لیزر 20 دقیقه ای که به طور قابل توجهی تغییر رنگ را بهبود می بخشد

پوست بی عیب و نقص اغلب می تواند مانند یک کار دست نیافتنی احساس شود. با استرس ، اشعه ماورا UV بنفش و عادات ناسالم زندگی که به طور مداوم چهره جوان ما را از بین می برد ، مقابله با پیری پوست بسیار مهم است. اما در حالی که اکثر ما از قبل یک برنامه معمول برای مقابله با خطوط ریز و چین و چروک ها داریم ، به نظر می رسد درمان های اندازه منافذ و رنگ آمیزی بیش از حد – یکی دیگر از نشانه های بارز پیری – از ما فرار می کند.

خوشبختانه ، آنجا هستند راه حل هایی برای کاهش لکه های تاریک. به طور خاص ، متخصصان عاشق درمان PicoSure هستند. درمان PicoSure یک درمان با لیزر در مطب است که بیشتر به دلیل از بین بردن خال کوبی ناخواسته از پوست شناخته می شود ، اما همچنین می تواند هایپرپیگمانتاسیون ، چین و چروک و جوش های آکنه را درمان کند و حتی به طور موقت اندازه منافذ را کاهش دهد.

نحوه عملکرد آن به این صورت است: لیزر در کوتاه مدت پالس می کند تا در اثر تماس ، رنگدانه شکسته شود تا بدن بتواند آن را دوباره جذب کند. پالس های سریع در هنگام استفاده از این لیزر احتمال سوختگی را کاهش می دهد ، که این گزینه را برای افرادی که رنگ پوست آنها تیره تر است نیز می کند.

نازنین ساعدی ، متخصص پوست فیلادلفیا ، دکتر MD ، توضیح می دهد: “PicoSure لیزری است که انرژی خود را در یک ثانیه پیکوثانیه آزاد می کند ، که یک تریلیون ثانیه است.” “این می تواند رنگدانه ها را در خال کوبی ها هدف قرار دهد اما همچنین ملانین ناخواسته در پوست را هدف قرار دهد.”

وقتی نوبت به احیا skin پوست در خارج از نقاط تاریک کاهش می یابد ، دستبند PicoSure Focus Lens Array از طول موج 755 نانومتر (نانومتر) استفاده می کند تا با تقویت تولید کلاژن ، چین و چروک و زخم ها را با خیال راحت صاف کند. در حقیقت ، یک مطالعه از سال 2017 شرکت کنندگان را مورد بررسی قرار داد که هر ماه به مدت چهار ماه تحت درمان با PicoSure قرار گرفتند و نشان داد که نزدیک به 90 درصد پزشکان شش ماه پس از درمان از نتایج بیماران خود بسیار راضی یا راضی هستند.

در حالی که زمان درمان متفاوت است ، هنگام هدف گیری تغییر رنگ ، زمان جلسه معمولاً حدود 20 دقیقه طول می کشد. به عنوان یک پاداش ، جلسه سریع بیماران با حداقل زمان خرابی یا قرمزی روبرو می شود. پس از درمان سریع ، ممکن است پوست احساس کند آفتاب سوختگی کمی داشته باشید و تغییر رنگ آن ممکن است طی چند روز آینده تیره و پوسته پوسته شود تا پوستی صاف و روشن ایجاد شود.

به گفته دکتر ساعدی ، بیماران به طور کلی بهبود قابل توجهی در پوست خود پس از دو جلسه مشاهده می کنند ، برخی از آنها تنها پس از یک جلسه متوجه مزایا می شوند. وی می گوید: “بسیاری از بیماران من پس از اولین درمان متوجه صاف شدن پوست خود می شوند.”

اگر تغییر رنگ ، چین و چروک و اندازه منافذ برای شما نگران کننده است ، حتماً از ارائه دهنده خود در مورد درمان PicoSure س askال کنید – پوست شما از شما تشکر می کند.

دکتر ساعدی مشاور پولی Cynosure ، LLC است.

یک دکتر پیدا کنید

یک زیبایی جدید پیدا کنید “بهترین دکتر زیبایی” نزدیک تو


Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>