لیزر موهای زائد صورت خانم ها و آقایانblogal

[ad_1]

لیزر موهای زائد صورت : پوست صورت حساسیت زیادی دارد و موهای زائد بر آن زیبایی افراد را تحت تاثیر قرار می دهد. موهای صورت برای بسیاری از افراد امر ناخوشایندی محسوب می شود؛ از این رو به دنبال راهی برای از بین بردن موهای صورت خود هستند. روش های متفاوتی برای از بین بردن موهای زائد صورت وجود دارد که یکی از این روش ها لیزر است.

 لیزر موهای زائد صورت یکی از روش های پزشکی غیر تهاجمی بوده که تاثیر بسزایی در از بین بردن موها دارد. این راهکار یکی از روش های جدیدی است که امروزه بسیاری از افراد آن را انجام می دهند. این روش نسبت به روش هایی همانند وکس، موم و بند دردسر کمتری دارد و به راحتی می شود از شر موهای زائد صورت خلاص شد. هرچند برخی از سودجویان برخی از محصولات خود را به عنوان از بین برنده دائمی موهای زائد معرفی می کند اما اینگونه نیست.

از لیزر برای از بین بردن موهای پشت لب، چانه، خط ریش، دور ابرو و گردن استفاده می شود؛ اما برای برخی از افراد این موضوع جای سوال دارد که آیا لیزر برای از بین بردن موهای صورت تاثیر دارد یا خیر. در این مقاله به بررسی اجمالی لیزر موهای زائد صورت نظیر معایب و مزایا، عوارض، هزینه ها و دیگر موارد مربوط به این موضوع می پردازیم.

لیزر موهای صورت چگونه است؟

لیزر نوعی عمل زیبایی محسوب می شود که موهای زائد صورت و بدن را برای مدت طولانی از بین می برد. در این روش با تاباندن پرتو نور متمرکز بر قسمت های مختلف صورت موهای زائد از بین می برد. این لیزرها نوری را بر پوست منتشر می کند که سبب جذب آن توسط رنگدانه یا ملانی موجود در مو می شود.

این نورها پس از تابش به گرما تبدیل شده و ریشه مو را می سوزاند. بر اثر این سوزاندن رشد موهای زائد برای مدت طولانی متوقف می شود. در واقع فولیکول ها زیر پوست شما قرار گرفته اند که مسئولیت تولید مو را بر عهده دارد. در این حالت اگر فولیکول ها از بین بروند، رشد موها برای مدت موقتی متوقف خواهد شد.

به طور کلی در لیزر موهای صورت رنگ…

لینک منبع

اینجا را کلیک کنید

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>