ما از کارشناسان پرسیدیم که کدام SPF را در روزهای سرد استفاده کنید و همه آنها گفتند این یکی

احتمالاً احساس نمی کند که در ماه های سردتر که ژاکت ها بیرون هستند و هیچ جا خورشید دیده نمی شود به یک لایه SPF نیاز دارید. قبل از اینکه متعهد به پرش کامل از مرحله شویم ، با متخصصان پوست خود تماس گرفتیم تا بفهمیم آیا می توانیم از آن لایه محافظتی فاصله بگیریم یا خیر ، و هنگامی که همه آنها با “نه” قاطع پاسخ دادند ، با کمال تعجب همه استفاده از همان ضد آفتاب را توصیه کردند .

به گفته دوریس دی ، متخصص پوست نیویورک ، کرم ضد آفتاب هر روز ، در تمام طول سال مهم است. او می گوید: “حداقل از SPF 15 استفاده کنید.” “مطالعات نشان می دهد که کسانی که هر روز ضد آفتاب می زدند به جای فقط در روزهای آفتابی گرم ، خطر ابتلا به سرطان پوست و همچنین علائم پیری در پوست مانند لکه های تیره و چین و چروک به طور قابل توجهی کمتر بود.”

وقتی از متخصصان خود پرسیدیم کدام ضد آفتاب را برای استفاده در خانه و در ماه های زمستان بیشتر دوست دارند ، جای تعجب است که هرکدام گزینه هایی از همان مارک را پیدا کردند.

فورت لادردیل ، متخصص پوست ، دکتر متیو الیاس ، می گوید: “از آنجا که ماه های زمستان نداریم ، کرم ضد آفتابی که در زمستان توصیه می کنیم همان تابستان است.” “EltaMD UV Elements Broad-Spectrum SPF 44 (36 دلار) با اسید هیالورونیک یک گزینه عالی برای کسانی است که در مکان های آب و هوای سرد به سر می برند زیرا برای پوست های بسیار خشک که همیشه به دلیل هوای سرد و بخاری وجود دارد بسیار مرطوب کننده است ، در حالی که محافظت کامل از طیف را ارائه می دهد در برابر اشعه ماورا بنفش مضر خورشید. “

اوریت مارکوویتز ، متخصص پوست نیویورک ، یک ضد آفتاب سبک تر و دارای SPF مناسب برای انواع پوست مانند EltaMD UV Clear (36 دلار) یا Clear Tinted Broad-Spectrum SPF 46 (38 دلار) را توصیه می کند.

كوتاه هیلز ، جراح پلاستیك صورت الكساندر اووچینسكی ، MD ، توصیه می كند: “اشعه UVA همیشه در آنجاست و از طریق شیشه نفوذ می كند ، بنابراین در هوای سرد و روزهای بارانی هنوز باید در فضای باز یا هنگام رانندگی از ضد آفتاب استفاده كنید.” “در محیط های داخلی ، ضد آفتاب لازم نیست مگر اینکه جلوی پنجره یا صفحه کامپیوتر بنشینید – مطالعات جدید نشان می دهد که نور آبی که کامپیوتر و تلفن ها به ما می دهند باعث آسیب به خورشید می شود. برای همه این سناریوها من یک ضد آفتاب مانند EltaMD را توصیه می کنم. ”

یک دکتر پیدا کنید

یک زیبایی جدید پیدا کنید “بهترین دکتر زیبایی” نزدیک تو
Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>