد پوست من بیش از 20 سال آغاز شد. او این روش های درمانی ویتامین را روی من انجام می دهد که باعث تغییر شکل پوست من می شود. آنها حاوی SOD هستند که از خربزه های کمیاب فرانسوی در جنوب فرانسه کشف شده است. این یکی از قوی ترین آنتی اکسیدان های موجود است … علائم پیری را به تأخیر می اندازد در حالی که جوانی و درخشندگی را به پوست باز می گرداند. این فناوری انحصاری در قلب تمام محصولات ما و آنچه خاصیت زیبایی معنی دار را به وجود آورده است.

آیا یک محصول رویایی وجود دارد که دوست داشته باشید خلق کنید؟
با بزرگتر شدن ، وقتی عکاسی زودهنگام انجام می دهم ، شوخی می کنم که می توانم خیلی زود ظاهر شوم ، اما ممکن است چهره من هنوز بیدار نباشد. به همین دلیل من از ساختن سرم چشم جدید و فعال کننده روان کننده و شاداب کننده چشم (58 دلار) که یک محصول خنک کننده چشم برای کمک به بیدار شدن چشمهای خسته است بسیار هیجان زده شدم. این یک ژل سرم است که بلافاصله باعث رطوبت رسانی و صاف شدن چین و چروک ها می شود. نوک فلزی دارد ، بنابراین دوست دارم آن را در یخچال نگهداری کنم تا هنگام استفاده از آن اثر خنک کننده اضافی به دست بیاید!

علاوه بر MB ، برخی از محصولات مورد استفاده شما برای همیشه چیست؟
وقتی محصولی را می یابم که کارساز باشد ، قطعاً به آن پایبند می مانم. من قلم موی بدن Elemis ، روغن بدن Neutrogena ، شامپوی خشک Klorane ، پالت چشم The Sophisticate شارلوت تیلبری و یک مداد ابرو را با انتهای برس توسط Anastasia دوست دارم.

آخرین کاری که برای اولین بار در رابطه با زیبایی انجام دادید چیست؟
در چند سال گذشته ، صورت من توسط Thuyen Nguyen انجام شده است. او ماساژ می دهد ، اما همچنین صورت را حجامت می کند ، که احساس شگفت انگیزی می کند و درخشش گلگون شما را ترک می کند.

آیا در طول مدت گذراندن در خانه چیزی در مورد خود آموخته اید؟
من یاد گرفته ام که نمی توانم تمام روز را در شلوار عرق بمانم. دوست دارم طوری لباس بپوشم که انگار همه چیز طبیعی است. این به من کمک کرده است که احساس طبیعی داشته باشم.

آیا در طول مدت گذراندن در خانه برای سلامتی کاری متفاوت انجام داده اید؟
من توانسته ام تمرین مدیتیشن خود را ایجاد و حفظ کنم. ما همچنین به عنوان یک خانواده بیشتر آشپزی می کردیم. من Breville Electric Wok را خریداری کردم ، چیزی که همه ما از استفاده آن لذت برده ایم.

ماه آینده 55 ساله خواهید شد. آیا چیزی است که شما در مورد آن فکر می کنید؟
بله من حتی به این فکر نکرده بودم. فکر کردم امسال حساب نشد. اوه – این فقط یک عدد است. من هنوزم من فکر می کنم در طول سال ها فهمیده ام که جمع شدن در یک روز تولد بزرگتر از واقعه واقعی بدتر است. من از داشتن خانواده و سلامتی خود احساس خوشبختی می کنم – امسال بیش از هر زمان دیگری.

یک دکتر پیدا کنید

یک زیبایی جدید پیدا کنید “دکتر برتر زیبایی” نزدیک تو
Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>