سیندی کرافورد مراقبت های ضد پیری مو را شروع می کند

در سال 2009 ، سوپرمدل سیندی کرافورد ، معنی مهم ، زیبایی از محصولات ضد پیری پوست را که از پاک کننده نرم کننده پوست (33 دلار) تا کرم ضد پیری روز (65 دلار) متغیر است ، راه اندازی کرد. پس از 12 سال بررسی عالی و نتایج برجسته ، مارک تجاری توسعه خط را اعلام کرده است ، و گرچه در گروه ضد پیری نیز قرار می گیرد ، راه اندازی جدید همه چیز درباره رشته ها است.

نفوذ در پشت پرتاب – که در تاریخ 21 ژوئیه به قفسه ها می رسد – ناشی از تجربه شخصی کرافورد با پیر شدن موهایش بود که با افزایش دهه 50 سالگی خشک تر ، لاغر و شکننده تر می شد. “زنان انتظار دارند که چهره شان پیر شود اما هیچ کس به ما نمی گوید که موهای ما پیر می شوند. مردم در این باره صحبت نمی کنند. ” “آیا زیبایی معنادار می تواند نگرانی های پیر شدن مو را مانند روش رفع نگرانی های پیر شدن پوست برطرف کند؟”

همانطور که مشخص شد ، روند مشابه است. درست مانند حفظ سلامت پوست به کند شدن ظاهر پیری کمک می کند ، حفظ پوست سر سالم نیز فضای مثبتی را برای موهای سالم ایجاد می کند. در هنگام انتشار ، فرمول های این برند شامل یک فناوری اختصاصی سلول بنیادی برگ خربزه و آنتی اکسیدان های خربزه برای مرطوب سازی و آبرسانی عمیق ریشه مو است. همچنین روغن کرچک برای رشد سریعتر ، مخلوط روغن کرچک وجود دارد ، پپتیدها و یک کراتین گیاهی نه تنها باعث درخشش ، بلکه برای کاهش شکستگی و تقویت می شود.

این خط همچنین شش نشانه اصلی پیری مو را برطرف می کند: کم پشتی ، تیرگی ، کم آبی ، شکستگی ، خشکی و عدم سلامت پوست سر با مجموعه ای از محصولات برجسته.

در لیست اول شامپو تقویت کننده (59 دلار) قرار دارد که شامل یک کمپلکس آنتی اکسیدانی برای جلوگیری از التهاب و همچنین عصاره زردآلو برای لایه برداری نرم پوست سر است. نرم کننده صاف و براق (59 دلار) از عصاره زردآلو نیز استفاده می کند ، اما از عصاره آمارانت برای افزایش براقیت مو و تولید موی داخلی برای کمک به کاهش ریزش مو استفاده می کند. سه مورد آخر فهرست ، درمان ترمیمی مو (45 دلار) است که برای استفاده پس از دوش ساخته شده است – که رشد مو را با آنتی اکسیدان ها ترغیب می کند و از وولومین برای افزایش حجم استفاده می کند. اسپری Styling and Protecting (36 دلار) از گرما محافظت می کند و رشته ها را تقویت می کند. و Root Touch Up (45 دلار) ریشه های خاکستری را بین جلسات رنگ آمیزی پنهان می کند.

پس از 30 روز استفاده از کل سیستم ، 100 درصد زنان گفتند که حجم بیشتری ، افزایش درخشش و آبرسانی بیشتر دارند.

یک دکتر پیدا کنید

یک زیبایی جدید پیدا کنید “بهترین دکتر زیبایی” نزدیک تو


Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>