شمع های سلامتی چیز مهم بعدی در عطرهای خانگی هستند

همه گیری بسیاری از ما را مجبور کرد برای اولین بار خانه های خود را به دفاتر و سالن های ورزشی تبدیل کنیم ، و اگر شما ساکن شهر یا نیویورکی هستید که در یک آپارتمان بزرگتر از برخی از کمد های اتاق نشیمن زندگی نمی کنید ، این باعث شده است که یافتن ذره ذن سخت است. کمپانی های تولیدکننده عطرهای خانگی توجه کردند و در نتیجه ، هم اکنون شاهد روندی بزرگ در رایحه های سلامتی در بازار هستیم. گرچه مفهوم جدیدی نیست – Bath & Body Works از سالها قبل رایحه درمانی بسیار محبوب خود را دارد – اما این مجموعه های جدید چرخش به موقع شمع و روند پخش کننده ای را که طی سال گذشته به آن متکی بودیم ارائه می دهد تا صمیمی ترین فضاهای ما را با آسایش پر کند در اوقات پرتنش آنچه در اینجا می دانیم و سه مارکی است که اکنون در این عرصه دوست داریم.

NEST New York اخیراً مجموعه Wild Mint & Eucalyptus Wellness خود را راه اندازی کرده است که دارای یک پخش کننده شمع و نی است که از ترکیب گیاهان معطر نعناع وحشی ، اکالیپتوس ، ریحان و زنجبیل تایلندی برای پاکسازی ذهن و روح استفاده می کند. مالیندا اپل ، مدیر ارشد توسعه محصول NEST نیویورک ، می گوید: “در سال گذشته ، ما مستقیماً از مشتریان خود شنیده ایم كه آنها به محصولات ما روی می آورند تا روحیه خود را بهبود ببخشند و اضطراب خود را در شرایط بسیار استرس آور کاهش دهند.” . “ما به آنچه مشتریانمان تجربه می کردند گوش فرا دادیم و این عطر شگفت انگیز جدید را توسعه دادیم تا بتواند چیزی باشد که می تواند در زندگی خود به عنوان تقویت کننده محیط و رفاه خود ترکیب کند.”

شمع جدید Retreat LAFCO (یک پخش کننده همسان نیز وجود دارد) ترکیبی از بویایی ، معطر و درمانی از سه روغن اساسی: مریم گلی ، مطلق مات و پالو سانتو را برجسته می کند. Jon Bresler ، بنیانگذار LAFCO می گوید: “هدف من از ترکیب این مواد ایجاد یک احساس گرم ، سرسبز و کمی گیاهی بود که احساس تمیز و طبیعی بودن داشته باشد.” “هدف من ایجاد فضایی آرام و آرام مانند عقب نشینی در خانه ، چه در محل کار و چه در هنگام استراحت بود.”

یکی از مارک هایی که اخیراً به من معرفی شده و شاید هنوز از آن اطلاع نداشته باشید ، Anecdote Candles است که در 7 آوریل مجموعه “Relax and Recharge” را راه اندازی می کند که بنیانگذار جولی ماسکولکا می گوید یافتن لحظاتی در طول روز برای انجام تشریفات مراقبت از خود است. “عطرهایی که ما انتخاب کردیم همه برای چندین منظور استفاده می شوند: آنها می توانند آرامش بخش و در عین حال نیرو آور باشند. زمین در عین حال تازه و پیچیده و در عین حال سبک ما عاشق این هستیم که این عطر توانایی بازی کردن با این تنش ها را دارد تا موضوعات جدید و متفاوتی را به وجود آورد. رایحه های خاصی که انتخاب کردیم بر اساس حکایات بود زیرا ما رویکرد بسیار ویژه ای برای توسعه محصول داریم. ما همیشه با یک داستان شروع می کنیم ، سپس آن را به یک احساس ترجمه می کنیم و در نهایت بویایی را ارائه می دهیم که به بهترین وجه آن را نشان می دهد. ”

یادداشت های کلیدی
لورا اسلاتکین ، بنیانگذار NEST ، می گوید آنچه این عطرها را متفاوت می کند این است که آنها از “چندین رایحه مورد مطالعه و تأثیر بر رفتار انسان” استفاده می کنند. “ما می خواستیم محصولی را ایجاد کنیم که نه تنها بوی شگفت انگیزی داشته باشد ، بلکه به عنوان یک تقویت کننده روحیه علمی نیز عمل کند.”

برای بسیاری از ما ، بوی اوکالیپتوس احساساتی مانند آبگرم را به ذهن متبادر می کند ، بنابراین جای تعجب نیست که این یکی از ترکیبات باشد. اپل توضیح می دهد: “این مزیت درمانی برای پاکسازی ذهن شناخته شده است.” سایر ترکیبات NEST شامل نعناع وحشی و ریحان است که به گفته اپل انرژی زا هستند و باعث افزایش هوشیاری می شوند و زنجبیل تایلندی که به عنوان تحریک کننده حواس شناخته می شود.

