مبلغ 12 دلار کانسیلر و ضد چروک قهوهای مایل به زرد France Swears By

در مقاله اخیر با چه کسی چه می پوشد، چشم کویر Tan France محصولات آرایشی و مراقبت از پوست مورد علاقه خود را به همراه برخی از با ارزش ترین رازهای زیبایی خود به اشتراک گذاشت.

فرانسه هنگام صحبت در مورد محصولات اصلی و اصلی خود ، فرانسه می گوید که نمی تواند بدون پیچاندن مژه هایش زندگی کند و در حالی که آرایش نمی کند ، همیشه کانسیلر به همراه دارد – او در این صورت کیف خود را به نام CoverGirl TruBlendUndercover Concealer (12 دلار) صدا می کند – یک zit ظاهر می شود. چند نفر دیگر در فهرست او: مومیایی کردن لب کارمکس و (8 دلار) و قلم اسپری مو TRESemmé.

“صبح ، دوش می گیرم و سپس از پاک کننده لایه بردار بازسازی کننده Tata Harper (84 دلار) استفاده می کنم. بسیار زیبا است. ”او در مورد برنامه مراقبت از پوست صبحگاهی خود می گوید. بعد ، فرانسه برای جلوگیری از ایجاد چین و چروک و کرم صورت دکتر باربارا استورم (215 دلار) در بقیه صورت ، به پیشگیری از BeautyBio The Quench Facial Moisturizer (125 دلار) بر روی پیشانی خود می پردازد. او می گوید: “من همچنین او را دوست دارم Glow Drops (145 دلار)” چه کسی چه می پوشد. برای محافظت از صورت خود در برابر اشعه ماورا بنفش مضر ، یک قطره ضد آفتاب BeautyBio The Perfector 4-in-1 Silk SPF 30 (75 دلار) به معجون مرطوب کننده خود قبل از رفتن به خارج از منزل اضافه می کند.

در آخر ، او در مو فرو می رود. “من می گویم ، تعداد مردانی که از استفاده از سشوار شوکه شده به نظر می رسند. مثل اینکه ، این چه مشکلی با شما دارد ؟! سشوار تهیه کنید و از آن استفاده کنید! من نمی فهمم که مردان چگونه فکر می کنند که این اتفاق به طور طبیعی رخ می دهد. به هر حال سشوار ، برس گرد ، آن را در جای خود سشوار بکشید. ” قبل از اینکه سشوار را روشن کند ، با TRESemmé Tres Two Extra Hold Mousse For Frizz Control (5 دلار) وارد می شود. “سپس ، من به راحتی روغن آرگان را در موهایم قرار دادم. موهای من کاملاً خشن و خشک است ، بنابراین بعد از خشک شدن موها ، دوباره به رطوبت کمک می کند. ” او همچنین نظرات بسیار خوبی را در مورد Firsthand Clay Pomade (22 دلار) به اشتراک می گذارد.

یک دکتر پیدا کنید

یک زیبایی جدید پیدا کنید “بهترین دکتر زیبایی” نزدیک تو


Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>