ششمین رویداد زنده ما 15 مارک تجاری را به نمایش گذاشت که همه باید درباره آنها بدانند

ما رویداد زنده مجازی دیشب را برگزار کردیم تا تعداد انگشت شماری از محصولات جدید مورد علاقه خود را به عقب برگردانیم و نگاهی بیندازیم. مارک های شگفت انگیزی که در کانون توجهات قرار گرفتند ادعای شهرت هر محصول ، مبلغ اهدا هزاران دلار و البته میزبان شگفت انگیز Amber Milt را توضیح دادند.

بینندگان ما همچنین این فرصت را داشتند که قبل از برگزاری یک جعبه VIP ، پر از محصولات برنده جایزه از هر مارک مورد توجه ، سفارش دهند تا با پیشرفت نمایش باز شود. پیش رو ، نگاهی به محصولات برجسته و آنچه سخنرانان میهمان ما درباره هر یک باید بگویند. اگر این رویداد زنده را از دست دادید ، نفس راحتی بکشید – می توانید آن را دوباره در صفحه فیس بوک ما دوباره تماشا کنید یا اگر فقط برای خرید اینجا هستید ، لیست کدهای تبلیغاتی را مستقیماً از خود مارک های اینجا مشاهده کنید.

1
/
15

StackedSkincare

محصول ویژه:
StackedSkincare Dermaplaning Tool (75 دلار)

سخنگوی میهمان:
کری بنیامین ، متخصص زیبایی و مدیرعامل StackedSkincare

کاهش محصول:
بنیامین ما را از طریق روند دراپلانینگ رد کرد: “با یک پوست خشک تمیز شروع کنید. این یک تیغه تیز تک لبه است بنابراین همیشه چسبندگی خوبی دارید – آن را مانند یک مداد نگه دارید و دست خود را در پشت تیغه نگه دارید. پوست را بکشید و از ضربات سبک پر با زاویه 45 درجه به سمت پایین استفاده کنید. “

2
/
15

عروسک 10

محصول ویژه:
لایه بردار احیا کننده لب Perfect Pout (20 دلار)

سخنگوی میهمان:
دکتر دوریس دالتون ، بنیانگذار و رئیس شرکت عروسک 10

کاهش محصول:
هنگامی که دکتر دالتون به نوعی از سرطان تیروئید مبتلا شد که در محصولات مراقبت شخصی وی به طور گسترده به اختلالات غدد درون ریز نسبت داده می شود ، وی برای ایجاد یک خط زیبایی تمیز جایگزین برای آموزش مواد تشکیل دهنده و توانمند ساختن دیگران برای داشتن احساس خوب محصولی را که روی پوستشان می گذاشتند.

3
/
15

DefenAge

محصول ویژه:
ماسک آشکار 2 دقیقه ای DefenAge (74 دلار)

سخنگوی میهمان:
ورونیکا وب ، سوپرمدل و سخنگوی DefenAge

کاهش محصول:
وب با استدلال درباره عشقش به این ماسک درباره ما صحبت می کند: “من دوست دارم که آنها راهی طبیعی برای تحریک سلول های بنیادی ما برای بازسازی پیدا کرده اند. من در یک مزرعه بزرگ شدم و مادرم بیشتر چیزهای معمول خود را می ساخت ، بنابراین طبیعی بودن برای من مهم است. من خط را نیز دوست دارم زیرا استفاده از آن آسان است و نتایج فوری به شما می دهد – این یک ماسک دو دقیقه ای است بنابراین می توانید این کار را انجام دهید و قبض های خود را پرداخت کنید یا کف را با جاروبرقی جارو کنید. “

4
/
15

BeautyStat

محصول ویژه:
تصفیه کننده پوست BeautyStat Universal C (80 دلار)

سخنگوی میهمان:
راب رابینسون ، شیمی دان لوازم آرایشی در BeautyStat

کاهش محصول:
این سرم ویتامین C بسیار پایدار و فوق العاده موثر ، نتایج حیرت انگیز و تقویت کننده درخشش را تا آخرین قطره ارائه می دهد. به علاوه ، این روغن با روغن اسکوالان وگان برای افزایش هیدراتاسیون تقویت شده است.

5
/
15

زیبایی Manna Kadar

محصول ویژه:
پودر Split Pan Duo Manna Kadar Long Wear (19 دلار)

سخنگوی میهمان:
Manna Kadar ، بنیانگذار و مدیر عامل Manna Kadar

کاهش محصول:
Kadar با توصیف اینکه این محصول رژگونه ، برنزر ، سایه چشم و برجسته 4 در 1 است ، می گوید: “ما تنها و تنها سیستم ساده زیبایی هستیم که روند استفاده از آرایش را به هفت دقیقه یا کمتر کاهش می دهد.” ما را بشمارید!

6
/
15

Glo Skin Beauty

محصول ویژه:
Glo Skin Beauty Cream Stay Shadow Stick (22 دلار)

سخنگوی میهمان:
آنا د لا کروز ، استاد زیبایی و مدیر توسعه محصول

کاهش محصول:
“دی لا کروز” می گوید: “این فرمول غنی از رنگدانه قابل ساخت است و از نظر رنگ ، نوع و سن پوست بسیار زیباست.” “این همچنین یک چندکاره است ، به عنوان یک آغازگر ، سایه و آستر عمل می کند.” وی همچنین توصیه می کند از آن به عنوان پایه ای برای سایه چشم خود برای پوشاندن قرمزی روی درب ها استفاده کنید.

