لیفت سینه غیرجراحی چه کاری نمی تواند انجام دهد

شاید شما اصطلاح لیفت سینه غیر جراحی را شنیده باشید و از خود بپرسید که آیا این روش در واقع می تواند به بازگشت پستانها به موقعیت مبهم کمک کند. بله ، می گویند متخصصان تقویت پستان ، اما گرفتن نتیجه خوب واقعاً به آناتومی بیمار و اطمینان از كاندیدای مناسب آنها بستگی دارد. ما از متخصصان خواستیم که درمان را تقسیم کنند و چه کسی می تواند بیشترین بهره را از آن ببرد و چه کسی باید از آن صرف نظر کند و عمل جراحی را انتخاب کند.

این چیست

لا جولا ، جراح پلاستیک جوزف ، جوزف گرزسکیویچ ، MD ، توضیح می دهد: “نامیدن آن به عنوان” لیفت پستان غیر جراحی “کمی اشتباه است. “اولاً ، این یک روش واقعی است که به بی حسی موضعی و شرایط استریل نیاز دارد. دوم ، این کار باید توسط یک جراح انجام شود ، و سوم اینکه ، به درجاتی از ورود به بافت ها یا تهاجمی بودن نیاز دارد ، اما به معنای حداقل تهاجمی این است که تنها نقاط دسترسی ما به بافت ها ، سوراخ های کوچک ساخته شده با سوزن است. “

الی لوین ، جراح پلاستیک نیویورک ، MD اضافه می کند: “این کار معمولاً در حالی که بیمار بیدار است انجام می شود و از انرژی فرکانس رادیویی برای ساخت کلاژن و سفت شدن پوست استفاده می شود.” “این روش را می توان در مدت کمی بیش از یک ساعت با ناراحتی خفیف و بدون هیچ گونه خرابی انجام داد.”

انواع دستگاه های فرکانس رادیویی مورد استفاده متفاوت است و کمپبل ، جراح پلاستیک Kamakshi R. Zeidler ، MD ، گفت که سفت شدن پوست همان چیزی است که لیفت جزئی را ایجاد می کند. وی گفت: “سیستم های زیادی مانند BodyTite و J پلاسما وجود دارد که برای سفت شدن پوست به زیر پوست می روند و به جراح نیاز دارد که کمی بیشتر آن را کنترل کند. دستگاه های دیگری مانند Morpheus8 و Profound از طریق پوست عبور می کنند و میکرونیدلینگ را با انرژی فرکانس رادیویی در نوک آن ترکیب می کنند تا پوست را به روشی کاملاً دقیق سفت کند که توسط دستگاه کنترل می شود. “

برای چه کسی است

به گفته این متخصصان ، بهترین کاندیداها کسانی هستند که پوستی ملایم در پستان دارند. دکتر لوین توصیه می کند: “افرادی که دارای قفسه سینه بسیار افتاده ، افتاده یا بسیار بزرگ هستند ، کاندیدای این روش نیستند.”

دکتر زیدلر اضافه می کند که این یک روش تغییر شکل نیست ، اما می تواند برای کسانی که ممکن است بخواهند یکی از پستانها را مخاطب قرار دهند و دیگری دیگری مفید نباشد ، مفید باشد. او می گوید: “به” ریز تغییرات “فکر کنید. “بیمارانی که نیاز به جابجایی مجدد و توزیع مجدد حجم دارند کاندیدای مناسبی نیستند ، اما این گزینه خوبی برای کسانی است که نیاز به کمی لیفت دارند و کسانی که کمی عدم تقارن دارند و می خواهند یک طرف آنها بیشتر شود.”

برخی از پزشکان نیز از آن برای جابجایی اندکی پستانک استفاده کرده اند. دکتر لوین توضیح می دهد: “این می تواند موقعیت نوک پستان را بلند کرده و پاکت سینه را محکم کند و باعث بهبود شکل و استحکام روند شود.”

چه کاری نمی تواند انجام دهد

دکتر Grzeskiewicz خاطرنشان می کند: “شما نمی توانید سینه ها را بزرگ یا کوچک کنید.” جراح اضافه می کند که لیفت غیر جراحی پستان یک “جادو” نیست و بیماران باید بدانند که نتایج محدودی از قبل امکان پذیر است. “مهم است که انتظار واقع بینانه از نتیجه داشته باشید و درک کنید که همیشه انجام معالجه با تهاجم کمتری به جای عمل جراحی تهاجمی تر ، وجود دارد.”

یک دکتر پیدا کنید

یک زیبایی جدید پیدا کنید “بهترین دکتر زیبایی” نزدیک تو


Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>