ملیسا گورگا ، خانه دار RHONJ ، سفر جراحی پستان مادر و دختر خود را به اشتراک می گذارد

زنان خانه دار واقعی از نیوجرسی زنان با یک فصل کاملاً جدید از مبارزه ، سرگرمی و جراحی پلاستیک به صفحه تلویزیون ما بازگشته اند. در حالی که همکلاسیان Dolores Catania و Margaret Josephs در این فصل فیزیکی جدیدی را به رخ کشیده اند – کاتانیا اخیراً در مورد جراحی پایین تنه خود با NewBeauty صحبت کرده و جوزف ها باعث شده است تا همه افراد بازیگر سینه های جدید و بهبود یافته خود را پس از لیفت احساس کنند – ملیسا گورگا در مورد هر کس نسبتاً مادر باقی مانده است روشهایی که او در طی جراحی پلاستیک Zoom Boom در سال گذشته انجام داده است.

به تازگی این ستاره واقعیت برای طرفداران خود فاش کرده است که همان جراح پلاستیک نیوجرسی که عمل پستان خود را انجام داده است ، مادر خود را نیز ارتقا می دهد. “من همیشه سوالهای زیادی در مورد مشاعره هایم پیدا می کنم! خوب اینجاست! ” گورگا را در مورد جراح پلاستیک خود ، دکتر مایکل فیوریلو نوشت.

“من شخصاً فکر می کنم او بهترین است! و حالا او مادرم را برای کاهش پستان که بیش از 20 سال بدنبالش است ، می برد. او سه برابر D دارد و آنها در حال رفتن به C هستند !! برایش آرزوی موفقیت می کنم. آنتونی از همین جا تهیه می کند. ” همانطور که گورگا اشاره می کند ، هم بوی ها و هم زیبایی در خانواده اجرا می شود.

یک دکتر پیدا کنید

یک زیبایی جدید پیدا کنید “بهترین دکتر زیبایی” نزدیک تو
Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>