شرری چوپان راز کاهش وزن 35 پوندی خود را به اشتراک می گذارد

ماندن در خانه در سراسر شیوع بیماری هم به سلامت روانی و هم برای سلامت جسمی ما سخت بوده است ، و Sherri Shepherd بازیگر و کمدین نیز با این نظر موافق است که به ازای هر پاندمی 25 پوند افزایش وزن داشته است تا هفتگی نزدیک تر.

در یک پست اخیر در اینستاگرام ، این ستاره 54 ساله نه تنها به اشتراک گذاشته است که او اضافه وزن خود را در طی سال گذشته از دست داده است ، بلکه همچنین نحوه پایین آوردن آن را به اشتراک گذاشته است ، و همه به سلامت روان او برمی گردد .

اینستاگرام / sherrishepherd

چوپان می گوید: “این سفر کاهش وزن را 8 ماه پیش شروع کردم ، اما ایجاد تغییرات دیگر در زندگی به من کمک کرد حتی پوند بیشتری را نیز از دست بدهم.” “داشتن خواب مداوم ، مراقبه ، یافتن یک درمانگر عالی برای کمک به من در باز کردن صدمه زدن … بخشش کسانی که به من آسیب رسانده اند … مقبولیت بیشتر religion مذهب کمتر و روابط بیشتر … کشف اینکه خدا من را دوست دارد بدون توجه به هر چیزی (بله من آزاد هستم و من نفرین) ، آب بیشتر ، پیاده روی بیشتر … سپاسگزار بودن ، پیدا کردن ارزش من … نه گفتن … باید با بعضی از دوستان خداحافظی می کردم که برای من خوب نبودند. آرامش باعث می شود وزن کم شود. برای یافتن آرامش خود چه می کنید؟ “

در طول چند ماه گذشته ، ستاره همچنین کلیپ های غلتکی را به اشتراک گذاشته است – این تمرین مورد علاقه او است – و از نظر ما ، سرگرم کننده تر از تردمیل معمولی یا بیضوی است. وی همچنین گفت که در حالی که غلتک زدن او را سرگرم و متناسب نگه داشته است مردم که او از تمرینات زومبا لذت می برد. “من 197 پوند بودم ، روی کاناپه ام نشسته بودم ، پیتزا می خوردم و اطلاعات سرگرم کننده تماشا می کردم … این اطلاعات ارزان برای زومبا ظاهر شد و من نمی توانستم به سرعت به کارت اعتباری خود برسم! می دانستم که وقت آن فرا رسیده است. ”

یک دکتر پیدا کنید

یک زیبایی جدید پیدا کنید “بهترین دکتر زیبایی” نزدیک تو


Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>