لوئیز روی آخرین همکاری خود با Pixi توسط پترا و محصولی که برای جعل 10 ساعت خواب استفاده می کند

اگر وبلاگ نویس سبک زندگی و مجری تلویزیون لوئیز رو از عهده هر کاری برآید ، به ما می آموزد که چگونه بهترین زندگی را به تمام معنا داشته باشیم. (فکر کنید: چگونه می توان هدیه ای را به درستی و به زیبایی بسته بندی کرد تا ما را از طریق کالاهای اساسی زمستانی که ضروری است داشته باشد.

در حالی که ما مقصر هستیم که وقت زیادی را صرف پیمایش در هر بخش از وبلاگ او کرده ایم ، Front Row توسط لوئیز رو، ما بیشترین توجه را به برگه زیبایی داریم ، جایی که او تمام ظاهر آرایش و محصولاتی را که در حال حاضر دوست دارد به اشتراک می گذارد. رو یک مجموعه چشمگیر و چشمگیر از محصولات دارد ، اما جدیدترین آیتم آرایش که نمی تواند به اندازه کافی سیر شود ، یکی از مواردی است که اخیراً با Pixi توسط پترا سرپرستی کرده است.

رو توضیح می دهد که الهام بخش جدید و فوق العاده راحت Pixi + Louise Roe Cream Rouge Palette (20 دلار) است ، یک پالت رنگ کرم 25 سایه برای لب ها و گونه ها ، Roe می گوید هدف او این بوده که مطمئن شود رنگ ها در تمام طول روز ماندگار هستند ، . خانم ها وقت کافی برای آرایش خود ندارند و این پالت آرایش سه دقیقه ای را امکان پذیر می کند! این می تواند روی لب ها ، گونه ها و حتی پلک های شما استفاده شود ، بنابراین یک فروشگاه یک مرحله ای است. “” وی اضافه کرد که دو رنگ مورد علاقه او از پالت Smooch است که روی لب می زند و Putty ، یک گونه کامل -بالا

مسلما 39 ساله یک مواد مخدر برای آرایش است ، اما او همچنین می داند که آرایش بدون مراقبت از پوست مناسب نمی تواند جادوی خود را داشته باشد. قبل از اینکه آرایش کند ، رو با ماسک ملحفه و سرم شروع به جلوه دادن پوست می کند. “سپس ، من پالت را به سیب گونه ها و کوپیدهایم تعظیم می کنم – همین! هیچ آرایش دیگری وجود ندارد. احساس بسیار ظریف و زیبایی دارد. ” اگر او از یک شب بی قرار رنج می برد ، برای درخشش فوری از رنگ Try Me استفاده می کند ، که به گفته او “رنگ عالی برای لیفت فوری است – مثل اینکه شما به طور ناگهانی 10 ساعت بخوابید و گونه هایتان گلگون و شاداب هستند.”

از نظر کاربرد ، رو می گوید شما می توانید به هر مسیری که بخواهید بروید ، اما او ترجیح می دهد با استفاده از انگشتان خود محصول را به صورت خود بزند. “شما می توانید از برس استفاده کنید ، اما من دوست دارم آن را با انگشت خود بزنم – آرایش فقط در پوست شما ذوب می شود و به طرز شگفت انگیزی ترکیب می شود.”

یک دکتر پیدا کنید

یک زیبایی جدید پیدا کنید “بهترین دکتر زیبایی” نزدیک تو
Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>