در شمع Self Care Anecdote از ترکیب اوکالیپتوس – نعناع نیز استفاده شده است. “هدف ما از این شمع ایجاد عطر و بویی بود که باعث طراوت و در عین حال آزاد کننده شود. شما این احساس را می دانید که سرانجام لحظه ای به خود اختصاص دهید و دنیای اطراف خود را فراموش کنید؟ این همان چیزی است که ما می خواستیم درون یک شمع بگذاریم. ”می گوید ماسکولکا. “وقتی شروع به کاوش در نمایه های رایحه کردیم ، به سرعت مخلوطی از اکالیپتوس و اسطوخودوس به عنوان پایه قرار گرفتیم. ما برای تقویت نعناع اکالیپتوس از نت های بالایی ، مرکبات و برگ نعنا استفاده کردیم. ”

برسلر ، كلار مریم گلی ، یكی از قدیمی ترین و پرمصرف ترین روغن های آروماتراپی را برای توانایی ایجاد احساس آرامش ، شفافیت و آرامش در عین كاهش اضطراب و تحریک پذیری انتخاب كرد. “تحقیقات نشان داده است که این ماده ارتباط نزدیکی با هورمون احساس خوب دوپامین دارد و به نظر می رسد با بهبود حافظه و هوشیاری بیشتر همراه است. این ماده حاوی مقادیر زیادی لینالول – الکل ترپنی است که در طبیعت وجود دارد – و به طور گسترده ای برای اثرات ضد اضطرابی آن مورد مطالعه قرار گرفته است. ”

تقارن از برگ درخت Ilex Paraguariensis بومی آمریکای جنوبی ، همسر مطلق توسط Bresler نیز انتخاب شد ، زیرا “با تحریک تولید انتقال دهنده عصبی دوپامین به بهبود روحیه ، حافظه و هوشیاری کمک می کند.” و سرانجام ، palo santo – معروف به چوب مقدس اسپانیایی – به دلیل خاصیت کاهش تنش مربوط به پاکسازی روانشناختی ، در آن گنجانده شده است. برسلر می گوید: “گفته می شود که دارای یک تأثیر عمیقاً دگرگون کننده ، از جمله پرورش ، فعال کردن و آشکار کردن پتانسیل خلاق و معنوی است.” وی می گوید: “این ماده اغلب در درمان های مراقبه ای برای کاهش سرعت ذهن مورد استفاده قرار می گیرد. پالو سانتو همچنین دارای لیمونن زیاد است – یکی از متداول ترین ترپن ها در طبیعت – و مطالعات زیادی در مورد اثر بخشی لیمونن به عنوان یک عامل ضد استرس و ضد اضطراب انجام شده است. “

مدیتیشن ، رایحه ای برجسته از پالو سانتو و سرو سیاه است که ماسکولکا می خواست زمین را خاکی و خاکی کند ، اما نسخه بعدی آینده Anecdote Candles ، عطر و بوی برجسته است. “حکایت واقعی یک قضیه شخصی است: من همیشه می گویم هر چیزی که قرار است باعث آرامش شما شود – یوگا ، مدیتیشن – من را آرام نمی کند!” او می گوید “اما پالو سانتو اغلب برای کاهش استرس استفاده می شود و تصور می شود که یک اثر پاک کننده و تمیز کننده بر روی بدن و ذهن دارد – در مورد تمام دوستان خود که میله های لکه می خرند فکر کنید.”

زمان سوختن
من از شما مطمئن نیستم ، اما من و شوهرم بیش از هر زمان دیگری قبل از COV شمع روشن کرده ایم و این بسیار آرامش آور است. اما ما غالباً فراموش می کنیم که ساعاتی بعد آن را روشن کردیم و سپس س questionال می کنیم که آیا مدت زیادی است که می سوزد ، آیا این بد است ، و غیره. مواردی که جوانب مثبت می گویند این است: فواصل زمانی ، “می گوید اسلاتکین. “این کمک می کند تا شمع در دمای ملایم بسوزد و استخر یکنواخت ذوب شود. یک پیشنهاد این است که شمع وحشی و نعناع و اوکالیپتوس خود را در طول بعدازظهر هنگام کار یا کارهای خانه انجام دهید ، سپس آن را خاموش کنید و سپس شروع به سوزاندن رایحه جدید کنید تا بقیه شب را راحت کنید. “

اما اگر غالباً در طول روز همان شمع را می سوزانید ، ماسکولکا می گوید ممکن است خوب باشد که اوضاع را در نیمه روز عوض کنید زیرا چیزی به نام خستگی عطر وجود دارد. وی گفت: “ما ایمیل های زیادی از مشتریان دریافت كرده ایم كه می گویند آنها در بعضی از ساعات روز شمع خاصی می سوزانند ، بنابراین ما در واقع این مجموعه كپسول را ایجاد كرده ایم كه برخی از رایحه ها در بعضی از روزها مناسب ترند. عمدتا ، خواه به دنبال استراحت باشید یا شارژ مجدد. “

یک دکتر پیدا کنید

یک زیبایی جدید پیدا کنید “دکتر برتر زیبایی” نزدیک تو
Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>