طرفداران می گویند لیزا رینا در کمپین رژ لب جدید “نصف سن خود” به نظر می رسد

برای ترویج راه اندازی کیت لب هایدی (45 دلار) از مارک آرایش خود Rinna Beauty ، خانه داران واقعی بورلی هیلز لیزا رینا ، ستاره این فیلم ، عکس هایی از فیلمبرداری اخیر کمپین خود را با عکاس گرگ سوئلس به اشتراک گذاشت. در حالی که ما هیجان زده هستیم که رینا یک کیت لب جدید راه اندازی می کند ، ما حتی بیشتر از عکس های کمپین شوکه می شویم – و طرفداران او نیز.

رینا با تکان دادن کلاه گیس بلوند کثیف و جوراب ساق بلند تا ران ، زیر عکس خود می نویسد: “آیا هنوز کیت لب HEIDI جدید خود را تهیه کرده اید؟” عکس دیگری که توسط Swales ارسال شده است ، نمای نزدیک از آرایش برنزی رینا و لب های صورتی روشن را ارائه می دهد.

بین هر دو پست ، نظرات متعددی در مورد سن رینا وجود داشت و طرفداران می گفتند: “OMG شما نیمی از سن خود را به نظر می رسانید! وای “و” او چگونه 60 ساله است متوجه نمی شوم. ”

در مصاحبه اخیر ، ستاره جلد دیجیتالی قبلی ما به ما گفت چگونه پوست خود را بسیار درخشان نشان می دهد. او می گوید: “من در گرفتن صورت و لیزر بسیار علاقه دارم.” “اما نگهداری بسیار مهم است ، و آنچه در دسترس ما برای ضد پیری است تا اینجا رسیده است. از آنجا که ما واقعاً نمی توانیم جایی برویم ، چیزی که من در حال حاضر واقعاً دوست دارم ماسک LED دکتر دنیس گروس (435 دلار) است – این چراغ ها بسیار عالی هستند! آنها کلاژن را تحریک کرده و باکتری ها را از بین می برند و این فقط کار می کند. عاشقشم.”

دکتر پیدا کنید

NewBeauty پیدا کنید “پزشک برتر زیبایی” نزدیک تو


Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>