عصر ابزارهای میکرو جریان Deskside اینجاست – اما چگونه آنها با آرایش کار می کنند؟

اگرچه این امرار معاش او است ، اما زیبایی شناس مشهور ، شمارا بونداروف نوعی فرد عملی است که می فهمد شما فقط نمی توانید – به ویژه در شرایط فعلی سال گذشته – همیشه چهره خود را بدست آورید.

او همچنین می فهمد که گرچه دستگاه های خانگی برای درخشش پوست بسیار مناسب هستند ، اما اینها همیشه چیزی نیستند که شما بخاطر بسپارید.

راه حل مورد تأیید وی: شگفت انگیز قابل حمل و قابل حمل SolaWave (149 دلار) ، یک ابزار ریز جریان-با-لمس-درمان-با-نور-قرمز-به علاوه-ابزار دیگر که Bondaroff (و مارک تجاری) متقاعد شده اند کل این کار را ساده می کند ” قوام ». (جایزه: تمیز کردن آن بسیار آسان است و به معنای واقعی کلمه می توانید آن را در کیف یا کیف خود بیندازید.)

اگر SolaWave هنوز در شبکه های اجتماعی شما ظاهر نشده است ، این ادعاها بسیار چشمگیر است: طبق گفته این شرکت ، فقط با استفاده از پنج دقیقه در روز ، سه بار در هفته ، می توانید از چین و چروک ها ، سیاهی تیرگی و رنگ آمیزی زیاد استفاده کنید. اندازه آن کوچک است – از شارپی نازک تر ، شبیه به خودکار فکر می کنید ، و می توان آن را از طریق درگاه micro-USB شارژ کرد – اما عصای “گلایدر” دارای قدرت میکرو جریان ، ماساژ گرم کننده و لرزشی و نور درمانی قرمز است ( با شایعاتی درباره گزینه نور آبی به زودی).

در حالی که بوندراوف لزوماً توصیه نمی کند که از این وسیله برای آرایش استفاده کنید – پوست تمیز بهترین است و سرم استفاده می شود – او می گوید اگر هر چند وقت یکبار روی میز کار حرکت کنید (اعتراف می کند) برای انجام آن نیز) احتمالاً آسیبی نخواهید داشت. او می گوید: “اما من واقعاً دوست دارم صبح زود هنگام بیدار شدن از آن سریع استفاده کنم تا پف زیر چشم را کم کنم.” “خیلی سریع است!”

یک دکتر پیدا کنید

یک زیبایی جدید پیدا کنید “بهترین دکتر زیبایی” نزدیک تو


Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>