لوازم آرایشی IT امروز 4 محصول جدید مراقبت از پوست را به بازار عرضه کرده است

اگر از طرفداران لوازم آرایشی IT هستید – چه کسی عاشق کرم CC کلاسیک کلاسیک نیست؟ – درخواست شما برای محصولات مراقبت از پوست بیشتر ممکن است بخشی از الهام بخش جدیدترین محصول این برند باشد که امروز وارد صحنه شد. مجموعه ای متشکل از چهار سرم (هر کدام 29 دلار) ، هر کدام با بینش متخصصان برجسته پوست و جراحان پلاستیک ساخته شده و بر روی یک ماده منفجره متمرکز است که خطوط ریز ، تیرگی ، منافذ و لکه های تاریک را هدف قرار می دهد.

“ما از مصرف کنندگان الهام گرفته ایم!” مارک میگه “ما از طریق گروه های متمرکز ، مطالعات تحقیقاتی آنلاین ، بازدید از آنها در خانه های خود ، درمورد آنچه که افراد معمولاً در مراقبت از پوست خود از دست می دهند ، آموختیم – ما به معنای واقعی کلمه بر روی کف حمام و اتاق خواب نشسته ایم تا از طریق سبدهای محصولاتی که مصرف کنندگان امتحان کرده اند ، استفاده کنیم. بارها و بارها شنیدیم که مردم محصولی را می خواهند که به قول خود عمل کنند. آنها می دانستند که چه موادی مد روز یا م efficثر هستند ، اما برخی از افراد نحوه استفاده از آنها را نمی دانند ، که به دلیل عوارض جانبی بالقوه به دلیل مقادیر زیاد مواد فعال ، از استفاده استفاده می کنند و یا ترس از آن را دارند. ما همچنین بسیاری از مارک ها را دیدیم که مواد را در سطوحی گمراه کننده صدا می زدند – گاهی اوقات این موضوع به میزان بالای درصد مربوط نمی شود ، بلکه به نوع ویتامین ، نحوه حاوی یا معلق بودن آن و سیستم تحویل که بهترین نتیجه را می دهد ، مربوط می شود. “

گروه چهارم شامل Bye Bye Lines Serum Hyaluronic Acid ، Bye Bye Dullness Vitamin C Serum ، Bye Bye Pores Glycolic Acid Serum و Bye Bye Dark Spots Niacinamide Serum ، که می تواند به طور کامل یا به صورت هدفمند استفاده شود. نواحی صورت. می گوید: “ما همچنین شنیده ایم كه مردم هر لحظه نگرانی های مختلف پوستی از پیش تصور شده دارند.” “امروز ، تنها چیزی که من می بینم منافذ بزرگ پوست من است ، اما پوست من نیز خشک به نظر می رسد – آیا راهی برای درمان هر دو وجود دارد؟ پوست من کسل کننده به نظر می رسد و همچنین در اثر آفتاب لکه های تیره دارم – از چه چیزی باید استفاده کنم؟ ” دو فرمول – Bye Bye Pores و Bye Bye Dullness – نیز وگان هستند ، که اولین فرم برای لوازم آرایشی IT است.

اگرچه راحت است که هر چهار مورد را در دست خود ترکیب کنید و آنها را با هم استفاده کنید ، مارک تجاری می گوید که به دلیل قدرت اسید گلیکولیک در Bye Bye Pores ، “ما توصیه می کنیم اطمینان حاصل کنید که فقط همزمان با Bye از این ماده استفاده کنید Bye Lines (هیالورونیک اسید) بدون تحریک. Bye Bye Lines آن محصولی عالی است که می توانید برای آن اثر شیشه ای / پیراشکی لعاب دار به هر روال دیگری اضافه کنید! به غیر از Bye Bye Pores ، شما مخلوط کردن و مطابقت با هر آنچه نیاز دارید آزاد هستید. راه دیگر برای انجام آن یکی صبح و دیگری شب است – یک روش عالی برای درمان چندین مسئله! ”

عضو هیئت مشاوره IT Cosmetics West Islip ، متخصص پوست نیویورک ، کاویتا ماریوالا ، MD می گوید ، “خطوط می توانند در اثر کم آبی پوست و کاهش حجم ایجاد شوند. سرم غلیظ ما با اسید هیالورونیک در هنگام آبرسانی به پوست کمک می کند تا احساس کند و صاف شود. بعلاوه ، این ماده با پپتید و ویتامین B5 تزریق می شود تا پوست را از بین ببرد و نرم شود. ” در آزمایشات بالینی ، مارک گزارش داد کاربران فقط در عرض شش هفته شاهد کاهش 60 درصدی در ظاهر خط خوب بودند.

اگر منافذ بزرگ نگران کننده هستند ، سرم گلیکولیک اسید بهترین گزینه است. عضو هیئت مشاوره IT Cosmetics و جراح پلاستیک نیویورک ، دارا لیوتا ، دکتر ، می گوید: “منافذ پوست وقتی مسدود و بزرگتر می شوند ، بیشتر دیده می شوند.” بر اساس این مارک ، شما می توانید “نتایج بسیار چشمگیر را فقط در یک هفته” مشاهده کنید.

حتی برای حساس ترین پوست نیز مناسب است ، Bye Bye Dark Spots 4 درصد نیاسین آمید را با 1 درصد اتیل ویتامین C ترکیب می کند تا رنگ پوست را یکدست کرده و به حداقل رساندن لکه های پیری ، ملاسما ، آسیب های ناشی از آفتاب و جوش های آکنه کمک کند. و Bye Bye Dullness شامل 15 درصد ویتامین C خالص برای تقویت درخشندگی پوست و در عین حال محافظت از آن در برابر آسیب رادیکال های آزاد است. “آی تی همچنین حاوی ویتامین E است و با آبرسانی به تغذیه پوست کمک می کند. ”دکتر ماریوالا اضافه می کند. در آزمایشات بالینی انجام شده توسط این برند ، کاربران شاهد بهبود 87 درصدی رنگ پوست و کاهش 81 درصدی ظاهر لکه های تیره در 12 هفته بودند.

برای امتحان کدام یک بیشتر هیجان زده اید؟

یک دکتر پیدا کنید

یک زیبایی جدید پیدا کنید “بهترین دکتر زیبایی” نزدیک تو


Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>