مسائل معمول با تریشا سال وودوود

تریشا سالوود یکی نیست که به پروژه جدید نه بگوید. نویسنده پرفروش نیویورک تایمز ، سرآشپز مشهور ، برنده امی و – شاید این را شنیده باشید – ستاره موسیقی کشور که نمودار شکنی دارد ، معمولاً دارای یک دنده است: برو. “من نمی خواهم بگویم که همه گیر بودن خوب بوده است ، اما یکی از نکات مثبتی که برای من به وجود آورده این است که ، برای اولین بار در تقریبا 30 سال که در تور هستم ، یک برنامه معمول دارم ، “56 ساله از مزرعه خود در نشویل می گوید که او با شوهر 15 ساله خود ، گارت بروکس ، مشترک است. “من هرگز نتوانستم در زندگی بزرگسالی ام روال داشته باشم! من از مراسم بیدار شدن در خانه خودم ، نوشیدن قهوه و قدم زدن با سگهایم بسیار لذت برده ام. این یک تنظیم مجدد اجباری بوده است – و این واقعاً یک چیز خوب برای من بوده است. “

این “بازنشانی اجباری” چه چیزی برای شما درگیر کرده است؟

من و گارت خوش شانس هستیم که می توانیم در خانه باشیم و این به هیچ وجه فشار سختی بر ما وارد نمی کند – این که ما خیلی خوش شانس هستیم از دست ما برنمی آید. ما همچنین در این کشور زندگی می کنیم ، که لطف پس انداز ما ، درمان ما و روال تناسب اندام ما همه در یک است. من چند سگ نجات دارم که دوست دارند هر روز بدوند ، بنابراین با آنها پیاده روی می کنم. ما تپه های زیادی داریم ، بنابراین این یک پیاده روی بدون شوخی است که به من کمک می کند ذهنم را پاک کنم. در ابتدای این امر ، تقریباً در آوریل سال گذشته ، اضطراب همه را داشتم. فکر کردم ، “مدت طولانی نمی توانم این کار را انجام دهم” – مجبور شدم خودم را مجبور کنم راه های آرام شدن را پیدا کنم. من یک شخص روحانی هستم ، بنابراین خودم را وادار کردم که روزم را با پیمایش نکردن در تلفن ، خواندن یک عبادت و فقط ساکت و مراقبه شروع کنم. من همه اینها را در پیاده روی ها انجام می دهم. زمان خوبی برای تأمل است و مرا در مرکز توجه قرار می دهد.

آیا وقت در خانه به شما اجازه داده است چیزهای جدیدی را امتحان کنید؟

سازگاری برای اولین بار برای من جدید است! من همیشه گفته ام که پخت و پز مانند درمان است و بخشی از این روال تازه پیدا شده من را بیشتر در خانه پخت و پز می کند ، که عالی است. من همچنین یک مربی دارم که تقریباً با او در رایانه کار می کنم. ما طی سال گذشته سه بار در هفته این کار را انجام داده ایم. فکر نمی کنم یکی را از دست بدهم … و اگر این را داشته باشم ، آن را برای روز بعد برنامه ریزی کرده ام. این به من یک مسئولیت پذیری و سازگاری داده است که قبلاً هرگز واقعاً نداشته ام. تمرین کردن به ذهن من کمک کرده است ، باعث می شود نتوانم در هنگام ابتلا به COVID چاق شوم و از همه مهمتر ، به طور کلی احساس قدرت و اعتماد به نفس بیشتری می کنم.

شما دنیای موسیقی ، تلویزیون ، آشپزی و حتی نوشتن را فتح کرده اید. چی چیز باقی مانده است؟

از بین تمام مشاغلی که تاکنون انجام داده ام ، بیشترین هیجان را برای سری ظروف غذاخوری آینده ام با ویلیامز-سونوما احساس می کنم. این برای من واقعاً شخصی است. این بر اساس اسکچ هایی است که مادرم ، که 9 سال است دیگر رفته است ، ساخته است. وقتی ما کوچک بودیم ، او این کیک های عروسی و تولد زیبا را درست می کرد تا پول اضافی برای خانواده ما بدست آورد. آنها شگفت انگیز بودند. بعد از اینکه او رد شد ، من و خواهرم داشتیم کارهای او را مرور می کردیم و چند کاتالوگ قدیمی از دهه 60 پیدا کردیم. داخل این صفحات چند طرح با طرح برگ شل که از کیک درست کرده بود جاسازی شده بود – به نظر من منطقی است که اگر قصد تهیه یک کیک عروسی پنج طبقه را دارید ، باید برنامه ای داشته باشید! طرح ها پایه این خط رومیزی شدند و ویلیامز-سونوما نقاشی ها را کشید و این الگو را ایجاد کرد. آنها آن را Gwendolyn ، که نام کوچک مادرم است ، صدا می کنند. این بزرگداشتی برای او است و من فکر می کنم او بیش از ماه می داند که “ابله های” او به این کار تبدیل شده است. هر کاری که من با پخت و پز انجام می دهم همیشه راهی برای نگه داشتن هر دو پدر و مادرم در کنار ما بوده است و اکنون خط او را جاودانه می کند.

