صاحب سالن پس از قرار دادن مشتریان در معرض اچ آی وی با یک درمان مشهور به 24 جرم متهم شد

از آنجایی که افراد مشهوری مانند کیم کارداشیان وست و مینکا کلی از مزایای این درمان در مطب به رخ کشیدن می گذرند ، انجام میکرونیدلینگ با PRP – که به آن صورت خون آشام نیز گفته می شود – طی چند سال اخیر محبوبیت بی نظیری پیدا کرده است. با این حال ، حتی اگر نتایج این روش به طور کلی بسیار عالی است ، اما اخبار اخیر برخی از افراد در مورد درمان ضد پیری انتخابی خود تجدید نظر می کنند.

مطابق با LiveScience، یک مرکز آبگرم در آلبوکرک ، نیومکزیکو – که صورت خون آشام را به عنوان درمانی در مرکز خود ارائه می دهد – ممکن است مشتریان را در معرض عفونت های منتقله از طریق خون مانند HIV یا هپاتیت قرار دهد. طبق بیانیه ای از وزارت بهداشت در نیومکزیکو ، مقامات پس از آنکه یکی از مشتری های آن دچار عفونت منتقله از طریق خون شد که به اعتقاد آنها ممکن است هنگام انجام صورت خون آشام در محل انجام شده باشد ، از آبگرم به نام VIP Spa بازدید کردند. .

ممکن است شما هم دوست داشته باشید: متخصصان پوست هنوز هم صورت خون آشام را یکی از بهترین درمان های ضد پیری می دانند

با بازرسی ، مقامات از اقدامات غیر ایمن در آبگرم که ممکن است منجر به عفونت شود ، مطلع شدند. جای تعجب نیست که آبگرم به مدت نامعلومی تعطیل شده است و از مشتریانی که طی ماه مه یا ژوئن سال جاری صورت خون آشام را در آبگرم دریافت کرده اند ، خواستار آزمایش HIV ، هپاتیت B و هپاتیت C می شوند.

صورت ، که از پلاسمای غنی از پلاکت (PRP) که از خون خود فرد گرفته می شود ، استفاده می کند ، ضمن استفاده موضعی از PRP ، از سوزن های ریزی برای خاراندن سطح پوست استفاده می کند. استفاده از PRP همزمان با میکرونیدلینگ باعث تقویت توانایی بازسازی پوست می شود و باعث کاهش چین و چروک ، ملاسما ، لکه های آفتاب و جوش های آکنه می شود.

در حالی که برای مردم دقیقاً مشخص نیست که چگونه عفونت در مرکز آبگرم منقبض شده است ، اچ آی وی ، هپاتیت B و هپاتیت C همگی از طریق تماس با مایعات بدن – معمولاً خون – گسترش می یابند ، به همین دلیل این روش درمانی در صورت انجام غیر ایمن چنین خطراتی را ایجاد می کند موقعیت. با این حال ، به همان اندازه که این نمونه ترسناک است ، نباید دیگران را از آزمایش این روش تقویت کلاژن منصرف کند. در نهایت ، این به سادگی یک یادآوری خوب برای انجام تحقیقات قبل از انجام هرگونه درمان پوستی و رزرو وقت ملاقات با یک پزشک دارای مجوز هیئت مدیره در مورد اقدامات داخلی است. امن تر از پوزش ، درست است؟

به روز شده در 21/4/26:
طبق مقاله اخیر از توفاب، مالک سالن آلبوکرک ، ماریا د لورد راموس دو رویز ، از سال 2018 به اتهام کلاهبرداری ، پولشویی ، فرار مالیاتی ، کلاهبرداری ، پزشکی بدون مجوز و 19 جنایت دیگر متهم شده است.

به دلیل فعالیت های متقلبانه و اقدامات خطرناک وی ، مشتریان وی در معرض خطر ابتلا به ویروسی متولد خون مانند HIV بودند. در بیانیه چهارشنبه گذشته ، دادستان کل هکتور بالدرس به بازدید کنندگان قبلی در اسپا VIP توصیه کرد که با دفتر او تماس بگیرند. وی همچنین به پنج س toال که قبل از در نظر گرفتن صورت خون آشام باید بپرسید اشاره کرد: آیا این م theسسه از اقدامات احتیاطی جهانی استفاده می کند؟ از چه اقدامات احتیاطی استفاده می شود؟ چه کسی این روش را انجام می دهد؟ آیا توسط یک متخصص پزشکی مجاز انجام می شود؟ آیا این موسسه مدیر پزشکی دارد؟

این که آیا شما یک صورت خون آشام یا یک روش درمانی دیگر دریافت می کنید ، این سوالات یک گام معتبر و مهم برای رسیدن به یک نتیجه نهایی سالم و دلپذیر است.

یک دکتر پیدا کنید

یک زیبایی جدید پیدا کنید “بهترین دکتر زیبایی” نزدیک تو


Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>