لندری بندر در مورد فشارهای Disney-Star ، Angst رسانه های اجتماعی و عشق او به کرم ضد آفتاب Supergoop

اولین حضور وی در صفحه نمایش بزرگ در 10 سالگی با بازی “Blithe” به یادماندنی مقابل جونا هیل در “The Sitter” انجام شد ، یک برنامه کانال دیزنی دنبال کرد ، همانطور که در “خانه فولر” نتفلیکس بازی کرد و اکنون لندری بندر نه چندان آسان انتقال از ستاره نوجوان به 20 ساله. این تابستان روی شیر است: “جمهوری سارا” ، قبل از رفتن به HBO Max ، در 14 ژوئن در CW منتشر می شود. بندر اخیراً از طریق اتاق بزرگنمایی خود از اتاق خواب خود در لس آنجلس با ما گپ زد تا در مورد استرس در شبکه های اجتماعی ، فشارهای ستاره دیزنی و چرا Supergoop صحبت کند! بهترین ضد آفتاب روی کره زمین را ایجاد می کند.

نمایش جدید را تبریک می گویم. تفاوت آن با سایر پروژه هایی که کار کرده اید متفاوت بوده است؟

“ما در مارس گذشته برای شروع فیلمبرداری برنامه ریزی کرده بودیم و اساساً در اولین روز تولید ، به دلیل همه گیری تعطیل شدیم و دوباره به آنجا اعزام شدیم. سپس ، وقتی همه قوانین و پروتکل ها وضع شد ، همه ما باید تولید خود را در ماه سپتامبر از سر بگیریم. ما در مونترال فیلمبرداری کردیم که دارای پروتکل های COVID بسیار سختگیرانه بود ، مانند پروتکل های سختگیرانه در کانادا. ما به نوعی مجبور بودیم با این همه گیری شیوه های زندگی را در صحنه فیلم یاد بگیریم.

برای ما که عجیب و غریب و روشهایی را تعیین می کردیم که به طور معمول به کار خود نزدیک می شویم عجیب بود … ما باید نوعی راه خود را پیدا کنیم که تجربه ای کاملا متفاوت بود. حتی مواردی مانند صحنه های بوسیدن بسیار متفاوت بودند – آنها مجبور بودند صحنه ها را به طور متفاوتی متوقف کنند ، زیرا بعضی اوقات ، “اوه ، تو در حباب من نیستی ، باید شش فوت دور از من بایستی”. این فقط پروتکل های زیادی بود که فکرش را هم نمی کردید ، بنابراین همه آنها فوق العاده متفاوت بود.

هر چند هنوز هم خیلی عالی بود. ما آزمایش شدیم ، می دانستیم که ایمن هستیم و می توانیم در این زمان ترسناک و ترسناک با همبازیان خود وقت بگذاریم و با آنها رابطه برقرار کنیم. فکر می کنم همه ما باید به هم تکیه کنیم که واقعاً خاص بود. من فکر می کنم همه ما به اوراق قرضه ای که بسته ایم افتخار می کنیم. “

این نمایش در زمانی به نمایش در می آید که جهان در حال باز شدن است. این باید با یک سطح هیجان اضافه شود.

“باحال بود. همیشه وقتی روی چیزی کار می کنید عجیب است و واقعاً نمی دانید که چه شکلی خواهد بود یا اینکه چگونه بوجود خواهد آمد. اما ، به نوعی در اواسط فصل یک ، جف ، خالق ما می گفت که برنامه این بود که به نمایش این رویکرد واقعاً خوش بینانه بدهیم – زیرا این برنامه برای اولین بار از همه گیری بیرون می آمد. این فقط نوعی از این دنیای خیالی است که اگر فرصتی برای شروع کاری از ابتدا داشته باشید ، چه کاری انجام می دهید ، که فکر می کنم ، با توجه به همه گیری و سال سختی که همه ما داشته ایم ، این یک روش جالب برای نزدیک شدن به آن است.

من فکر می کنم همه ما واقعاً به آنچه ساخته ایم افتخار می کنیم و این احساس یک حباب گره ای بسته و گره ای است که حتی فکرش را نمی کردیم که دنیا آن را ببیند چون ما خیلی مشغول انجام کار هستیم. اما حالا که دیگر از آن دور شدیم ، فکر می کنم همه ما خیلی زیاد هستیم ، “اوه ، بله. اکنون می خواهیم آن را به اشتراک بگذاریم! باحال است. “

من مطمئن هستم که شما در نمایشگاه هایی که شرکت کرده اید از یک تن محصولات استفاده کرده و آنها را امتحان کرده اید. آیا مورد علاقه ای دارید؟

“مرطوب کننده مورد علاقه من که چند سال با آن زندگی کردم – و هر آرایشی که با آن کار کرده ام نیز آن را دوست دارد – بمب مرطوب کننده Belif است. من پوست واقعاً خشکی دارم. من همیشه از خواب بیدار می شوم و پوستم احساس خشکی فوق العاده می کند و سپس آن را می پوشم و احساس می کنم آب روی صورتم است. عاشقشم. این یکی واقعاً خوب است. یک Supergoop هم هست! ضد آفتاب که خیلی دوستش دارم. من بیشتر اوقات سعی کرده ام از کرم ضد آفتاب استفاده کنم و دوست دارم که کاملا واضح باشد و می توانید آن را زیر آرایش قرار دهید. این کار را آسان می کند.

