ماتریکس فقط یک خط رنگ مو شامل موهای فر را در ذهن خود راه اندازی کرد

اگر شما به 65 درصد جمعیت ایالات متحده با موهای فرفری تعلق دارید ، احتمالاً مثل من با پیدا کردن محصولاتی که سیم پیچ شما را تهیه کنند ، مبارزه می کنید. در حالی که من به طور قطع مارک های معتبر خود را دارم که قلباً آنها را نزدیک و عزیز نگه داشته ام ، اما معمولاً متوجه می شوم که بسیاری از مارک های مراقبت از مو انتخاب متنوعی از انواع مو را برآورده نمی کنند و من اغلب خواهان بیشتر خواهم بود ، خواه این نرم کننده حتی عمیق تر یا ضخیم تر کرم حلقه ای. با کنارگذاشتن همه اینها ، ماتریکس سرانجام با آخرین مارک تجاری خود (که از 1 مارس راه اندازی شد) به نجات می آید ، که نوید می دهد از یک طیف متنوعی از مصرف کننده استفاده می کند ، چه مربوط به نوع مو باشد و چه نژاد.

طبق یک نسخه منتشر شده ، مارک تجاری جدید ماتریکس ، که اکنون به عنوان ماتریس تنوع مو شناخته می شود ، اطمینان حاصل می کند که “همه محصولات و مواد آموزشی برای پاسخگویی به نیاز هر نوع مو” ، از درخشان ترین بورها تا بهترین موها تولید می شوند. در رویدادی که اخیراً به میزبانی ماتریکس برگزار شد ، چهار هیئت داوران در مورد موضوع تنوع و فداکاری ماتریکس در حمایت از انواع افراد صحبت کردند ، و آنها نگاهی اجمالی به راه اندازی آینده خود داشتند

ایزابلا گومز ، بازیگر آمریکایی کلمبیایی ، هنگام صحبت در مورد جدیدترین مدل های صنعت از دیدگاه مصرف کننده ، می گوید که مصرف کننده مدرن “علاقه زیادی به نحوه بسته بندی محصولات و پایداری آنها دارد. همچنین ، مصرف کنندگان در حال تحقیق در مورد آنچه که در واقع در محصولات است و این برای ما چه معنی دارد – نه تنها محصول باید خوب به نظر برسد ، بلکه باید احساس خوبی داشته باشد. ”

با توجه به این نکته ، مدیر هنری جهانی ماتریکس ، میشل اوکانر ، می گوید ماتریکس “در حال ایجاد یک رنگ برجسته است که در واقع فرها را حفظ می کند.” به گفته اوکانر ، “برای دختر فرفری ، محافظت از فر ، جام مقدس مطلق آنچه در صورت تصمیم به رنگ گرفتن باید در موهای شما اتفاق بیفتد است. ما می توانیم بگوییم “ما به شما گوش می دهیم و می دانیم که پیچ و خم از اهمیت بالایی برای شما برخوردار است ، بنابراین در اینجا یک خط جدید ارائه می شود.” “خط رنگی که از 1 مارس راه اندازی شد ، مربوط به انواع موها است و باعث پرش می شود ، درخشش و کشش بدون آسیب رساندن به مو. این پرتاب شامل طراحی مجدد SoColor و Color Sync Lines مورد علاقه فرقه ای آن است ، با حدود 120 سایه جدید و بسته بندی پررنگ. دختران فرفری ، اکنون وقت آن است که برای بهار مقداری رنگ در موهای خود اضافه کنید!

یک دکتر پیدا کنید

یک زیبایی جدید پیدا کنید “دکتر برتر زیبایی” نزدیک تو
Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>