ماسک صورت 8 دلاری ملیسا گورگا می گوید احساس “نفس هوای تازه” دارد

بر اساس نگاه او به قسمت های گذشته ، می توانیم پیش بینی کنیم RHONJ ستاره ملیسا گورگا دوست دارد مورد توجه قرار بگیرد. در مصاحبه اخیر ، 42 ساله چگونگی آماده شدن خود در صبح را بیان می کند ، و معلوم است که ما در مورد عشق او به زیبایی حق داشتیم.

او می گوید: “آرایش روزمره برای من ، به خصوص در تابستان ، شامل یک مرطوب کننده مرطوب است.” نیویورک پست. “کمتر برای من بیشتر است ، به خصوص وقتی پیر می شوم زیرا شما با آرایش کمتری جوان تر به نظر می آیید.” رنگ تقریباً موثری که روزانه به دنبالش بوده است: It Cosmetics CC Cream SPF 50+ (30 دلار) با چند دانه سبک Tarte Shape Tape Concealer (29 دلار) همراه است. وی می افزاید: “من بسیار براق می شوم ، به خصوص در تابستان زیرا پوست چربی دارم و شارلوت تیلبری پودر عالی (45 دلار) دارد که من آن را دوست دارم.”

او برای بالا بردن آرایش صورت خود ، از مارک جاکوبز بیوتی زیبایی امگا برنز نارگیل برنزه کامل (25 دلار) در سراسر کشور ، همراه با کشیدن شارلوت تیلبری گونه به رژگونه شیک (40 دلار) استفاده می کند. “من یک دختر بزرگ گونه صورتی صورتی هستم ، وگرنه من آن را سرخ می نامم. بچه های صورتی و هلوهای سبک جوانتر از همه به نظر می رسند. ” سرانجام ، او از MAC Cosmetics Mineralized Skin Finish (37 دلار) با نرم و لطیف در بالای قسمت های استخوان گونه خود استفاده می کند. او می گوید: “من در مدرسه قدیمی با نرم و ملایم MAC برای یک برجسته هستم.” “این به من درخشش می دهد.”

وی سپس آرایش خود را با پالت سایه چشم Natasha Denona Glam (65 دلار) ، چند ویسک ریمل مژه و ابرو شده Maybelline Pumped Up Colossal (7 دلار) و مژه های برهنه Ardell (10 دلار) به پایان می رساند. او می گوید: “مژه هایم خیلی طولانی است ، اما وقتی شنبه شب بیرون می روم هر چند وقت یک بار مژه های مصنوعی اردل می پوشم.” نیویورک پست.

اگرچه او یکی از عاشقان آرایش است ، اما می داند که بدون مراقبت مناسب از پوست ، جذابیت در آن امکان پذیر نیست. چند محصول اصلی او: Kiehls Creme de Corps (40 دلار) ، که تازه آن را زیر دوش استفاده می کند ، La Mer The Moisturising Cream Soft (350 دلار) و Sephora Collection Peppermint Gum Mask (8 دلار). وی با اشاره به ماسک لثه گفت: “من عاشق ماسک صورت سبز مارک Sephora هستم که از طریق لوله فشار می دهی.” “این احساس می کند که به پوست شما بویژه در اطراف فک و گردن نفس می کشد.”

یک دکتر پیدا کنید

یک زیبایی جدید پیدا کنید “بهترین دکتر زیبایی” نزدیک تو


Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>