مارک ضد آفتاب جدید که مأموریت دارد یک میلیون بطری را به شما هدیه دهد (و اینجا دقیقاً جایی است که می توانید آنها را تهیه کنید)

موضوع ایمنی در برابر آفتاب کمی راحت تر شد (بخوانید: اکنون شما واقعاً از هر بهانه ای خارج شده اید) به لطف Bask ، یک مارک جدید در بازار که با مأموریت خود ایجاد موضع جدی در مورد سلامت پوست است. “SPF تمیز و مبتنی بر عملکرد برای همه قابل دسترسی تر است.”

به دلیل تجربه شخصی بنیانگذار مایک هافستلر – وی عموی خود را پس از نبرد با سرطان پوست در سال 2009 از دست داد – این شرکت قصد داشت یک ضد آفتاب برای افرادی ایجاد کند که واقعاً مایل به استفاده از آن هستند ، در حالی که “به آرامی” این پیام را به خانه می رساند که ، بله ، SPF فوق العاده مهم و به همین ترتیب ، سرطان پوست است چیزی که قابل پیشگیری است (هنگام استفاده از ضد آفتاب!).

نتیجه یک مجموعه دو تکه است – یک لوسیون (28 دلار) و یک اسپری غیر آئروسل (28 دلار) نیز در بسته نرم افزاری موجود است – که بوی تعطیلات گران قیمت وانیلی – نارگیل را می دهد ، سبک می شود ، دارای وزن سبک است و دارای یک عنصر پایدار چشمگیر است. ، و براقي بدون چربي و درخشان بر روي پوست باقي مي گذارد.

در حالی که فرمول های سوخت آنتی اکسیدانی به طرز چشمگیری خوب هستند و بسته بندی آن بسیار شیک است ، Bask همچنین به انجام آن مرحله بعدی واقعاً در دسترس قرار دادن محصول به دست مردم اختصاص داده شده است – تا جایی که مارک به طور همزمان یک سازمان غیرانتفاعی شریک ، محافظت از پوست را راه اندازی می کند. بنیاد ، که هدف بلند مدت آن را می دهد 1 میلیون بطری ضد آفتاب (سواحل شمال شرقی در تابستان اول است).

و اگر اقیانوس یک رویای صرف از راه دور باشد ، این شرکت همچنین از هفته آینده از طریق شریک تحویل Ohi ، تحویل روز و فردای آن را در نیویورک ، مجدداً به شما کرم ضد آفتاب مستقیم ارائه می دهد. سانفرانسیسکو ، لس آنجلس و شیکاگو.

یک دکتر پیدا کنید

یک زیبایی جدید پیدا کنید “بهترین دکتر زیبایی” نزدیک تو


Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>