محصولات مراقبت از پوست و سفت کننده مورد استفاده برای تهیه ظاهر اسکار بدون سن و سال رنه زلوگر

پس از دو ماه تأخیر ، اسکارها با کمال قدرت بازگشته اند – و همانطور که در فرش قرمز غیر مجازی (!) دیشب دیده شد ، چهره های درخشان و ظاهر مد بالا نیز چنین است.

در میان لیست های درخشان الف که در صفحه های خود گم شده ایم ، رنه زلوگر ، مجری بهترین بازیگر زن بود. آرایشگر مشهور ، دانا میشل همل ، زلوگر را برای مراسم شب گذشته آماده کرد و اسرار او ، طبق معمول ، در بهترین مراقبت از پوست ریشه دارد.

یک مسابقه ساخته شده در بهشت ​​سفت کننده پوست ، به “کمک به آبرسانی ، بهبود خون ، حمایت از گردش سلول ، حذف ضایعات ، تقویت تولید کلاژن و بهینه سازی تغذیه کلی پوست” به ابزار Pause Fascia Stimulating Tool (115 دلار) و مراقبت از پوست La Mer اعتماد کرد. ، “او می گوید.

ابزار مکث ، هامل خاطرنشان می کند ، “در یک کلاس خاص است. این یک دستگاه پزشکی کلاس 1 پاک FDA است که برای تحریک فیبروبلاست ها که سلول های تولید کننده کلاژن در بافت همبند فاشیا هستند ، مهندسی شده است. “

برای هیدراتاسیون جدی و سر خوردن نرم دستگاه ، هامل ابتدا کرم مرطوب کننده La Mer (190 دلار) را به صورت و گردن زلوگر زد. وی توضیح می دهد: “با فشار نور ، از ترکیبی از سکته های طولانی ، آهسته و سکته های سریع ، کوتاه و چند جهته برای کمک به تحریک جریان خون استفاده کردم.”

کار همل با La Mer The Concentrate ، لوسیون درمانی و حجم دهنده لب به پایان رسید. همل می گوید: “کل درمان تقریباً پنج دقیقه طول می کشد – و این بهترین پنج دقیقه ای است که می توانید به پوست خود بدهید.”

برای ایجاد ظاهر آرایش درخشان ستاره ، هامل “یک قطره” از آغازگر آبرسان ابریشم درخشان جورجیو آرمانی (44 دلار) را با بنیاد بی عیب و نقص درخشان ابریشم (44 دلار) مخلوط کرد. او می گوید: “این به ایجاد ظاهری تازه و شبنم کمک می کند.”

یک دکتر پیدا کنید

یک زیبایی جدید پیدا کنید “بهترین دکتر زیبایی” نزدیک تو


Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>