لیلی رب در مورد عشقش به صورت های شانی دردن ، داشتن بچه در حین COVID و آن کت ها در “Undoing”

شانس این است که اگر در این سال گذشته روی نیمکت خم شده اید و در ورزش ملی جریان شرکت می کنید ، از اینکه با لیلی ربه به شما ملحق می شوید لذت می برید. این بازیگر 38 ساله در فیلم HBO در نقش جانشین نیکول کیدمن ، سیلویا بازی کرد Undoing ، نقش دوگانه کارن-اما ، یک شخصیت پیچیده در برنامه محافظت از شاهدان در آمازون نخست اسرار خود را به من بگویید و یک سریال منظم در مورد محبوب فرقه است داستان ترسناک آمریکایی گلچین بعد بعدی: نقش اول زن در جورج کلونی نوار مناقصه (کمی زیبایی پشت صحنه اینتل: آنها از مجموعه مراقبت از پوست آگوستینوس بدر استفاده می کنند) و پروژه شخصی تر معرفی دختر تازه متولد شده او به جهان پسا همه گیر.

شما دو شخصیت متفاوت با دو ظاهر کاملا متفاوت بازی کردید اسرار خود را به من بگویید. چگونه این کار با glam ، آرایش ، کلاه گیس انجام شد؟
ما در همان آغاز گفتگو کردیم که چگونه تحول فیزیکی بین کارن و اما را انجام دهیم. البته برخی از موارد مانند ناخن های اکریلیک را می توانید به راحتی از بین ببرید اما بعضی چیزها ، مانند نوع خاصی از شکل فیزیکی ، سخت تر هستند. چیزهای کوچک زیادی وجود داشت و من مجبور شدم خیلی نزدیک با طراح لباس کار کنم ، که درخشان و ظریف تفاوت را ایجاد می کرد. یک نرم و زنانه در ارتباط با کارن وجود دارد ، در مقابل جایی که اما از نظر جسمی به پایان می رسد و ما واقعاً باید راه هایی برای رسیدن به آن پیدا کنیم.

ما همچنین برخی از موارد را در مکان ها اضافه کردیم – این مانند پوشیدن پروتزهای کامل نیست ، فقط روش های کمی برای ایجاد شکل متفاوت و احساس متفاوت در مورد نحوه پوشیدن لباس و نحوه مناسب بودن لباس ها نیست. پس از آن ، البته ، موهای او تغییر کرد ، و از آنجا که او آرایشگر بود ، برای من احساس درست بود. من مثل این بودم ، این شخصی نیست که در زندگی خود با رنگ موی طبیعی خود راه برود ، او به احتمال زیاد در حال رنگ زدن موهای خود است.

ما همچنین تماس های رنگی مختلف و ناخن های مختلف داشتیم … ما هر روز با کارن بررسی ناخن می کردیم. ما به معنای واقعی کلمه این مجموعه های مختلف از ناخن های مختلف را داشتیم ، اما این کارن بود – او واقعاً در ظاهر خود بسیار تلاش کرد و این قسمت عمده ای از هویت او بود. سپس اما فقط بسیار محروم است. فیزیکی او تماماً ایجاد محافظتی برای خودش بود. او لباسی را که پیدا کرده پوشیده و حتی یک جفت کفش دویدن هم ندارد. همه اینها بخش بزرگی از آن بود.

اما من آن قسمت از همکاری را دوست داشتم زیرا جزئیات گرا هستم. کار با روسای بخشهایی که به همان اندازه جزئیات گرا بودند بسیار جالب بود. بنابراین ، این پاسخ بسیار طولانی است! بگذارید فقط بگوییم در یک روز کارن در صندلی آرایش فرق می کرد – من ممکن است یک روز کارن دو ساعت مو و آرایش داشته باشم ، جایی که در یک روز اما ، 20 دقیقه آنجا بودم.

سپس ، در Undoing ، شما همچنین نگاهی کاملاً متفاوت و در عین حال خاص داشتید.
آره! ما مجبور شدیم بالای برجسته های من را بچسبانیم زیرا سیلویا هرگز ، هرگز اجازه نمی داد ریشه های خود را نشان دهد. در واقع ، نگاه بسیاری به کت ها می آمد – این کت بود که اولین چیزی بود که هنگام شروع تیراندازی به تن کردم. شات با دخترم در یک کت. من فرود آمدم ، هیچ اتصالی نداشتم ، 10 پیام بر روی تلفنم بود که به من می گفت می خواهند از من عکس بگیرند که در برنامه نبود و من مستقیماً به صحنه رفتم و با طراح لباس درخشان ، Signe آشنا شدم سجلوند وارد تریلر شدم و فقط این دسته از کتهای شتر بود. هر دو چشم به این یکی زدیم ، آن را بیرون کشیدیم ، روی بدنم گذاشتیم و بعد داشتم راه می رفتم. چند عینک آفتابی روی صورتم انداختم و برای اولین صحنه پایین رفتم. در واقع بسیار عالی بود زیرا همه چیز از آن کت ناشی می شد. احساس می کرد چنین تجسم سیلویا است. ما هیچ وقت برای تفکر بیش از حد آن نداشتیم – این فقط یک زمان بود.

