ماسک کریو جدید شارلوت تیلبری محصول نهایی است که همه ما در تابستان به آن نیاز داریم

در ملاقات Zoom با هیچکس به جز شارلوت تیلبری ، آرایشگر مشهور به ویراستاران زیبایی گفت که نگرانی شماره 1 مورد جستجوی آنلاین در مورد کیف های زیر چشم است و 42 درصد از مردم می گویند بزرگترین نگرانی برای سلامتی آنها کمبود خواب است. و از نظر زیبایی ، کمبود خواب برابر چه چیزی است؟ حلقه های تیره ، پف ، آب بدن ، خطوط و چین و چروک های زودرس. همه چیزهایی که تیلبری می گوید هنگامی که روی صندلی او برای درمان فرش قرمز می نشینند ، روی صورت مشتریان محروم از خواب می بیند. و پس از سالها نقاشی این چهره های لیست A ، او می داند که برای انجام کار چه چیزی لازم است ، و سرانجام راه خود را در ترکیب محصولات هنرمندان باز می کند. معرفی ماسک صورت Cryo Recovery (40 دلار).

جورجیا لوئیس ، چهره پرداز چهره تیلبری می گوید: “اولین کاری که شارلوت برای دیدن من در نیویورک یا لس آنجلس انجام می دهد ، یا هر کجا که هستم ، روی مبل من دراز می کشد و از من یخ می خواهد.” مشتریان همچنین با ابزارهای یخ زده (و قبل از آن ، قاشق چای خوری سرد). وقتی برای فرش قرمز برای اسکار و گلدن گلوب و غیره آماده می شوم ، این برای من مهم نیست. من همیشه به انجام سرما درمانی علاقه دارم. ”

تیلبری می گوید: “کریو آینده است”. “سالهاست که ورزشکاران از آن برای بهبود و کاهش زمان بهبودی خود استفاده می کنند. شفا می دهد ؛ آرام می شود به روش Wim Hof ​​نیز نگاه کنید ، که از سرما نیز استفاده می کند. حتی اگر به گوشت موجود در فریزر نگاه کنید ، کوچکتر است. کل کلمه خسته و خسته از نظر دیجیتالی است و این محصولی است که من در تمام عمرم می خواستم. ” تیلبری وقتی این را می گوید شوخی هم نمی کند. “من چهار سال است که روی این ایده کار می کنم – این تلاش زندگی من بود. پس از پوشیدن آن ، تیم من می گوید: “شما چه کار کردید؟ صورت داشتی؟ ‘ پوست من روشن تر ، محکم تر و صاف تر به نظر می رسد و واقعاً می درخشد. “

ماسک جدید نه تنها به از بین بردن علائم خستگی در صورت کمک می کند ، بلکه منافذ را منقبض می کند تا کوچکتر به نظر برسند. تیلبری می گوید: “قسم می خورم که منافذ پوست من ناپدید شده اند.” “من آن را یک شب در یخچال می گذارم تا خنک شود و سعی می کنم هر روز صبح از آن استفاده کنم زیرا همه چیز فقط جوان و بلند شده به نظر می رسد. اگر بخواهید ، لیفت فوری به من می دهد. “

لوئیز همچنین از طراحی ماسک که دارای بندهای سیلیکونی انعطاف پذیر است و اجازه می دهد ماسک صورت شما را بغل کند ، تحت تأثیر قرار می گیرد. “این قطره چکه نمی کند و نمی افتد ، همچنین دارای مهره های فولادی ضد زنگ در اطراف نصف النهار چشم است که بسیار آرامش بخش هستند و روی نقاط طب فشاری کار می کنند تا جریان لنفاوی را تحریک کنند. این نیز برای کسانی که از فشار چشم و/یا آلرژی رنج می برند واقعاً مفید است. ”

هر روز 10 دقیقه آن را برای دفن کردن ، هر زمان که دیر شب داشتید یا در آن روزهای واقعا گرم که احساس گرمای بیش از حد و تورم می کنید ، بپوشید. در یک آزمایش بالینی روی 30 نفر در طول هشت هفته ، شرکت کنندگان گزارش کردند که پوست آنها به طرز عجیبی 253 درصد بلند شده و 238 درصد سفت تر شده است. همچنین تمیز کردن و استفاده مجدد آسان است ، که همه ما می توانیم از آن قدردانی کنیم.

این ماسک را می توان با یک محصول جدید دیگر که امروز معرفی می شود ، ترکیب کرد: یک کرم چشم سه در یک به نام سرم چشم Cryo-Recovery که به لطف ترکیبی از IceAwake (میکروبی آنتی اکسیدانی جدا شده از خاک زیر یخچال طبیعی سوئیس) عمل دفن را انجام می دهد. ، یک مجتمع کافئین قدرتمند ، اسانس شرابی Ice Ice (ساخته شده از انگور منجمد در انگور) ، پپتیدها ، ویتامین ها و موارد دیگر. Tilbury ، که توصیه می کند از هر دو محصول برای نتایج مطلوب استفاده کنید ، می گوید: “این مانند یک ساعت زنگ دار برای چشم شما است.”

در آزمایشات بالینی ، شرکت کنندگان نشان دادند که پوست آنها تا 196 درصد صاف تر به نظر می رسد ، چشم ها 54 درصد کمتر پف کرده ، حلقه های تیره 171 درصد ، پاهای کلاغ ها 25 درصد کاهش یافته و هیدراتاسیون پوست 220 درصد افزایش یافته است. بعد از یک ساعت.

دکتر پیدا کنید

NewBeauty پیدا کنید “پزشک برتر زیبایی” نزدیک تو


Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>