مردم برای تقویت رشد رشته های خود را با آب برنج شستشو می دهند – اما آیا این کار موثر است؟

این کار را به TikTok بسپارید تا یک هک زیبایی دیگر که ما نمی دانستیم به آن نیاز داریم معرفی کند. این بار ، همه چیز در مورد برنج است و همه در سلامت موهای ما خلاصه می شود. طبق تحقیق گردآوری شده توسط LOOKFANTASTIC، روند “آب برنج برای رشد مو” 284.1 میلیون بازدید خوب به دست آورده است ، و به زودی شاهد کاهش روند این روند نیستیم.

طبق پایگاه داده زیبایی Spate ، جستجوی آنلاین برای آب برنج فقط به TikTok پیوست نشده است – در سال گذشته ، جستجوی آنلاین برای آب برنج به بیش از 10.2 درصد رسیده است.

برای رسیدگی به اینکه آیا این روند “واقعیت یا CAP” است یا خیر ، تونی ، جراح پلاستیک MI ، تونی یون ، MD یک ویدیوی عمیق را در حساب اینستاگرام خود به اشتراک گذاشت و مستقیماً وارد تجارت شد: “آب برنج حاوی اینوزیتول است و اعتقاد بر این است که که در واقع می تواند موهای شما را سریعتر و بلندتر کند و از سلامت بیشتری برخوردار شود – این واقعیت است. ” دکتر می گوید معجون همچنین حاوی اسیدهای آمینه ، آنتی اکسیدان ها ، مواد معدنی و ویتامین های B و E است.

همانطور که به نظر می رسد ، این عمل بیش از هر رسانه اجتماعی وجود داشته است. در دوره هیان در ژاپن ، زنان دارای موهایی به طول کف بودند که با شستشو با آب برنج ، آنها را سالم نگه می داشتند ، روشی که به آن Yu ‐ Su ‐ Ru می گویند.

برای ایجاد مخلوط آب برنج ، تمام آنچه شما نیاز دارید یک فنجان برنج و یک فنجان آب است. قبل از اینکه برنج را با آب مخلوط کنید ، کافی است برنج خود را صاف کنید تا هرگونه آلودگی یا سم از مواد خارج شود. بعد ، برنج را صاف کرده و آب را در یک کاسه یا شیشه ذخیره کنید تا حداقل 12 ساعت در دمای اتاق تخمیر شود. مخلوط را در یخچال نگه دارید تا زمانی که آماده استفاده آن روی موهای مرطوب پس از شامپو باشید. نکته حرفه ای: ما دوست داریم آب برنج خود را برای استفاده آسان در یک بطری اسپری بریزیم.

یک دکتر پیدا کنید

یک زیبایی جدید پیدا کنید “بهترین دکتر زیبایی” نزدیک تو


Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>