من ریمل ساعت شنی را هم دوست دارم. در یک لوله طلایی قرار می گیرد. خیلی وقت ها ، وقتی سر صحنه نیستم ، دوست دارم فقط مژه هایم را حلقه بزنم و ریمل بزنم و ژل ابرو بزنم – و تمام. این فریب کاری برای من است. این واقعا آرایش و ظاهر واقعی آرایش من است. “

شما از شبکه های اجتماعی خود برای برقراری ارتباط با طرفداران استفاده می کنید ، اما آیا این چیزی است که دوست دارید کاملاً روی آن باز باشید؟

“این یک چیز جالب برای من بوده است … من فکر می کنم که من در حدود 11 یا 12 سالگی اینستاگرام را بدست آوردم ، که واضح است که یک نقطه اساسی در زندگی است وقتی که شما سعی می کنید بفهمید شما کی هستید و واقعاً جایگاه خود را در این کشور نمی دانید. جهان برای من ، همیشه به نوعی دوست داشته ام که عنصری از زندگی ام خصوصی باشد. وقتی احساس می کنم بیش از حد به اشتراک می گذارم ، اضطراب زیادی برایم ایجاد می کند.

تیم من در واقع به من خواهد گفت ، “شما باید بیشتر پست کنید!” زیرا من فقط در زندگی زندگی کرده ام و فراموش کرده ام که چیزهایی را که می توانم به اشتراک بگذارم فراموش کنم. از طرف دیگر ، زمان هایی وجود دارد که من بیش از حد پست می کنم.

نوعی از این دادن و گرفتن است. این واقعاً خوب است که بتوانید چیزهایی را در آنجا قرار دهید و از آنها استقبال خوبی داشته باشید و احساس کنید قسمت هایی از خود را که می خواهید به اشتراک بگذارید به اشتراک می گذارید – اما احساس ترسیدن یا درک نشدن یا چیزهای دیگر واقعاً ترسناک است از متن خارج می شوند این قسمت از آن باعث اضطراب من می شود ، حتی اگر احتمالاً اصلاً برایم مهم نباشد. من فکر می کنم این فشار و کشش است که همیشه همراه با شبکه های اجتماعی پیش می رود. “

آیا به عنوان یک ستاره دیزنی احساس فشار خاصی می کنید؟

“بله و خیر. من همیشه وقتی بزرگ می شدم به بچه های دیزنی نگاه می کردم و این همیشه کاری بود که می خواستم انجام دهم ، اما همچنین می دانستم که این قرار نیست تمام حرفه من باشد. من فکر می کنم این بهترین روش برای بررسی آن بود – بررسی اینکه فقط یک شغل بود ، حتی اگر آنها چیزهای زیادی به من دادند ، و من هنوز با همه افراد در شبکه در ارتباط هستم و آنها افراد دوست داشتنی هستند. من دریافته ام که مهم است که به یاد داشته باشید که شما در اینجا در یک شرکت استخدام می شوید ، در آنجا در شرکتی استخدام می شوید و واقعاً نباید بیش از حد نگران برچسب آن باشید زیرا ، اگر به فکر خود هستید تمام حرفه من به عنوان یک شرکت ، فکر می کنم نوعی جایی است که همه چیز کمی شرم آور می شود. فقط باید اعتقاد داشتم که بعد از کار با کانال قرار است در جای دیگری کار کنم و خوش شانس هستم که توانسته ام.

من با برخی از دوستانم که بچه های دیزنی هستند صحبت کرده ایم و همه ما به نوعی مانند آنها هستیم ، “تا زمانی که فضای ذهن ما بتواند بر این واقعیت متمرکز شود که ما بازیگر هستیم و امیدوارم بتوانیم این کار را برای بقیه زندگی ما در آنجا چیزی نیست که بتواند در آنجا آویزان شود. “


عکاس: Kelsey Hale (kelsey_hale)؛ سبک: رایان لانل ردمن (Ryann Lanel Redman) آرایش و آرایش: جوردن فاکس (JordanFoxBeauty)

لباس: H&M؛ چکمه: دکتر مارتنز؛ گوشواره: جنی برد

یک دکتر پیدا کنید

یک زیبایی جدید پیدا کنید “بهترین دکتر زیبایی” نزدیک تو


Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>