فناوری و لبخند ما: چگونه این دندانپزشک زیبایی برتر یک لبخند کاملاً قابل تنظیم ایجاد کرده است

هنگامی که ما برای ویزیت های بهداشتی خود در مطب دندانپزشک هستیم ، انجام قرارهای ملاقات با ما مانند طبیعت دوم است. در حالی که این فرآیند به خاطر سپرده شده بازدیدهای روزمره ما را بسیار آسان می کند ، اما Wellington ، دندانپزشک زیبایی FL ، سام ساداتی ، DDS می گوید لبخند هر بیمار در هنگام ایجاد لبخند ، توجه ویژه خود را دارد. از نظر وی ، یک دیدار “معمول” وجود ندارد ، به ویژه با نرم افزار طراحی دیجیتال که وی در عمل خود گنجانده است.

اصلاح لبخند آرایشی چیست؟
از لبخند برای تقویت لبخند از طریق دندانپزشکی زیبایی استفاده می شود تا بهترین شکل را برای چهره ، لب ها و قاب لبخند منحصر به فرد هر فرد پیدا کند. واقعیت این است: برای دیدن بهترین نتیجه از لبخند زدن ، شما واقعاً باید وقت خود را برای تجزیه و تحلیل چهره و شکل لبخند آنها با گرفتن بسیاری از سوابق و انجام واکس تشخیصی و غیره اختصاص دهید. برخی از افراد یک قاب بزرگتر از لبخند و نیاز به دندان های بیشتر برای تقویت یا تغییر دارد تا بهترین نتیجه نهایی را بدست آورید. بسته به میل هر بیمار ، قرار ملاقات می تواند مدت زمان طولانی تری باشد ، اما اگر بیمار یک درخواست ساده مانند افزایش دندان طبیعی یا سفید کردن دندان خود داشته باشد ، این روش می تواند سریع باشد. همه چیز به آنچه برای تنظیم لبخند نیاز یا مطلوب است بستگی دارد.

بزرگترین شکایت بیماران هنگام ورود به لبخند چیست؟
بزرگترین شکایتی که از بیماران می شنوم این است که لبخندی را که می خواهند داشته باشند ندارند. بنابراین ، یا آنها لبخند بزرگتری می خواهند ، یا لبخند سفیدی ، یا دندان هایشان تاریک و کج است. در واقع ، بیماران می خواهند چیزی گسترده تر و روشن تر داشته باشند و از نوع لبخند فعلی اطمینان ندارند. اغلب اوقات ، برای رسیدن به مطلوب ترین لبخند بیمار ، از طراحی لبخند دیجیتال استفاده خواهیم کرد.

طراحی لبخند دیجیتال چیست؟
برای طراحی لبخند دیجیتال ، ما باید چندین عکس از لبخند و صورت بیمار بگیریم و آن را در نرم افزاری بارگذاری کنیم که دهان و شکل لبخند او را دوباره تصور کند. این نرم افزار ضمن در نظر گرفتن فرم صورت ، لب ها و برای طراحی شکل ، اندازه و ترتیب جدید دندان ها که متناسب با دهان و صورت آنها است ، تصاویر را تجزیه و تحلیل می کند. سپس ، من تغییرات و تنظیمات نهایی را بر اساس شخصیت بیمار ، سن ، تنظیمات و غیره انجام می دهم. این واقع بینانه ترین نرم افزار تصویربرداری دندان است که تاکنون داشته ایم. در واقع ما می توانیم قبل از اینکه بیمار یک عمل را انجام دهند ، تمام لبخند را برای او بازسازی و طراحی کنیم تا بتواند قبل از اینکه اتفاق بیفتد ، تغییرات دهان خود را تجربه کند.

آیا بیمار می تواند تصویربرداری انجام شده با طراحی لبخند دیجیتال را تغییر دهد؟
اگر طرح لبخند جدید خود را دوست ندارید ، می توانیم تغییراتی در آن ایجاد کنیم تا آنجا که ممکن است قابل تنظیم باشد. هنگامی که اطمینان حاصل کنیم بیمار از طرح خود راضی است ، می توانیم دندان های موقت یا موقت ایجاد کنیم تا بیمار قبل از لبخند لب به لب کند تا بتواند به مدت یک یا دو هفته به لبخند جدید خود عادت کند و هر چیزی را که لازم است قبل از مرحله نهایی تنظیم کند لبخند توسط سرامیست ساخته شده است.

یک دکتر پیدا کنید

یک زیبایی جدید پیدا کنید “بهترین دکتر زیبایی” نزدیک تو


Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>