لیفت پستان غیرتهاجمی که باعث شد دوباره پستانهایم را دوست داشته باشم

اندازه و شکل پستانی که در 20 سالگی می خواهید ممکن است متناسب با زندگی 40 تا 50 ساله شما نباشد. از نظر اوا – که دریافت که مانند سلیقه های او ، پوست او نیز تغییر می کند – پاسخ یک تبادل ساده کاشت سینه نبود.

دکتر جوزف ال. گرزسکیویچ ، جراح پلاستیک وی ، برای دادن شکل و لیفت جدید به پستانهای او ، یک روش ترکیبی جراحی و غیر جراحی را توصیه می کند. در اینجا ، او داستان خود را به اشتراک می گذارد تا سایر زنان بدانند که آنها نیز می توانند دوباره مانند خود احساس کنند:

هر چه پیرتر شدم ، احساس کردم که کاشت هایی که در گذشته انجام داده ام دیگر برایم سکسی احساس نمی شود و تنها من نیستم. بسیاری از ما در دهه های 40 و 50 که ایمپلنت های خود را در زمان کوچکتر قرار داده ایم ، خجالت می کشیم که با کودکان بزرگتر خود به ساحل برویم ، زیرا احساس می کنیم سینه های ما مانند مشاعره Baywatch است. ایمپلنت ها گرد هستند اما جایگزینی آنها با کاشت دور دیگری احساس جسمی بودن و تلاش برای یافتن 20 سالگی را از بین نمی برد. من می خواستم به سمت “سن مناسب تر” بروم ، نه اینکه زنان 50 ساله من نمی توانم کاشت گرد داشته باشم ، اما آنها دیگر احساس مشابهی ندارند.

L: کاشتهای گرد که احساس بیش از حد بزرگ و برجسته ای دارند. R: نتایج حاصل از ترکیب
روشی که شامل کاشت شکل قطره اشک جدید و درمان BodyTite است.

همانطور که بافت پستان من نازک می شود ، موج های کاشت من کاملاً واضح می شوند. هورمون ها لگد زدند و مشاعره شروع به آویزان شدن کردند. واقعاً احساس ناامنی می کردم اما برداشتن ایمپلنت مسیری نبود که بخواهم طی کنم.

جوز پلاستیک سان دیگو ، جوزف ال. گرزسکیویچ ، دکتر ، با جایگزینی ایمپلنت های گرد من با ایمپلنت های قطره قطره ای ، رویکرد منحصر به فردی را در نگرانی های من ایجاد کرد و توانست بافت پستان من را با استفاده از BodyTite ، یک درمان سفت کننده فرکانس رادیویی پوست با حداقل تهاجم ، محکم کند.

همه بیماران کاندیدای این “برداشتن پستان بدون زخم” نیستند ، اما برای کسانی که چنین هستند ، فرکانس رادیویی بافت سینه را سفت می کند و تولید کلاژن را تقویت می کند که باعث تقویت سفتی می شود.

من اکنون دو ماه پس از عمل جراحی هستم و از اولین بار که ایمپلنت های جدید وارد شده است ، برای اولین بار این امکان را داشتم که لباس شنای خود را بپوشم و خیلی ماه را پشت سر گذاشته ام. من می خواستم داستان خود را به اشتراک بگذارم تا به زنان دارای ایمپلنت که دیگر دوست ندارند این امید را داشته باشند که دوباره طبیعی تر به نظر برسند. بالاخره اعتماد به نفسم را به دست آوردم ، درست به مناسبت 50 سالگی ام.

یک دکتر پیدا کنید

یک زیبایی جدید پیدا کنید “بهترین دکتر زیبایی” نزدیک تو
Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>