ماسک صورت مورد استفاده برای آماده سازی افراد مشهور متعدد پیش از گلدن گلوب امشب

البته عملا ، فصل جوایز رسما اینجا است – و با توجه به اخبار رسانه های اجتماعی ما ، لیست های مورد علاقه ما آماده هستند تا سرانجام دوباره مورد توجه قرار گیرند.

همانطور که هر آرایشگر به شما می گوید ، آماده سازی پوست قبل از هرگونه استفاده از آرایش غیرقابل بحث است ، که باعث می شود سیل محصولات کاملاً مرتب شده برای مراقبت از پوست که امشب در اینستاگرام مشاهده می شوند ، مورد استقبال قرار گیرد.

از جمله سرم ها ، ماسک ها و معجون های بی شماری که برای تهیه بهترین هالیوود برای اولین بار در Golden Globes بهترین هالیوود استفاده می شود ، ماسک LED با تکنولوژی پیشرفته CurrentBody (399 دلار) است که هم از درمان قرمز ضد پیری و هم از نور مادون قرمز برای بهبود رنگ پوست استفاده می کند ، پوست را چرک کرده و حالت چروک ها را نرم می کند.

یکی از علاقه مندی های مشهور آرایشگران مشهور در سال جاری ، سه نفر از متخصصان قبل از ضربه زدن به صفحه بزرگنمایی ، روی ماسک تکیه کردند تا چهره مشتری خود را کامل کنند: آرایشگر مشهور ، دانا هامل ، با استفاده از ماسک LED آینده نگرانه ، پوست رنه زلوگر را آماده کرد و یک سلفی از آن را به اشتراک گذاشت ستاره را قبل از برخورد به فرش مجازی نقاب می زند. آرایشگر مشهور دانا هامل این ماسک را به چهره درخشان مشتری خود گال گدوت سپرد و جیمی گرینبرگ ، آرایشگر باسابقه Kaley Cuoco ، پیش از نمایش جوایز امشب ، ماسک را به پوست “بهتر” Cuoco فراخواند.

گرینبرگ امشب در استوری های اینستاگرام به اشتراک گذاشت و خاطرنشان کرد که وی همچنین از گردن و دکورس (469 دلار) در کوئوکو برای تکمیل منطقه دکلته برای لباس بدون بند خیره کننده او.

یک دکتر پیدا کنید

یک زیبایی جدید پیدا کنید “بهترین دکتر زیبایی” نزدیک تو
Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>