مطالعه جدید نشان می دهد این محبوب ترین مارک مراقبت از پوست در جهان است

تا به حال فکر کرده اید محبوب ترین مارک مراقبت از پوست در جهان چیست؟ یکی از جستجوی آنلاین و اشتراک شبکه های اجتماعی و تبدیل شدن به کانون بسیاری از مکالمات بین دوستداران بیش از یک لیوان (یا دو ، سه) شراب؟ خوب ، حالا ما اسکوپ داریم. مطالعه جدیدی که توسط وبلاگ مراقبت از پوست Skincare Hero انجام شده است ، داده های جستجو در 72 مارک برجسته مراقبت از پوست از بیش از 41 کشور را تجزیه و تحلیل کرده است تا مشخص شود کدام یک از موارد برتر ذهن است و نتایج موجود است.

Deciem’s ​​The Ordinary در فهرست بهترین ها در زمینه مراقبت از پوست در جهان قرار دارد (دقیقاً از ماه مه 2021) ، در 41 کشور از جمله ایالات متحده ، کانادا ، فرانسه ، انگلستان و استرالیا بالاترین رتبه را دارد. کبوتر در رده دوم این لیست قرار دارد و پس از آنها Bioderma ، CeraVe ، Estée Lauder و L’Oréal Paris قرار دارند.

با مجوز از Skincare Hero

یکی از دلایلی که جیک اگنیو ، بنیانگذار Skincare Hero از نتایج مطالعه تعجب نکرد ، شهرت TikTok در The Ordinary است از زمانی که این اپلیکیشن به یک پدیده رسانه اجتماعی در سال 2019 تبدیل شده است. “همه چیز از زمانی شروع شد که AHA 30٪ + BHA 2٪ Peeling Solution آنها ویروسی شد و راهی عالی برای معرفی نام تجاری به دیگران شد.” همچنین صدمه ای به این نمی زند که متوسط ​​کالای موجود در این برند با 60 محصول مراقبت از پوست 10 دلار است ، و این باعث می شود که طیف گسترده ای از کلاس های اقتصادی – اجتماعی به ویژه در هنگام دام همه گیر از قیمت مناسب برخوردار باشد. آگنیو با اشاره به اینکه طرفداران مشهور و تأثیرگذار این برند مانند کیم کارداشیان و هالی ویلوبی به وضعیت آن لطمه ای نمی زنند ، “عادی در چند سال گذشته محبوبیت زیادی منفجر کرده و اکنون رسماً داغترین مارک مراقبت از پوست در آمریکای شمالی است.” .

با مجوز از Skincare Hero

مارک های معروف دیگری که در این تحقیق گنجانده شده اند ، آگوستینوس بدر ، Biologique Recherche ، Drunk Elephant ، Neutrogena ، Olay ، SkinCeuticals ، SkinMedica ، Sunday Riley و Vichy بودند. برای دیدن لیست کامل و اطلاعات بیشتر در مورد تجزیه و تحلیل داده ها ، اینجا را کلیک کنید.

یک دکتر پیدا کنید

یک زیبایی جدید پیدا کنید “بهترین دکتر زیبایی” نزدیک تو






Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>