آیا توصیه زیبایی وجود دارد که مادر شما به شما منتقل کند؟

مادرم همیشه می گفت: “مراقب خودت باش” ، که خیلی ساده به نظر می رسد ، اما ممکن است خیلی سخت باشد. برای من ، این معمولاً انجام کارهایی است که به سلامت صدای من کمک می کند ، مانند نوشیدن مقدار زیادی آب. آب و خواب دو چیزی است که باید در جاده پیدا کنم. علاوه بر این ، من در یک خانواده با سه دختر جوان ازدواج کردم و همیشه برایم مهم بوده است که از این طریق الگو بگیرم. بزرگترین ضعف من – چیزی که بیشتر با آن دست و پنجه نرم می کنم – غذا است. من فقط سازگار نیستم ، و دختران این را دیده اند. گاهی اوقات ، من درست هستم ؛ بعضی اوقات من نیستم به نظر می رسد بدن من همیشه می تواند گویای این موضوع باشد. اگر شکر انجام ندهم ، و سپس اگر چیزی را با شکر بخورم ، می توانم آن را احساس کنم … می توانم آن را در بدن خود احساس کنم. اما هنگامی که شروع به توجه دقیق به آنچه در بدن خود قرار می دهید ، جالب است – احساس تفاوت تفاوت در همه این مدت ها طول نمی کشد.

وقتی در جاده هستید با یک تیم پر زرق و برق سفر می کنید. آیا ترجیح می دهید آن را بیشتر در خانه راحت نگه دارید؟

راستش را بخواهید ، اگر همین حالا با آرایش در فروشگاه مواد غذایی محلی خود حاضر می شدم ، همسایگان مرا نمی شناختند! من شش ماه بدون انجام کاری روی موهایم رفتم و عالی بود – موهایم هرگز بهتر به نظر نمی رسید. من حتی قبل از شروع کار برای امرار معاش آرایش نکردم که چیزی به شما می گوید. یکی از چیزهایی که همیشه برای من دشوار بود این است که ، شما روی صحنه ، خیلی بیشتر از آنچه فکرش را می کنید ، می پوشید. اوایل فهمیدم که شما باید صورت خود را بشویید. در آغاز ، می رفتم یک نمایش ، دیر بود ، و می رفتم در اتوبوس بخوابم – و چشمانم را از ریمل چسبیده بیدار می کردم. می دانستم که در طولانی مدت نمی تواند برای من خوب باشد. بنابراین ، در 26 سالگی ، یاد گرفتم که صورت خود را بشویم. از آن زمان ، من هر رژیم دیوانه کننده ای برای مراقبت از پوست در آنجا امتحان کرده ام ، و آنچه به آن سوگند می خورم آب و صابون خوب ، مقداری پاک کننده آرایش است و من با یک پد فندق جادوگر پایان می دهم. اکنون ، من همچنین چیزی را با قدرت ضد پیری اعمال می کنم.

آیا این مرحله شما را افزایش می دهد تا در چشم عموم پیر شوید؟

اوه بله ، من خیلی به آن فکر می کنم – به خصوص وقتی به گذشته نگاه می کنم و عکسهای خودم را در 28 سالگی می بینم و به یاد می آورم که از ظاهر من راضی نبودم. ما به عنوان زن خیلی به خود سخت می گیریم! ما هرگز به اندازه کافی لاغر نیستیم ، هرگز به اندازه کافی زیبا نیستیم ، هرگز ، به هر حال ، جای خالی را پر نمی کنیم. من به تصاویر نگاه می کنم و مثل این می مانم ، “خدای من ، روی خط تو خطی نیست! چرا اینقدر به خود سخت گرفتی؟ ‘ من مدتها پیش یاد گرفتم که ، مهم نیست که من چه احساسی نسبت به خودم دارم ، کسی دوست دارد آن را دوست داشته باشد ، و کسی از آن متنفر خواهد شد ، بنابراین من باید احساس خود را بر اساس احساس واقعی من نسبت به خودم تنظیم کنم – نه اینکه شخصی احساس دیگری در مورد من دارد

چوب بزن ، به نظر می رسد هر چه پیرتر می شوم ، مردم کمی نسبت به من انتقاد می کنند. شاید آنها دارند به سراغ افراد جوان می روند. من همچنین فکر می کنم که من هرگز کاملاً از چشم عموم ناپدید نشده ام ، بنابراین ممکن است این کار کمی راحت تر باشد. بعضی اوقات ، وقتی کسی را سالها نمی بینید و بعد 20 سال او را می بینید ، آن وقت است که مشخص می شود زمان گذشته است و پیرتر شده اند. وقتی دیگران را به صورت عمومی در حال مشاهده سن می بینید ، شوک آور نیست … حدس می زنم من در آن گروه باشم. مادرم وقتی رد شد ، 74 ساله ای زیبا ، طبیعی و جوان بود و من از قیافه او خوشم آمد. من عاشق نگاه زنانی هستم که برازنده پیر می شوند. این بدان معنا نیست که شما هرگز بوتاکس نمی گیرید ، بلکه فقط به این معنی است که شما سعی می کنید تا حد ممکن طبیعی پیر شوید و هدف من این است. من در سنی هستم که به خودم نگاه می کنم و می گویم: “مرد ، من دوست دارم این چیز متفاوت باشد و آن چیز دیگری باشد” اما من وسواس آن را ندارم. من واقعاً می خواهم یک مکان مشترک و مسالمت آمیز پیدا کنم و تا جایی که می توانم خوب به نظر بیایم ، در عین حال که پیرمرد مطرحی هستم.

یک دکتر پیدا کنید

یک زیبایی جدید پیدا کنید “بهترین دکتر زیبایی” نزدیک تو
Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>