قیمت و هزینه کاشت مو در تهران و ایرانfunha

[ad_1]

هزینه های کاشت مو در تهران و ایران : سالیان سال می گذرد و پزشکان و محققان کشف کرده اند موهای پشت سر ممکن است به طور ژنتیکی تا آخر عمر رشد کند. این کشف از راه حل های موثر برای درمان ریزش مو به حساب می آید. آیا می دانید هزینه کاشت مو در تهران و ایران چقدر است؟

افرادی که از کم حجمی موی خود رنج می برند، این امکان را دارند که با مراجعه به بهترین کلینیک بهداشتی مو به روزهای اول جوانی خود برگردند و از موهای پرپشتی که دارند لذت ببرند؛ این رویا دست نیافتنی نیست. هزینه و قیمت کاشت مو در ایران با سایر کشورها کمی متفاوت است.

موی سر از آن دسته عوامل زیبایی به حساب می آید که تمام افراد به دنبال آن هستند. پزشکان روش های مختلفی برای کاشت مو یافته اند که این روزها مورد استفاده قرار می گیرد. اگر شما نیز دچار ریزش موی شدیدی شده اید و احساس کم پشت بودن دارید، کاشت مو یکی از بهترین پیشنهادات به شما خواهد بود.

در این مقاله قصد داریم در رابطه با هزینه کاشت مو طبیعی در ایران و سایر هزینه هایی که باید برای کاشت مو بپردازید، صحبت کنیم. با کلینیک رویان سلامت همراه باشید.

با عوامل موثر بر هزینه کاشت مو در ایران آشنا شوید

قطعا ریزش مو یکی از دغدغه های مهمی است که ممکن است در زندگی اکثر افراد رخ دهد. افرادی که از ریزش سریع مو رنج می برند، احتمال دارد هنوز سن بلوغ را نیز تجربه نکرده باشند. همین امر در افسردگی و از دست دادن اعتماد به نفس افراد نقش موثری دارد. این افراد بر این باور هستند که برخورداری از مو برابر با زیبایی، جوانی و اعتماد به نفس است.

در چنین مواردی باید به دنبال بهترین راه حل باشید. راه حل دائمی که تاکنون توسط محققان اثبات شده جراحی کاشت مو است. هزینه پایین این جراحی و مهارت پزشکان متخصص واجد شرایط دو دلیل عمده برای این انتخاب است.

کاشت مو در شهرهایی مانند مشهد، تهران، اصفهان و شیراز رواج بیشتری دارد. از آنجایی که متقاضیان بیشتری برای کاشت مو وجود دارد؛ در نتیجه پزشکان باتجربه تری در این شهرها فعالیت می کنند که سال ها این روش جراحی را با روش های مدرن انجام داده اند. بنابراین افزایش هزینه کاشت مو در تهران و چنین شهرهایی کاملا منطقی خواهد بود؛ چراکه شما این قیمت را برای تجربه و مهارت این پزشکان متبحر می پردازید.

قیمت کاشت مو در ایران نیز مانند سایر کشورها به عوامل زیادی بستگی دارد و ممکن است این عوامل در هزینه کاشت مو تاثیر داشته باشند. در ادامه به شرح این عوامل می پردازیم.

  • تعداد تارهای مویی که به پوست سر پیوند می خورد
  • جنس مو
  • روش های مختلف کاشت مو
  • مراقبت های بعد از عمل

باید از این نکته مهم آگاه باشید کاشت مو مانند سایر عمل های زیبایی تحت پوشش بیمه قرار نمی گیرد. فقط برخی بیمه های تکمیلی با بندهای خاص زیبایی ممکن است تنها هزینه های دارویی را برعهده بگیرند. به همین دلیل از دغدغه  های اصلی متقاضیان کاشت مو تأمین هزینه آن است.

چرا کشور ایران یک فرصت طلایی برای کاشت مو است؟

با توجه به موج جدید علاقه افراد به انجام عمل های زیبایی، به خصوص در سنین بالای 40 سال بسیاری از کشورها کماکان در تلاش هستند خدمات و امکانات فراوانی را در اختیار بیماران خود قرار دهند. با این وجود، این تنها مسئله قابل توجه نیست؛ کاشت مو یک روش پیچیده است که باید توسط یک جراح پلاستیک خبره و ماهر انجام شود.

در طی چند دهه گذشته، شهروندان کشورهای همسایه علاقه مند شده اند که در ایران توسط جراحان ماهر ایرانی کاشت مو را انجام دهند. دلیل اصلی انتخاب این است که ایران در میان کشورهای مجهز به امکانات جراحی های پلاستیک قرار دارد و توانسته است در رده نخست قرار بگیرد.

جراحان ایرانی در انجام جراحی های زیبایی به خصوص کاشت مو محبوبیت زیادی در بین کشورهای همسایه به دست آورده اند؛ زیرا سالانه آمارهایی از موفقیت عمل های جراحی کشور منتشر می شود که توجه افراد بسیاری را به خود جلب کرده است.

چرا هزینه کاشت مو در تهران زیاد است؟

در ابتدا باید گفت این هزینه ها در مقایسه با کیفیت بالای جراحی و امکانات پیشرفته ای که برای آن استفاده می شود، آنچنان زیاد نیست! با این حال باید گفت بیشتر این جراحان ایرانی از دانشگاه های نخبه فارغ التحصیل شده اند. سپس دوره های ویژه و بورسیه های جراحی پلاستیک را در کلینیک های مدرن گذرانده اند.

علاوه بر…

لینک سایت

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>