ما از متخصص زیبایی کیم کارداشیان خواستیم که یکی از مواد مراقبت از پوست را برای همه افراد بالای 40 سال استفاده کند

افراد مشهور به بهترین محصولات و متخصصان مراقبت از پوست دسترسی دارند ، بنابراین جای تعجب نیست که چرا هر فرش قرمز با رنگهای بی عیب و نقص پوشیده شده است. اما چه محصولی در حقیقت تغییری در پوست ایجاد کنید و ارزش سرمایه گذاری را دارد؟ ما از متخصص زیبایی کاندیس میله – از مشتریان او کیم کارداشیان و ونسا لاچی – برای ماده اصلی یک ماده توصیه می کنیم که از همه افراد بالای 40 سال استفاده از پوست خود استفاده کند و در کمال تعجب ، این رتینول نبود.

میله می گوید: “شما واقعاً می خواهید از چیزی با تعداد زیادی پپتید استفاده کنید.” این متخصص می گوید: “پپتیدها واقعاً ضد پیری هستند و واقعاً برای چاق نگه داشتن همه چیز کار می کنند.” با کار در اعماق سلول ها برای تجمع پوست از داخل ، در نهایت پپتیدها با تقویت تشکیل کلاژن و الاستین ، پوست را سفت می کنند.

انتخاب شماره دو مایل (بستن)؟ هیچ کس به غیر از رتینول. متفاوت از پپتیدها ، میله می گوید رتینول برای ضخیم شدن پوست کار می کند و برای گردش سلول بسیار مناسب است. “افراد بالای 40 سال در حالت ایده آل باید از پپتیدها و رتینول در برنامه های مراقبت از پوست خود استفاده کنند – توصیه می کنم هر شب یک رتینول با دوز کم شروع شود. این تفاوت زیادی در پوست ایجاد می کند. “

IMAGE Skincare ORMEDIC Balancine Bio-Peptide Créme (74 دلار) یک گزینه عالی در شب است که با پپتیدها ، کره های گیاهی و روغن ها به همراه اسید هیالورونیک فرموله می شود تا پوست شبنم و جوانتر را به سرعت ارائه دهد.

از آنجا که رتینول می تواند پوست را بیشتر به نور حساس کند ، مهم است که به خصوص در ماه های تابستان با ضد آفتاب کوشا باشید. همراه با SPF با کیفیت بالا ، میله به مشتریان خود دستور می دهد که در ماه های گرمتر ابزار ضد پیری دیگری را به زرادخانه خود اضافه کنند.

“حتی اگر ضد آفتاب می پوشید ، اگر قرار است با بچه هایتان زیر نور آفتاب ، استخر ، ساحل یا پارک باشید ، من همیشه به مشتری هایم می گویم که باید کلاه بگذارند از نوع روبرو استفاده کنید و ضد آفتاب خود را دوباره بزنید “، وی با اشاره به اینکه در طول تابستان نیز لایه برداری مواد شیمیایی کاملاً محدود نیست ، گفت:

او می گوید: “در عوض ، من دوست دارم در طول تابستان میکرونیدلینگ یا میکروکانالینگ انجام دهم.” “این باعث ایجاد هیچ لایه برداری یا ایجاد تغییر سلول در سلول به خودی خود نمی شود ، بنابراین انجام این کار در تابستان نیز بی خطر است. اما حتی هنوز: ضد آفتاب ، ضد آفتاب و بسیاری از کلاه ها. “

یک دکتر پیدا کنید

یک زیبایی جدید پیدا کنید “بهترین دکتر زیبایی” نزدیک تو


Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>