مارک جیکوبز نتایج یک لیفت صورت اخیر را به اشتراک می گذارد که از این روش لیفتینگ ویژه استفاده می کند

افراد مشهور در مورد پذیرش جراحی پلاستیک مسیری طولانی را طی کرده اند. در گذشته ، اگر خوش شانس بودیم ، آنها اعتراف می کردند که در طول مصاحبه با باربارا والترز یا دایان سویر یا روی جلد یک تابلوئید هفتگی کار کمی داشته اند. امروز اما ، در حالی که شبکه های اجتماعی در نوک انگشتان آنها قرار دارند ، فقط چند روز پس از یک عمل ، آن را مستقیماً از دهان اسب می شنویم.

در این مثال ، این مارک جیکوبز ، طراح مد است که جزئیات کارهای اخیر چهره خود را با طرفداران در میان می گذارد و روز به روز پیشرفت خود را به روز می کند. جیکوبز ، که جراح پلاستیک صورت نیویورک ، اندرو جاکونو ، دکتر را برای لیفت صورت خود انتخاب کرد ، آنقدر خوشحال است که نمی توانست صبر کند تا به پیروان خود نشان دهد که چقدر راحت و سریع بهبود می یابد.

در به روزرسانی اخیر ، جیکوبز اظهار داشت که کبود ، زخم و فوق العاده متورم است. او به عنوان بخشی از روند بهبودی خود ، از درمان های اتاق اکسیژن هایپربریک استفاده کرده است که گفته می شود با تأمین ده تا 15 برابر اکسیژن بدن به کاهش تورم و ناراحتی کمک می کند.

دکتر Jacono بخاطر جوان سازی افراد مشهور شهرت دارد و اخیراً برای انجام لیفت صورت عمیق هواپیمای Sonja Morgan در سال گذشته مورد توجه بوده است. لیفت صورت با هواپیمای عمیق گاهی اوقات می تواند بیشتر از لیفت صورت سنتی طول بکشد و از نظر فنی دشوارتر به نظر می رسد زیرا پوست و عضله هر دو به عنوان یک واحد برداشته شده و مجدداً قرار می گیرند.

در آخر هفته ، جراح همچنین به رسانه های اجتماعی رفت و از ژاکوبز برای صراحت و تشکر از او تشکر کرد. دکتر ژاکونو گفت: “من می توانم با آن خط فک الماس برش بزنم.” “متشکرم که به چهره خود به من اعتماد کردی ، این برای من به معنای جهان است! شفافیت و اصالت شما نادر و طراوت است. این به دیگران شجاعت در سفر خود مراقبت از خود را می دهد ، تا کنترل ظاهر خود را کنترل کنند. بله شما می توانید مانند خودتان به نظر برسید اما بعد از جراحی پلاستیک کاملا بهتر هستید. به همین دلیل است که من عاشق لیفت صورت عمیق هستم! ”

یک دکتر پیدا کنید

یک زیبایی جدید پیدا کنید “بهترین دکتر زیبایی” نزدیک تو


Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>