7
/
15

موکسی لش

محصول ویژه:
بسته نرم افزاری MoxieLash Bionic Silk Starter (83 دلار)

سخنگوی میهمان:
بیانکا آلکازار ، مبتکر اصلی زیبایی در MoxieLash

کاهش محصول:
آلكازار می گوید: “ما از فناوری نانو گرفتن استفاده می كنیم ، كه از ذرات میكروسكوپی پیوند خالص طبیعی استفاده می كند و آنچه واقعاً جالب است این است كه این ماده پایه آب است ، هیچ سیلیكونی ندارد ، فاقد لاتكس است و هیچ پارابنی وجود ندارد.” “این همچنین دارای یک نگه داشتن در طول روز است ، اما مانند چسب خشک نمی شود ، و هیچ زمان خشک نیز لازم نیست!”

8
/
15

این یک 10 است

محصول ویژه:
یک براق کننده لب 10 Belong to Me باشید (22 دلار) و این یک محافظ 10 Blow Dry Miracle H20 Shield (16 دلار) است

سخنگوی میهمان:
جarolyn Aronson ، بنیانگذار It’s a 10 مراقبت از مو

کاهش محصول:
آرونسون به ما گفت که Be a 10 Lipgloss برای همه مناسب است ، اما وقتی فرمول را نشان داد ، آن زمان بود که ما واقعاً فروخته شدیم. این نرم افزار نه تنها به راحتی قابل اجرا است ، بلکه سطح آن کره ای نرم و براق است.

9
/
15

چشمک زدن

محصول ویژه:
ریمل لوله Blink UltraVolume (26 دلار)

سخنگوی میهمان:
لوئیس فارسداکیس ، بنیانگذار و مدیر عامل شرکت Blinc

کاهش محصول:
فارسداکیس می گوید: “این توسعه 22 سال طول کشید و سومین تکرار ریمل ماسوره ای لوله ای ما است – بیشترین حجم را دارد.” “این ریمل مژه و ابرو است – اگر در آن بخوابید ، صبح روز بعد بسیار زیبا به نظر می رسد و هیچ اثری روی بالش شما باقی نمی گذارد.”

10
/
15

ناترول

محصول ویژه:
ایمپلنت سینه Natrelle Inspira

سخنگوی میهمان:
جآنا کرامر ، خواننده و سخنگوی Natrelle

کاهش محصول:
کرامر می گوید: “بعد از داشتن دو بچه ، دیگر احساس نمی کردم خودم هستم.” “من یک جراح پلاستیک می خواستم که در زمینه کاشت پستان بسیار آگاه باشد و بتواند به تمام س questionsالات من در مورد روند کار و به طور کلی در مورد کاشت پستان پاسخ دهد. من همچنین یک دکتر می خواستم که در یافتن اندازه مناسب یا متناسب با بدن به من کمک کند. ” اکنون ، او فقط با داشتن دو “خواهر” جدید به خود قدیمی خود بازگشت.

11
/
15

گلایتون

محصول ویژه:
سرم روشن کننده Glytone Enhance (74 دلار)

سخنگوی میهمان:
جاش تیلور ، همیار مدیر آموزش در Glytone

کاهش محصول:
ترکیبات موجود در این سرم گلیکولیک ، اسید هیالورونیک و اسید آزلائیک است ، سه سخت گیر معروف به توانایی روشنایی ، لایه برداری و آبرسانی قابل مشاهده.

12
/
15

آب میوه زیبایی

محصول ویژه:
سرم شبانه ضد چین و چروک سلولی آبمیوه زیبایی (72 دلار)

سخنگوی میهمان:
کارن بهنکه ، بنیانگذار Juice Beauty

کاهش محصول:
در یک مطالعه مصرف کننده ، 67 درصد کاهش لکه های تاریک ، 36 درصد کاهش زبری ، 28 درصد کاهش چین و چروک و 17 درصد افزایش کشش را پس از چهار هفته مشاهده کردند.

13
/
15

زیبایی آفره

محصول ویژه:
Aforé CBD Effusive Mist (50 دلار)

سخنگوی میهمان:
جولیس پلاک ، جراح پلاستیک شیکاگو ، دکتر ، بنیانگذار زیبایی آفرو

کاهش محصول:
Few می گوید: “من یوگا تمرین می کنم و این یک وسیله شگفت انگیز بعد از دوش گرفتن یا ورزش است زیرا پوست شما می تواند احساس حساسیت بیش از حد کند.” “این پایان زیبایی دارد و نگه داشتن روی میز عالی است تا در طول روز از آن استفاده کنید.”

14
/
15

بیش از حد

محصول ویژه:
کرم ضد آفتاب مایع معدنی Suntegrity Sport (24 دلار)

سخنگوی میهمان:
Tricia Trimble ، بنیانگذار و مدیر عامل شرکت یا Suntegrity Skincare

کاهش محصول:
این مارک به دلیل تجربه مادرش در زمینه سرطان پوست شروع به کار کرد تا از بروز آن برای دیگران جلوگیری کند.

15
/
15

EMSCULPT NEO

محصول ویژه:
EMSCULPT NEO

سخنگوی میهمان:
دavie، FL متخصص پوست Lesley Clark-Loeser، MD

کاهش محصول:
کلارک-لوسر می گوید: “EMSCULPT NEO با انتشار همزمان انرژی فرکانس رادیویی و انرژی الکترومغناطیسی با شدت بالا ، میراث سلف خود ، EMSCULPT را ایجاد می کند.” “نتیجه نهایی کاهش چربی و رشد عضلات بیش از هر محصول استاندارد طلا با صرف زمان کمتر و هزینه کمتر است.”

یک دکتر پیدا کنید

یک زیبایی جدید پیدا کنید “بهترین دکتر زیبایی” نزدیک تو


Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>