مایکل استراهان با شکاف دندان نمادین خود خداحافظی می کند

مایکل استرهان ، ستاره سابق NFL ، برای چیزهای زیادی شناخته شده است. در میان آنها: شلوغی افسانه ای او برای غول های نیویورک و شکاف لبخند روشن او. در حالی که او برای همیشه به عنوان یکی از بهترین بازیکنان فوتبال در تمام دوران ها شناخته می شود ، اما فاصله دیگر وجود ندارد.

طبق جدیدترین ویدیوی توئیتری استرهان ، پخش کننده که به تلویزیون تبدیل شده است برای لبخند جدید به لی Gause ، دندانپزشک زیبایی نیویورک مراجعه کرده است. استراهان با اشاره به اینکه اگر به عزیزان خود بگوید که این فاصله را برطرف می کند با مخالفت روبرو خواهد شد ، با اطمینان به دکتر گاوز می گوید: “شما تنها کسی هستید که می دانید و در این زمینه بهترین هستید.”

بعداً در این ویدئو ، روش دندانپزشکی Strahan به پایان رسید ، یک درمان TMZ ادعا “یک قطعه دندانپزشکی قابل جابجایی است که به نظر می رسد یک خط دندان پر شده است” و با هیچ چیز دیگری جز یک لبخند بزرگ از مطب بیرون می رود.

قسمت نظرات توییت استراهان نشان می دهد که با یا بدون شکاف ، طرفداران وی هنوز در کنار او هستند. یک نفر نوشت ، “تو این کار را برای خودت انجام دادی … و این شماره 1 است! عالی به نظر می رسد اما شما فاصله را کم کردید. ” یکی دیگر از طرفداران گفت: “این شگفت آور است که باعث افزایش اعتماد به نفس شما می شود ، زیرا من هرگز ندیده ام که خیلی سخت لبخند بزنید!”

همانطور که فاصله او را دوست داشتیم ، به راحتی می توان گفت که استرهان هرگز بزرگتر لبخند نزده است.

Michael Strahan / Twiiter

یک دکتر پیدا کنید

یک زیبایی جدید پیدا کنید “دکتر برتر زیبایی” نزدیک تو
Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>