عکس بیکینی بروک شیلدز به روش عمده باعث تقویت سهام عقاب آمریکایی می شود

بروک شیلدز 56 ساله به اینستاگرام رفت و در کنار دختران گریر و رووان عکس بیکینی را به اشتراک گذاشت. در حالی که او و خانواده اش به طور قطع بدن های زیبا خود را به نمایش گذاشتند ، آنها همچنین سه لباس شنای سیاه و سفید از مارک سبک زندگی آمریکایی عقاب Aerie ارائه دادند که باعث شد سهام این شرکت در عرض 24 ساعت بیش از شش درصد سوزانده شود.

طبق مقاله اخیر از ایمیل روزانه، ارقام معاملات قبل از بازار از دیروز پس از انتشار عکس توسط Shields ، رشد 3 درصدی سهام عقاب آمریکا را نشان داد. تا زمان ناهار در همان روز ، مارک 485 میلیون دلار ثابت به ارزش بازار خود اضافه کرده بود.

اینستاگرام / بروکشی

شیلدز با نوشتن عنوان “خیساندن همه چیز” ، Aerie را در عکس برچسب گذاری کرد ، که سهم عمده ای در افزایش سهام داشت. در بخش نظرات پست خود ، شیلدز نه تنها نظرات طرفداران زیادی را دریافت کرد ، بلکه افراد مشهوری مانند لیزا رینا رشته ای از قلب را به اشتراک گذاشتند و لورا براون نوشت: “سلام اکنون!” عشق بی پایان ستاره همچنین 100،000 پسندیدن خوب به دست آورده است.

یک دکتر پیدا کنید

یک زیبایی جدید پیدا کنید “بهترین دکتر زیبایی” نزدیک تو


Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>