مدل های دمی مور در کنار دخترانش در کمپین لباس شنا

آخرین پروژه دمی مور یک کار خانوادگی است. در یک پست اخیر در اینستاگرام ، مور در مورد مشارکت خود در آخرین کارزار لباس شنای اندی صحبت می کند ، یکی از او می گوید “با هم بودن و نشان دادن برای افرادی که دوستشان دارید”. در کنار 58 ساله سه دختر وی شایعه ویلیس ، اسکات ویلیس و تالولا ویلیس نیز حضور دارند که برای کمپین عکس می گیرند. وی در شرح خود نوشت: “فقط شایسته بود که این لحظه را با افرادی که بیشتر دوستشان دارم به اشتراک بگذارم.”

وی ادامه داد: “در طول یک سال گذشته ، ارتباط مهم تر از هر زمان دیگری شده است.” “من از ابتدا به عنوان یک سرمایه گذار از طرفدارانAndieSwim بوده ام و اکنون بیش از هر زمان دیگری احساس می کنم که برای استقبال از تابستان آزادی و با هم بودن به آنها پیوسته ام … به خصوص تقسیم آن با دخترانم! برای من مهم بود که دخترانم را در این کارزار بگنجانم و امیدوارم دیگران از فرصت های زندگی خود استفاده کرده و ارتباطات معنی دار ایجاد کنند و هر لحظه را با افرادی که دوستشان دارند جشن بگیرند. “

اعتبار: پرنده کاس

وب سایت Andie Swimwear اکنون تصاویر مبارزات انتخاباتی را در کنار یک برگه تحت عنوان “مورد علاقه های دمی” ارائه می دهد ، که تمام موارد مشهور ستاره را از مارک تجاری برجسته می کند ، از جمله Malibu (95 دلار) ، هاوانا بالا (50 دلار) و فیجی (75 دلار) )

شایعه همچنین عکسی را منتشر کرد و به اشتراک گذاشت که چقدر هیجان زده است که این لحظه را با خانواده اش به اشتراک می گذارد. او می گوید: “دستیابی به این موضوع با زنان باورنکردنی خانواده ام تحقق یک رویا بود.” “یافتن لباس شنای راحت و احساس سکسی می تواند چالش برانگیز باشد و با andandwim @ نیازی به انتخاب ندارید.”

اینستاگرام / rumerwillis

یک دکتر پیدا کنید

یک زیبایی جدید پیدا کنید “بهترین دکتر زیبایی” نزدیک تو


Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>