محصولی که یک متخصص پوست برای پوست خشک و زمستانی توصیه می کند

راز نیست که زمستان بر روی پوست سخت است ، اما فقط هوا نیست که باعث ویرانی می شود و پوست را خشک و ناراحت می کند. متخصص پوست ، نیویورک ، الیزه لاو ، MD می گوید: “شرایط زمستان مانند رطوبت کم ، باد و کاهش دما می تواند مانع پوست و رطوبت زالو را از بین ببرد.” “این عوامل ، همراه با عاداتی مانند افزایش ترموستات در داخل بدن ، دوش آب گرم و طولانی و شستن بیش از حد دست ها می تواند سطح رطوبت طبیعی پوست را از بین ببرد ، و اغلب منجر به خشکی ، خارش و تحریک پوست می شود.”

خوشبختانه اطمینان از نرمی و محافظت از پوست در طول این ماههای سرد آسانتر از آن است که فکر می کنید. در اینجا ، دکتر عشق دقیقاً تجزیه و تحلیل می کند که چه مواد تشکیل دهنده مراقبت از پوست برای حفظ سلامت پوست شما در یک فصل به خصوص خنک بهتر است.

مواد لازم برای جستجو
به گفته دکتر لاو ، سرامیدها ، نیاسینامید و هیالورونیک اسید مهمترین موادی هستند که باید در برنامه مراقبت از پوست در زمستان استفاده کنید. وی می گوید: “سرامیدها یکی از اجزای مهم سد رطوبت طبیعی پوست هستند و به پوست کمک می کنند تا رطوبت را از بین ببرد و مواد تحریک کننده را از بین ببرد.” “آنها به طور طبیعی توسط پوست تولید می شوند ، اما ممکن است توسط مواد تحریک کننده مانند دوش آب گرم ، صابون های پاک کننده و سایر قرار گرفتن در معرض روزانه کاهش یابد.”

اسید هیالورونیک همچنین یک مولکول طبیعی است که برای سلامت پوست بسیار حیاتی است. دکتر لاو می گوید: “در پوست ، اسید هیالورونیک به مولکول های آب متصل می شود و به پوست اجازه می دهد تا رطوبت بیشتری را حفظ کند ، بنابراین به افزایش اثر مرطوب کننده ها کمک می کند و به آبرسانی کلی کمک می کند.”

موادی که باید از آنها اجتناب کرد
بهتر است تمرکز خود را بر محافظت و تکمیل ترکیبات طبیعی رطوبت پوست در ماه های سرد بگذارید. دکتر لاو می گوید: “من توصیه می کنم دفعات ترکیبات بالقوه تحریک کننده ، مانند رتینول و اسیدها را کاهش دهید.”

اکنون ، توجه به این نکته ضروری است که نیازی به کاهش کامل استفاده از این لایه بردارها نیست. به راحتی اطمینان حاصل کنید که پوست ملتهب نمی شود ، دفعات استفاده از آنها را کاهش دهید.

محصولات توصیه شده توسط متخصص پوست
آیا به دنبال گزینه خوبی برای استفاده از سرامیدها و اسید هیالورونیک هستید؟ دکتر عشق کرم مرطوب کننده CeraVe را توصیه می کند (19 دلار). او می گوید: “در زمستان ، من توصیه می کنم لوسیون روزانه خود را با یک کرم غلیظ مانند کرم مرطوب کننده CeraVe عوض کنید.” “این برای پوست خشک و زمستانی مفید است زیرا فرمول غنی آن حاوی مواد ترمیم کننده رطوبت مانند سه سرامید ضروری و اسید هیالورونیک است که به مقابله با اثرات خشک شدن زمستان و بازگرداندن سد محافظتی طبیعی پوست کمک می کند.”

یک دکتر پیدا کنید

یک زیبایی جدید پیدا کنید “بهترین دکتر زیبایی” نزدیک تو
Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>