شما برای نمایش در پاییز از طریق زوم فشار دادید. چگونه کار کرد؟
من خیلی نزدیک هستم [makeup artist] جنا کریستینا. من او را دوست دارم ، او بسیار زیبا است. و سپس او چنین کار زیبایی انجام می دهد. وقتی که ما فشار می دادیم برای Undoing ، ما گاهی اوقات بیش از بزرگنمایی آرایش می کردیم ، اما این بهانه ای برای معاشرت بود. او فقط نوعی از طریق آن با من صحبت می کرد و من آن را دوست داشتم. وقتی تئاتر می کنید ، حداقل طبق تجربه من ، بیشتر اوقات آرایش خود را انجام می دهید ، بنابراین من تا حدی در انجام آرایش خودم مهارت دارم – خیلی بیشتر از این که خودم موهایم را بسازم. من حتی نمی دانم از کجا باید با سشوار شروع کنم.

موهای خوبی داری برخی از محصولات زیبایی مورد علاقه شما کدامند؟
من مورد علاقه های زیادی دارم! از کجا باید شروع کنم؟ برخی موارد وجود دارد که سالها و سالها استفاده کرده ام و سپس مواردی که برای من جدید است. من همیشه در تلاش برای امتحان چیزهای جدید هستم و قطعاً کمی از افراد بی ارزش محصولات زیبایی هستم – هیچ سوالی در این مورد وجود ندارد. همین حالا و تا آخر عمر ، من به آگوستینوس بادر ارادت خواهم داشت. چیزی که اخیراً واقعاً در کار آن وسواس پیدا کرده ام این ماسک های چشم توسط 111SKIN است. من یک جفت را امتحان کردم و هرگز برنخواهم گشت. من گوچی وستمن را دوست دارم ، من عاشق Beautycounter هستم ، Chantecaille را دوست دارم. من گیاهان واقعی را دوست دارم ، روغن آنها را دوست دارم. من عاشق شاني داردن هستم – با اينكه بيش از يك سال است كه صورت ندارم – اما او بسيار خوب است و اين پاك كننده را درست مي كند كه من واقعاً با آن وسواس دارم. او همچنین مرا وارد سرم های کلینیکی iS کرد. یک مورد خسته کننده وجود دارد که بسیار عالی است.

چه چیز دیگری؟ من از همه ضدعفونی کننده ها به چیزی برای دستانم نیاز داشتم. من شروع به استفاده از درمان دست La Mer کردم ، که شگفت آور است. شرکتی به نام Baeo وجود دارد که من برای بچه های کوچکم تهیه کردم ، اما بعد خودم شروع به استفاده از آن کردم. فوق العاده تمیز است برای موهایم ، من عاشق اولپلکس هستم ، من عاشق فضیلت هستم و سپس این مارک تجاری به نام Innersense وجود دارد که فکر می کنم در جلسه اواخر شب گوگل آن را کشف کردم … من فقط زیبایی ام را در اینجا در Google و Goop انجام می دهم. من همچنین همیشه در جستجوی عطرهای تمیز یا روغن های عطر هستم. وقتی یکی پیدا کردم عالی است. فکر می کنم ، چون در ساحل شرقی بزرگ شده ام ، در فصول مختلف عطرهای مختلف به سمتم جلب می شود. شما نمی توانید فصول مختلف را در لس آنجلس احساس کنید ، اما من همیشه می خواهم بسته به زمان سال هر عطری را که می پوشم تغییر دهم. من فقط می خواهم زمستان زمستانی و دنج باشد – حتی اگر بیرون 80 درجه باشد.

امسال پروژه های هیجان انگیز زیادی پیش رو دارید – بیشتر به دنبال چه چیزی هستید؟
خداحافظ ، چیزهای زیادی برای هیجان زده شدن وجود دارد. من از معرفی کودک خود به مردم هیجان زده هستم. [Rabe gave birth to her second daughter over the summer.] او واقعاً کسی را ملاقات نکرده است! من واقعاً دوست دارم همه با او ملاقات کنند ، بنابراین من از این موضوع بسیار هیجان زده هستم. پس از انجام این کار ، چیزهای زیادی برای هیجان وجود دارد. چیزهای زیادی برای انتظار وجود دارد.

یک دکتر پیدا کنید

یک زیبایی جدید پیدا کنید “دکتر برتر زیبایی” نزدیک تو
Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>